EcoSpar: Ερωτήσεις - Προβλήματα λειτουργίας

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #44700 από ALEXANDROS77
τοποθετησα την συγκεκριμενη σομπα τον αυγουστο,τωρα που εχει βαλει λιγο ψυχρα την δοκιμασα και ειμαι αρκετα ευχαριστιμενος,στο θεμα τις καταναλωσης αναβοντας την τα απογευματα απο τις πεντε μεχρι τις δωδεκα το βραδυ με εξωτερικη θερμοκρασια 12 βαθμους για 4 μερες καταναλωσε 1 τσουβαλακι πελλετ,οσο για την σταχτη πρωτη φορα που την καθαρισα εβγαλα περιπου 2 χουφτες σταχτη. το αν ειναι σκοπιανη η βουλγαρικη δεν με ενδιαφερει καθολου τα ανταλακτικα τησ ειναι ιταλικα,μακαρη να ηταν ελληνικο προιον και να το καναμε εξαγωγη,αλλα η βουλγαρια που την θεωρουμε τεχνολογικα υποδιεστερη μας εβαλε τα γυαλια!
Last edit: 11 Χρόνια 5 Μήνες πριν by ALEXANDROS77.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #44725 από Zartattack
Καλημέρα και καλή εβδομάδα,

Θα ήθελα τα φώτα σας σε μια απορία που έχω. Δηλώνω θερμοκρασία χώρου 22 βαθμούς και νερού 65. Η σομπα δεν μειωνεί καθόλου την ένταση της και ας έχει φτάσει 28 βαθμους χώρου και 75 βαθμους νερού.

Μηπως δεν κάνω κάτι καλά;

Επίσης, επειδή το manual είναι ΓΤΠ, μπορει κάποιος να μου εξηγήσει το "Set up Output" και "Set up Blower"; Πως μπορώ να βελτιστοποιήσω τη λειτουργία της σόμπας ώστε να κάνω τη καλύτερη δυνατή κατανάλωση;

Ευχαριστώ για το χρόνο σας!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #44729 από ALEXANDROS77
μαλον εχεισ απενεργοποιισει τον θερμοστατη χωρου και την δουλευεισ την σομπα manual πες μου το mail σου να σου στειλω ενα manual
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": Zartattack

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #44756 από avlissi
Εχω και εγώ την ίδια σόμπα-λέβητα.
Αν μπορείς σε παρακαλώ στείλε και σε εμένα το manual.
Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

:)

Το ψευδεσθαι ανελευθερον,ή αληθεια γενναιον
(Το να ψεύδεται κανείς είναι ανελεύθερο. Το να λέει την αλήθεια είναι γενναίο)

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #44954 από Zartattack
Ευχαριστώ για την απάντηση: Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #45142 από pianoteacher

ALEXANDROS77 έγραψε: τοποθετησα την συγκεκριμενη σομπα τον αυγουστο,τωρα που εχει βαλει λιγο ψυχρα την δοκιμασα και ειμαι αρκετα ευχαριστιμενος,στο θεμα τις καταναλωσης αναβοντας την τα απογευματα απο τις πεντε μεχρι τις δωδεκα το βραδυ με εξωτερικη θερμοκρασια 12 βαθμους για 4 μερες καταναλωσε 1 τσουβαλακι πελλετ,οσο για την σταχτη πρωτη φορα που την καθαρισα εβγαλα περιπου 2 χουφτες σταχτη.οποιος εχει καποια απορια για την αγορα της ας μου τηλεφωνησει (6949199962) το αν ειναι σκοπιανη η βουλγαρικη δεν με ενδιαφερει καθολου τα ανταλακτικα τησ ειναι ιταλικα,μακαρη να ηταν ελληνικο προιον και να το καναμε εξαγωγη,αλλα η βουλγαρια που την θεωρουμε τεχνολογικα υποδιεστερη μας εβαλε τα γυαλια!

Αλέξανδρε περιτό να σου πω οτι με νευρίασες αφάνταστα :evil: Ζηλεύω που δεν έχω μόνωση και καίω τα τετραπλάσσια!!! Δε μου στέλνεις και μένα το manual? Είμαι αυτός που σου τηλ. εχτές το βραδάκι από Περιστέρι.
Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.
Last edit: 11 Χρόνια 5 Μήνες πριν by pianoteacher.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.092 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ