Ξυλολέβητας και ξύλα

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #74395 από jnet
Απαντήθηκε από jnet στο θέμα Ξυλολέβητας και ξύλα

agge72 έγραψε:
Το καλου κακου που κολαει θα με κανεις ντα για δεν θα με αφησεται να γραφω αλλο..


Θα παρακαλούσα πολύ το διάβασμα και τη συμμόρφωση προς τους κανόνες από όσα μέλη δεν τον έχουν κάνει μέχρι τώρα, αλλά και τον σεβασμό προς τις υποδείξεις των συντονιστών.

Κοστίζει τόσο να είσαι ειλικρινής όταν είσαι ευφυής! Είναι σαν να είσαι τίμιος όταν είσαι φιλόδοξος.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #74397 από GT
Απαντήθηκε από GT στο θέμα Ξυλολέβητας και ξύλα

agge72 έγραψε:

GT έγραψε:

agge72 έγραψε: Ντροπη δεν ειναι να λες αληθειες.Ντροπη ειναι να βαζουμε ανθρωπους που"με νυχια και με δοντια"
θελουν να δωσουν μια λυση για θερμανση να κανουν δοκιμες με χαζοκουτια πως "μπωρει" το δικοτους
σπιτι να ζεσταθη.Εδω στο φορουμ θα πρεπει να λεμε αληθειες και η αληθεια ειναι πως ειναι κριμα να δωσει
καποιος 2000e και να εχει προβλημα..


Τα παραπάνω σίγουρα αφορούν και εσένα στην προκειμένη περίπτωση.

Συμφωνώ απόλυτα μαζί ότι όχι μόνο δεν είναι ντροπή να λες αλήθειες, αλλά επιβάλλεται να τις λες.

Καταλαβαίνεις όμως ότι ντροπή μπορεί να είναι ο τρόπος που εκφράζει κάποιος την αλήθεια αυτή.

Εδώ στο φόρουμ ΛΕΜΕ αλήθειες από την έναρξη λειτουργίας του, ενδεχομένως να μην το έχεις αντιληφθεί μιας και είσαι μέλος εδώ και μόλις 5 ημέρες.

Σε παρακαλώ θερμά να μη συνεχίσεις στο ίδιο μοτίβο.

Και κάνε και ένα κόπο να διαβάσεις τους ''Όρους Χρήσης και Κανόνες Λειτουργίας του Forum" καλού κακού...

Επίσης, άσχετο, πρόσεξε σε παρακαλώ όταν κάνεις παράθεση άλλου post, να γράφεις ΜΕΤΑ την τελευταία αγκύλη, γιατί αλλιώς εισάγεις τα γραφόμενά σου στην παράθεση. Ήδη διόρθωσα κάποια post σου...



Το καλου κακου που κολαει θα με κανεις ντα για δεν θα με αφησεται να γραφω αλλο..


Έχω την παιδεία και την καλή θέληση να συζητάω σε κόσμιο επίπεδο με το συνομιλητή μου, οπότε προτιμώ να επιλύω όποιο ζήτημα προκύπτει με διάλογο και όχι με "ντα", ούτε με νταηλίκι του πληκτρολογίου.

Ενδεχομένως δε συμμερίζεσαι την άποψή μου για να τα λες αυτά, ενώ υποθέτω δεν έκανες τελικά τον κόπο να διαβάσεις τους ''Όρους Χρήσης και Κανόνες Λειτουργίας του Forum" , οι οποίοι δεν είναι τίποτα άλλο παρά κάποιοι απλούστατοι κανόνες που οφείλουμε να τηρούμε κατά τη συμμετοχή μας στο φόρουμ, άρα πρέπει να τους έχουμε μελετήσει.

Κατά την άποψή μου, οι συντονιστές, όταν παρεμβαίνουν προς επίλυση κάποιου θέματος που προκύπτει, ενεργούν εκπροσωπώντας το φόρουμ και όχι απλά ως μέλη που εκφράζουν την άποψή τους. Το να επιτίθεται λοιπόν κάποιος λεκτικά σε συντονιστή σε αντίστοιχη περίπτωση, προσβάλλει και απαξιώνει νομίζω το ίδιο το φόρουμ και όχι μόνο τον εκάστοτε συντονιστή.

Κατά τα λοιπά δεν έχω να κάνω κάποιο σχόλιο στην κακοπροαίρετη, ασεβή και ειρωνική απάντησή σου.

Και πάλι παρακαλώ θερμά όλους, να προσέχουμε πως απευθυνόμαστε στους συμφορουμίτες μας, δεν είναι όλοι δεκτικοί στο πείραγμα και κανείς δεν έχει την υποχρέωση να ανέχεται προσβλητικά σχόλια, τα οποία ΑΠΑΓΟΡΕΥΟΝΤΑΙ.


Ευχαριστώ.


Ακόμα στα πετρέλαια...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #74500 από ddt
Απαντήθηκε από ddt στο θέμα Ξυλολέβητας και ξύλα
το σωστο ομως ειναι να εφαρμοζονται ιδια μετρα και σταθμα σε ολες τις περιπτωσεις κυριε GT.

Στο θεμα primus 45 οταν απαντησα στον leona λεγοντας του "ντροπη σου" γιατι ειρωνευτηκε καποιον λεγοντας του να βαλει τον αισθητηρα καυσαεριων στο καπελο της καμιναδας,το σχολιο μου διαγραφηκε,ενω εσεις ο ιδιος συμμετεχετε εδω σε μια ιδια αντιπαραθεση.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #74513 από dimlyk
Απαντήθηκε από dimlyk στο θέμα Ξυλολέβητας και ξύλα
φιλε ddt εδω εισαι λαθος
το σχολιο σου ισως διαγραφτηκε ωστε να μην δινεται τροφη κατ το δυνατον για αντιπαραθεσεις αλλα και αναλογες συστασεις εγιναν
και δεν νομιζω ο συντονιστης που προσπαθει να κανει συστασεις για την ομαλη λειτουργια και σεβασμο των υπολοιπων να θεωρειτε οτι συμμετεχει σε αντιπαραθεσεις.
ισως το μονο που κανει ειναι να δειχνει αρκετα ανεκτικος :)


Η δυστυχία αυτού του κόσμου είναι ότι οι ηλίθιοι είναι γεμάτοι αυτοπεποίθηση
Αγάπα τους εχθρούς σου - αυτό θα τους τρελάνει

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #74516 από GT
Απαντήθηκε από GT στο θέμα Ξυλολέβητας και ξύλα

ddt έγραψε: το σωστο ομως ειναι να εφαρμοζονται ιδια μετρα και σταθμα σε ολες τις περιπτωσεις κυριε GT.

Στο θεμα primus 45 οταν απαντησα στον leona λεγοντας του "ντροπη σου" γιατι ειρωνευτηκε καποιον λεγοντας του να βαλει τον αισθητηρα καυσαεριων στο καπελο της καμιναδας,το σχολιο μου διαγραφηκε,ενω εσεις ο ιδιος συμμετεχετε εδω σε μια ιδια αντιπαραθεση.


Λάθος. Η συμμετοχή μου στην παρούσα συζήτηση, δεν αποτελεί συμμετοχή σε αντιπαράθεση, αλλά παρέμβαση με την ιδιότητα του συντονιστή.

Το σχόλιό σου όντως διαγράφηκε μαζί με άλλα και το λόγο τον ανέγραψα στην παρέμβασή μου σε εκείνη τη συζήτηση.


Ακόμα στα πετρέλαια...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #74786 από DOOM_NX
Απαντήθηκε από DOOM_NX στο θέμα Ξυλολέβητας και ξύλα
Έρη-Έρη, τι έγινε τελικά;

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.081 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ