Λέβητας Thalia 20 kW

Περισσότερα
10 Χρόνια 4 Μήνες πριν #126040 από lia77
Απαντήθηκε από lia77 στο θέμα Λέβητας Thalia 20 kW
σ ευχαριστω πολυ george_kont. το πελλετ ειναι αυστριακο που χρησιμποποιω. παντως χτες δουλευε απο τις 4 το απογευμα μεχρι 7 τοπρωι με καταταναλωση 1 1/5 τσουβαλακι πελλετ και θερμοκρασια νερου 60 βαθμους. νομιζω ειναι καλα. το εβαλα +1 να δοκιμασω. Τοτζαμι εμενα μου μαυριζει απο τις 4 πρωτες ωρες χρησης πολυ για αυτο ανησυχησα :ohmy:

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 4 Μήνες πριν #126052 από stelios_STI
Απαντήθηκε από stelios_STI στο θέμα Λέβητας Thalia 20 kW
Καλημερα και χρονια πολλα. Το μαυρισμα στο τζαμι εκτος απο θεμα αισθητικης δεν ειναι καποιο προβλημα. ισα ισα που να περιμενεις να σου ραγισει καποια στιγμη. Μην τρομαξεις αν οχι ολοι οι περισσοτεροι εχουμε σπασμενο το τζαμακι :) . Καπου παραπανο διαβασα οτι η φλογα πρεπει να ειναι χαμηλα; γιατι μπορει να μου εξηγησει καποιος; Εμενα που η φλογα μου φτανει ως επανω δλδ δεν ειναι σωστο;

Η γνώση έχει αξία όταν τη μοιράζεσαι!
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": george_kont

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 4 Μήνες πριν #126212 από george_kont
Απαντήθηκε από george_kont στο θέμα Λέβητας Thalia 20 kW
Γεια σου Στέλιο. Οι άκρες τις φλόγας, γλώσσα, να ακουμπά επάνω εκεί που ξεκινούν τα τούμπα. Αυτή είναι η φλόγα σου? Εγώ έχω την μισή σε ένταση !!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 4 Μήνες πριν #126215 από stelios_STI
Απαντήθηκε από stelios_STI στο θέμα Λέβητας Thalia 20 kW
Γεια σου Γιωργο ναι η δικια μου ειναι.

Η γνώση έχει αξία όταν τη μοιράζεσαι!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 4 Μήνες πριν #126223 από george_kont
Απαντήθηκε από george_kont στο θέμα Λέβητας Thalia 20 kW
Ετσι μου είπε ο υδραυλικός από πέρυσι. Συγκεκριμένα κάπου πιο κάτω είπε χαρακτηριστικά ''κλείσε την χαλυβουργία'', προφανώς από θέμα έντασης αλλά και οικονομίας στην κατανάλωση. Ασε που είναι και τρομακτικό να βλέπεις όλη αυτή τη φλόγα!!!!!! Από τότε έτσι το έχω. Αύριο θα ανεβάσω και εγώ ένα βιντεάκι να δεις. Βέβαια εσύ έχεις την 30 εγώ την 20. Ίσως παίζει κάποιο ρόλο στο νερό? Στα καυσαέρια? Ότι και να σου πω θα σε γελάσω.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 4 Μήνες πριν #126228 από stelios_STI
Απαντήθηκε από stelios_STI στο θέμα Λέβητας Thalia 20 kW
Γιωργο τι να σου πω, ουτε εγω ξερω, απο την αρχη ειχα αυτην την φλογα και οποτε αλλαζω ρυθμιση βλεπω αλλαγη στον ογκο και οχι στο μηκος :woohoo: Ειμαι στα ορια απο θερμιδες οποτε ουτε θελω να το σκεφτομαι να εχω χαμηλοτερη φλογα....

Η γνώση έχει αξία όταν τη μοιράζεσαι!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.122 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ