Λέβητες Progetto Pellet

Περισσότερα
10 Χρόνια 3 Μήνες πριν #128424 από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ
Απαντήθηκε από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ στο θέμα Λέβητες Progetto Pellet
οπου δεις υαλοβαμπακα αλλαξε το με πετροβαμπακα περιμετρικα καπακια και οπου αλλο εχει!θα δεις διαφορα!!!!!!!!!!!!λογικο ειναι να μυρισουν τα χρωματα σε ολους μας εχει συμβει!!!!!!!!!!!
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": PAPADAKIS

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 3 Μήνες πριν #128429 από PAPADAKIS
Απαντήθηκε από PAPADAKIS στο θέμα Λέβητες Progetto Pellet
DIMOSPY
1.- Εχουμε το ιδιο εσωτερικο δοχείο καύσης.Για δύο μήνες κατα το βραδακι μου μπούκωνε με ακαυστα πελλετ και εβγαζε σφαλμα 12.Το σπίτι κρύωνε ,κατέβαινα υπογειο, καθαρισμα και επανεκίνηση.Τελικά την ημέρα που τον καθάρισα εσωτερικά κατάλαβα ότι το δοχείο καύσης δεν το καθαριζεις απλώς και το ακουμπάς μέσα στην θήκη του αλλά πρέπει να κουμπόσει καλά με φορά προς τον λέβητα για να μπει περιμετρικά της τρύπας του δοχείου καύσης η αντίσταση.Εμενα η αντίσταση δεν εμπαινε μέσα,έκανε κανα δυο τρια ανάμματα καιμετά ελέω στάχτυς εσβηνε μιας και η αντίσταση δεν εφθανε στα πέλλετ που ήτανε στο δοχείο καυσης.
2.-Το καθάρισμα σου είναι καθημερινό ή καθε δύο ημέρες? Εγώ κάθε μεσημερι καθάρισμα και κάθε δευτερη ημέρα το ταψί

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 3 Μήνες πριν #128431 από PAPADAKIS
Απαντήθηκε από PAPADAKIS στο θέμα Λέβητες Progetto Pellet

ΚΩΣΤΑΣ VESTA 40KW έγραψε: ΕΙΣΑΙ ΩΡΑΙΟΣ ΔΗΜΟ.εμενα μου εχει φυγει και η σιλικονη υψηλης θερμοκρασιας που ειναι στο εξω μερος στο τζαμακι.λιγο το κακο.παντως παιδια χωρις σκουπα γινεσαι ΣΑΝ ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΠΟΥΛΑΝΕ CD!!!!!XAXAXXAXAXAXXAXA

Το τζαμάκι το έχω αλλάξει δύο φορές, το πρώτο γιατί μου ράγισε στο μήνα επάνω (αγνωτο πως) και το δεύτερο τζάμι που έβαλα , αφού το πέρασα με κόκκινη σιλικόνη το έσφυξα πολύ και άναψα το λέβητα στην 1 ώρα επάνω οπότε πάει και το δεύτερο.Βεβαια μου στείλανε από θεσαλοννικη κανα δυο τζαμάκια αλλά κοιτάω στην τοπική αγορά μπάς και βρω και αλλού γιατί άμα ξανασπάσει ντρέπομαι να τους πάρω τηλέφωνο

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 3 Μήνες πριν #128434 από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ
Απαντήθηκε από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ στο θέμα Λέβητες Progetto Pellet
υπαρχουν τζαμακια πυραντοχα υψηλης θερμοκρασιας στο εμποριο παραγγελια.το εχω ρωτησει.παντως εμενα το δοχειο καυσης ειναι πιο μεγαλο και διαφορετικο απο τα δικα σας

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 3 Μήνες πριν #128437 από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ
Απαντήθηκε από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ στο θέμα Λέβητες Progetto Pellet
[img]http://[/img]

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 3 Μήνες πριν #128438 από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ
Απαντήθηκε από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ στο θέμα Λέβητες Progetto Pellet
ΒΟΗΘΕΙΑ πως ανεβαζω εικονες απο τα αρχεια του υπολογιστη μου εδω στο φορουμ??????????

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.182 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ