Λέβητες Progetto Pellet

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #46267 από lucky4444
Απαντήθηκε από lucky4444 στο θέμα Λέβητες Progetto Pellet
οχι αδερφε...το πορτοφολι μου δεν αντεχει ουτε τα λεφτα του μαβιλ ουτε του πελετεκ αλλα με πολυ σφιξιμο θα κανα την αγορα τους αν ομως σιγουρευτω πρωτα απ ολα....

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #46271 από erimitis
Απαντήθηκε από erimitis στο θέμα Λέβητες Progetto Pellet
Λοιπον φιλε μου εχω καψει τον εγκεφαλο μου να δω τι λεβητα θα αγορασω και εχω καταλήξει σε αυτους τους δυο.Τωρα ο μαβιλ υπερτερη σε πολλα και στο βασικοτερο οτι καιει και ξυλα.Οποτε τα πραγματα αν πανε τοσο χαλια θα αρχισεις να ριχνεις μεσα οτι εχεις.Οσον αφορα για τον λεβητα μιλα με τον primus 45 που τον εχει ηδη εναν χρονο να σου πει τι γνωμη του αν και γω σου ειπα πιστευω οτι ειναι πολυ καλος.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #46274 από lucky4444
Απαντήθηκε από lucky4444 στο θέμα Λέβητες Progetto Pellet
ναι μιλαω με τον φιλο στο αλλο τοπικ.
και γω αυτης της αποψης ειμαι οτι ο μαβιλ ειναι καλυτερη λυση αλλα βλεπω οτι στοιχιζει 2600 βαλε απο δω απο κει κατι δοχεια κατι αλλα μαραφετια θα παει λεει αλλα 500 εξτρα...και αλλα 500 εξτρα η συνδεση κ τα εργατικα... ε τι δηλαδη;;; 3500 στη τελικη...
δε ξερω..αξιζει; μπας κ πεσουν οι τιμες του χρονου; θα ανεβουν ακομα περισσοτερο; δε ξερω...
εγω κοιμαμαι και βλεπω στον υπνο μου λεβητες.. :woohoo:

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #46277 από erimitis
Απαντήθηκε από erimitis στο θέμα Λέβητες Progetto Pellet
Φιλε οπως ακριβως σκεφταισε εσυ τα ιδια σκεφτομαι και γω.Αξιζει?για αυτο σου ειπα αν μπορεις να την παλεψεις και φετος αλλα να μην καψεις πετρελαιο αλλιως αν ειναι να πας σε 2,5 τονους πετρελαιο ειναι απλα μαθηματικα.
Εγω εχω 6 τοννους ξυλα και ενα τοννο πετρελαιο για φετος οποτε οτι κανω θα γινει απο μαιο εκτος; αν ο χειμωνας ειναι οπως περισυ και δεν την παλεψουμε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #46279 από lucky4444
Απαντήθηκε από lucky4444 στο θέμα Λέβητες Progetto Pellet
σκεφτομαι να βαλω μια ξυλοσομπα και τελος.
ξυλα; ξυλα!...βρωμα; βρωμα!.. κουβαλημα; κουβαλημα!...καπνα; καπνα!
δε με νοιαζει τιποτα... λεω να την περασω ετσι. και να σιγουρευτω του χρονου για το καθε μηχανημα και την αξια του μεσα απο αυτο το πραγματικα χρησιμο φορουμ.
το θεμα ειναι..μπας κ του χρονου ειναι ακομα ακριβοτερα; :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #46297 από erimitis
Απαντήθηκε από erimitis στο θέμα Λέβητες Progetto Pellet
Φιλαρακι μην το σκεφτεσαι καθολου τοτε βαλε μια ξυλοσομπα και ακομα καλυτερα χτυπα ενα τζακι αν μπορεις απ το μερλιν και εισαι αρχηγος.Μπες στο τοπικ για τα ενεργειακα τζακια και μιλα με τον αστερη για παραπανω φιλε
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": lucky4444

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.156 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ