Starfire Maxi 30

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #60221 από betonly
Απαντήθηκε από betonly στο θέμα Starfire Maxi 30
θελω να μαθω εαν μετα τουσ 64 ενω δουλευη ο κυκλοφοριτης προσοχη και ο θερμοστατης ανοικτος ανεβαζη 70 αυτο μονο και εαν ναι σε ποσεσ ωρες

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #60225 από kiko73
Απαντήθηκε από kiko73 στο θέμα Starfire Maxi 30
Οχι δεν εχω boiler.
Οποιος θελει να επικοινωνησει μαζι μου
6983502115
Χρηστος

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #60228 από Gepetto
Απαντήθηκε από Gepetto στο θέμα Starfire Maxi 30
Φίλε kiko73,
η περιγραφή σου ήταν άψογη. Έτσι ακριβώς δουλεύει ο λέβητας. Μόνο που στο δικό μου λέβητα, τα νερά δεν ανεβάζουν πολύ γρήγορα θερμοκρασία, ο λέβητας τερματίζει στους 63 βαθμούς και με το μπόιλερ των 80 λίτρων που έχω, δεν μπορέσαμε ακόμα να κάνουμε μπάνιο χωρίς ηλεκτρική υποβοήθηση. Το νερό είναι αρκετά χλιαρό, αλλά όχι τόσο ζεστό για άνετο μπάνιο.

Δεν αμφισβητώ τα όσα γράφει ο κ. Θεοδόσης με τον οποίο μίλησα και στο τηλέφωνο, αλλά με αυτά που περιγράφουμε και οι δύο, είναι σαν να μιλάμε για διαφορετικούς λέβητες, όχι όσον αφορά τη λειτουργία τους, αλλά τις επιδόσεις τους.

Να σημειώσω, ότι από το λέβητα ξεκινούν δύο γραμμές για τα δύο διαμερίσματα.

Δε θέλω να επεκταθώ στα ίδια, γιατί γίνομαι κουραστικός.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #60346 από ΘΕΟΔΟΣΗΣ
Απαντήθηκε από ΘΕΟΔΟΣΗΣ στο θέμα Starfire Maxi 30
Όπως τα λέει κι ο kiko 73 είναι τα πράγματα. Εγώ δεν παρακολουθώ πότε ανοίγει και πότε κλείνει ο κυκλοφορητής μου (ούτε και μπορώ να το κάνω), αλλά το σπίτι πιάνει 23 β. κι ο λέβητας σβήνει κι έχει τα νερά του στους +85 β.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #61036 από hoyo
Απαντήθηκε από hoyo στο θέμα Starfire Maxi 30
Μαλον πρεπει να βγαλουμε απο το μυαλο μας τους λεβητες πετρελαιου.αλλη δουλεια κανουν η λεβητες με στερεα καυσιμα. ο Θ.Χ καρφομενος στους 22 και οτι θελει ας γινει.λοιπον καλες γιορτες σε ολους τους φιλους το forum.και σε ολους τους MAXIMOYS30.. :P :P :P
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": ΘΕΟΔΟΣΗΣ

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #61047 από betonly
Απαντήθηκε από betonly στο θέμα Starfire Maxi 30
τον κυκλοφοριτη δεν τον παρακολουθης. ποτε σβηνη και ποτε πανε 85 τα νερα του λεβητα απο που τα παρακολουθης εχεισ καπου ενδιχη? γιατι οταν το λαμπακι του θερμοστατη χωρου σβιση σιμενη πωσ σου σταματισε ο κυκλοφοριτησ επομενοσ μπορης εκει να δεισ ποσο ειναι τα νερα του λεβητα. κοιτα να δεισ ποσ τοτε ουτε 65 δεν θα ειναι. ο θερμοστατησ χωρου κλινι οταν πιασι θερμοκρασια ο χωροσ και οταν τα νερα στο λεβητα ειναι κατω απο 56 καλο βραδυ να εχεις.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.103 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ