Pelletech 15-50 by tileolo

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #63006 από Sp4wN
Απαντήθηκε από Sp4wN στο θέμα Pelletech 15-50 by tileolo

panagos7 έγραψε: Καλησπερα στην παρεα!την πεμπτη τοποθετηθηκε επιτελους και ο δικος μου 15-50 (Βορεια Ελλαδα).Χωρισ προβληματα πλην της ασφαλειας που αλλαχτηκε απο την αρχη με 7Α!Δουλευει ρολοι σε 170τμ εκετεθειμενο απο παντου.Καιω BIOENERGY POINT και μετα απο 2 μερες σε εργοστασιακες ρυθμισεις σημερα αλλαξα κοχλια και αερα ακολουθωντας τις ρυθμισεις του tileolo.


Ωραίος ο Πανάγος !! Καλές και ζεστές γιορτές εύχομαι και τα ίδια για τον υπόλοιπο χειμώνα.Άν βρείς χρόνο κάνε μας και μια παρουσίαση του λέβητα και της τοποθέτησης για κάθε ενδιαφερόμενο μελλοντικά :)
Καλωσόρισες

Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #65549 από Sp4wN
Απαντήθηκε από Sp4wN στο θέμα Pelletech 15-50 by tileolo

tileolo έγραψε: λοιπόν επιστρέφω με μια φώτο-ανταπόκριση από την τελική υλοποίηση.


κατά την διάρκεια της ηλεκτρολογικής εγκατάστασης.(Από εμένα φυσικά)


έτοιμος και ο πίνακας μου


Στην τελική του μορφή


Τα χειροποίητα μηχανικά ταμπερ... έβαλα μοτέρ ηλεκτροβανας που δουλεύει μια χαρά. Τα ταμπερ όμως σαν εφαρμογή είναι μάπα (τον μισό αυλό κλείνουν που λέει ο λόγος / είναι μικρο το κλαπετο)οπότε μαλλον τζάμπα πήγε ο κόπος μου.


Αυτό φίλε Γρηγόρη σαν αποδεικτικό στοιχειό για να ζητήσεις προμήθεια από τον Ιωαννιδη. Χρυσό το πλήρωσα. Οφείλει να σου τη δώσει :lol:


Με αυτή τη πατατιά που μου έκανε ο υδραυλικός με την πλαστική σωλήνα στον επιλεκτικό ηλιακό να δω τι θα κάνω. Δύο φορές μου την έσκισε μέχρι να βάλω μπρός τον κυκλοφορητη του και να ελέγξω έτσι την θερμοκρασία.


Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Συνημμένα:

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #65550 από Sp4wN
Απαντήθηκε από Sp4wN στο θέμα Pelletech 15-50 by tileolo
Για να μή χάσει τη ροή ή προηγούμενη συζήτηση τα κάνω και εδώ παράθεση μιάς και δέ γίνεται αντιγραφή.

Οι φωτογραφίες από την παρουσίαση του tileolo

Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #70008 από inikolog
Απαντήθηκε από inikolog στο θέμα Pelletech 15-50 by tileolo
Καλησπέρα και Χρόνια
Πολλά!

Έχω κι εγώ Pelletech, τον 50-110! Μπορείς να μου στείλεις στο mail Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε. το τηλέφωνο του τεχνικού που στο ρύθμισε! Υπάρχει δυσκολία και είναι αναγκη! Σε ευχαριστώ πολύ!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #70799 από tileolo
Απαντήθηκε από tileolo στο θέμα Pelletech 15-50 by tileolo
ολοι εδω πειραματιζονται μονοι τιυς με τις ρυθμίσεις. Προσπαθησες να βρεις καπιον απο τον κατασκευαστη;

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #78042 από tileolo
Απαντήθηκε από tileolo στο θέμα Pelletech 15-50 by tileolo
3η φορα που μου παρουσιασε προβλημα στον κοχλια. αυτη τη φορα χωρις να καψει μοτερ η ασφαλεια ευτυχως. Πηρε μπροστα αφου ελυσα τον καυστηρα και εστριψα τον κοχλια με εναν καβουρα πατωντας ταυτοχρονα το load

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.099 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ