Starfire Maxi 30

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #64125 από kiko73
Απαντήθηκε από kiko73 στο θέμα Starfire Maxi 30
ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ σε ολο τον κοσμο,
με υγεια και ευτυχια να υποδεχθουμε και την ΝΕΑ ΧΡΟΝΙΑ!
ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ Χρησταρα για τη γιορτη μας κι ευχομαι να λυθει συντομα το προβλημα σας μαζι με του Γιωργου.
Συμφωνω με τον Θεοδοση οτι πρεπει να απευθυνθειται στην εταιρια ωστε να στειλει καποιον ανθρωπο της να δει απο κοντα τα προβληματα σας.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #64135 από betonly
Απαντήθηκε από betonly στο θέμα Starfire Maxi 30
gepeto καλησπερα χρονια πολλα. φιλε σε καταλαβενω για το τι τραβας. εσυ τραβιοσουν να το αναβης και εγω να μην το προλαβενω να το ταιζω με εξωτερικη θερμοκρασια 17. 10 σακια σε τρεισ μερες. κοιτα επιδη τα πραγματα ειναι απλα φανταζομαι και επιδη εγω ειμαι απο μικρο παιδι στην οικοδομη και επιδη την θερμανση εγω την κανω οπωσ εγω γουσταρω δεν μπορη καμια starfire να μου πει πωσ ολα ειναι καλα. μπορη να μην εχω δουλεψη στερεα καυσημα αλλα σε ποιον πελατη μου μπορω να πω οκ βαλε πελετ και μαλιστα την πατατα που εχω εγω.τι διαφιμηση μπορο να κανω στο μαγαζη μου και πωσ θα τουσ πουλισω λεβητα δικοτους? γιαυτο η τον φτιαχνουν δεν ξερω πως η το φωρτονουν και τον παιρνουν δηκαστηρια΄οκ δηκαστηρια. οσο για τον θεοδοση ο ανθρωπος προσπαθησε για το καλητερο οπως και τα αλλα ατομα μεσα εδω. αλλα οι τρις πατατες η τελευτεες γιατι δεν ειναι μηχανηματα ειναι δικιμου του hoyo και ι δικι σου. μαλλον κατι παιζη με τισ ριθμισης ισως αλλο λογισμικο εχουν που να κανουν για το dubai εκει εχει ζεστη πολι. καλη χρονια να εχεις να χερεσε την οικογενια σου. χρηστος 6945388880 εαν θεσ να τα πουμε τηλεφωνικος. ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΠΑΝΤΑ ΥΓΕΙΑΑΑΑΑΑ.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #64147 από betonly
Απαντήθηκε από betonly στο θέμα Starfire Maxi 30
Θεοδοση οχι 74 λιτρα απλα εχουν το μικρο πινακα με τις ριθμισης ισωσ κατι να εχουν κανη εκει.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #64149 από χρηστος8
Απαντήθηκε από χρηστος8 στο θέμα Starfire Maxi 30
Αν μου επιτρεπετε οι φιλοι με τα προβληματα, θα ηθελα να κανω μια μικρη παρεμβαση.

Ο STARFIRE ειναι ενας εξαιρετικος λεβητας που πωλειτε διεθνως εδω και χρονια.

Εχει αριστα αποτελεσματα οσον αφορα την αποδοση θερμανσης, την αξιοπιστια και την λειτουργια του γενικοτερα, ενω υπερτερει εναντι πολλων λεβητων της αγορας στην καυση πελλετ.

Ενα απο τα μεγαλυτερα προτερηματα του γενικου αντιπροσωπου, ειναι οτι γνωριζει πολυ καλα την λειτουργια του λεβητα, αφου δραστηριοποιειται στο χωρο των στερεων καυσιμων πανω απο 6 χρονια...σε αντιθεση με καποιους αλλους.

Πιστευω οτι ο ιδιος σιγουρα θα λυσει τα προβληματα σας.

Βαση των παραπανω εκτιμω οτι εκει πρεπει να εστιασετε.



Κύριε Ιησού Χριστέ Υιέ Θεού ελέησον με τον αμαρτωλό
Last edit: 11 Χρόνια 4 Μήνες πριν by χρηστος8.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": ΘΕΟΔΟΣΗΣ

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #64153 από hoyo
Απαντήθηκε από hoyo στο θέμα Starfire Maxi 30
εσυ χρηστο8 εχεις καταλαβει ποιο ειναι το προβλημα μας?να μας πεις και εσυ τη γνωμη σου..

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #64158 από χρηστος8
Απαντήθηκε από χρηστος8 στο θέμα Starfire Maxi 30

hoyo έγραψε: εσυ χρηστο8 εχεις καταλαβει ποιο ειναι το προβλημα μας?να μας πεις και εσυ τη γνωμη σου..



Δυστυχως δεν μπορεσα να καταλαβω :(

Ειναι απο τους ελαχιστους λεβητες που δεν εχω συνδεσει, αν και πολυ θα το ηθελα ειλικρινα.

Οτι υπαρχει προβλημα ειναι δεδομενο...σιγουρα ομως δεν ειναι πατατα ο λεβητας, θα βρεθει το προβλημα.



Κύριε Ιησού Χριστέ Υιέ Θεού ελέησον με τον αμαρτωλό

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.341 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ