Starfire Maxi 30

Περισσότερα
11 Χρόνια 2 Μήνες πριν #87826 από betonly
Απαντήθηκε από betonly στο θέμα Starfire Maxi 30
agge εσυ β ελλαδα εισαι θελησ να στο πουλισω οσο το πηρα΄? η εαν ακουσησ να θελη τεοιο μηχανιμα φεραρι το ονομασν χαχαχαχα θα στο δωσω σε τιμη πατινιου.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 2 Μήνες πριν #87830 από hoyo
Απαντήθηκε από hoyo στο θέμα Starfire Maxi 30
ναι μια βδομαδα διαφορα..ευτιχως δεν εχουμε αλλο θεμα μονο οι καταναλωσεις και δεν ανεβαζει θερμοκρασιες ..οταν δουλευει ενα απο τα δυο διαμερισματα τοτε ολα μια χαρα οταν δουλευουν και τα δυο που οταν κανει κρυο σιγουρα θα ειναι ανοιχτα και τα δυο τοτε μεχρι 62 εχς δει τη θερμοκρασια του.οποτε δουλευει σε 5-5 5-4 σπανια 5-3 για πολυ λιγο το 5-3.. επαλαναβανο οταν δουλευπυν και τα δυο διαμερισματα.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 2 Μήνες πριν #87839 από agge72
Απαντήθηκε από agge72 στο θέμα Starfire Maxi 30

hoyo έγραψε: ναι μια βδομαδα διαφορα..ευτιχως δεν εχουμε αλλο θεμα μονο οι καταναλωσεις και δεν ανεβαζει θερμοκρασιες ..οταν δουλευει ενα απο τα δυο διαμερισματα τοτε ολα μια χαρα οταν δουλευουν και τα δυο που οταν κανει κρυο σιγουρα θα ειναι ανοιχτα και τα δυο τοτε μεχρι 62 εχς δει τη θερμοκρασια του.οποτε δουλευει σε 5-5 5-4 σπανια 5-3 για πολυ λιγο το 5-3.. επαλαναβανο οταν δουλευπυν και τα δυο διαμερισματα.



Και εσυ τι τα θες και τα δυο αστο για το ενα και στο αλλο βαλε μια ξυλοσομπα ααααα

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 2 Μήνες πριν #87847 από hoyo
Απαντήθηκε από hoyo στο θέμα Starfire Maxi 30

agge72 έγραψε:

hoyo έγραψε: ναι μια βδομαδα διαφορα..ευτιχως δεν εχουμε αλλο θεμα μονο οι καταναλωσεις και δεν ανεβαζει θερμοκρασιες ..οταν δουλευει ενα απο τα δυο διαμερισματα τοτε ολα μια χαρα οταν δουλευουν και τα δυο που οταν κανει κρυο σιγουρα θα ειναι ανοιχτα και τα δυο τοτε μεχρι 62 εχς δει τη θερμοκρασια του.οποτε δουλευει σε 5-5 5-4 σπανια 5-3 για πολυ λιγο το 5-3.. επαλαναβανο οταν δουλευπυν και τα δυο διαμερισματα.



Και εσυ τι τα θες και τα δυο αστο για το ενα και στο αλλο βαλε μια ξυλοσομπα ααααα


απο εξυπναδες τα πας μια χαρα εσυ.δεν περνεις το κουβαδακι σου να πασ σε αλλη παραλια βρε φιλε μου.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": ΘΕΟΔΟΣΗΣ

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 2 Μήνες πριν #87944 από AngelsGR
Απαντήθηκε από AngelsGR στο θέμα Starfire Maxi 30

hoyo έγραψε: kaι εγωπου εχω τσιμεντο αλαζει κατι βρε χρηστο? εγω 2 μηνες 5 τονουσ πελλετ.120+60 τετραγωνικα..


hoyo, με τα νουμερα που αναφερεις, σημαινει οτι καις 5,5 τσουβαλακια την ημερα. Τοση ειναι η καταναλωση σου?? Επειδη εχουμε ιδια τετραγωνικα, εγω βλεπω πως εχω καταναλωση περιπου 2 με 2,5 τσουβαλακια την ημερα. Βεβαια εγω ζεσταινω τα 120τμ και τα αλλα 40τμ τα εχω στους 15 βαθμους, ισα ισα να σπαει το κρυο εκει μεσα. Δεν κατοικειται εκεινο το μερος.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 2 Μήνες πριν #87950 από ΘΕΟΔΟΣΗΣ
Απαντήθηκε από ΘΕΟΔΟΣΗΣ στο θέμα Starfire Maxi 30

hoyo έγραψε: kaι εγωπου εχω τσιμεντο αλαζει κατι βρε χρηστο? εγω 2 μηνες 5 τονουσ πελλετ.120+60 τετραγωνικα..


Εγώ 4 μήνες, Βόρεια Ελλάδα, 200 τ.μ. και 4,5 τόνους
Θα τρελαθούμε παιδιά!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.132 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ