Γνώμες για αγορά λέβητα ξύλου-Πέλλετ HALCOTHERM

Περισσότερα
10 Χρόνια 3 Μήνες πριν #125397 από terisds
Αφού νοικιάζεις ,τι θα τον κανεις μετά όταν φύγεις;
Έχεις αποθηκευτικό χώρο για Ξυλά;
Η γειτονιά είναι καλή,η με το πρώτο αναμα θα βγουν οι οικολόγοι και θα αρχίσουν τα όργανα;
Αν θες την γνώμη μου να προτιμήσεις πελλετ για πιο καθαρά,εκτός και εάν έχεις σχεδόν τζάμπα τα ξυλα.Δεν μας είπες σε ποια περιοχή είσαι;


Sent from my iPhone using Tapatalk .
Stratos.

ΥΠΟΔΕΙΞΕΙΣ ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΟΜΑΙ ΑΠΟ ΚΑΝΕΝΑΝ-ΜΑΛΑΚΙΕΣ ΚΑΝΩ ΚΑΙ ΜΟΝΟΣ ΜΟΥ!!!!!!!!
Στράτος.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 3 Μήνες πριν #125404 από mike2
ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑ ΕΙΜΑΙ ΧΩΡΟΣ ΥΠΑΡΧΕΙ ΤΖΑΚΙΑ ΜΠΟΛΙΚΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΘΕΜΑ ΑΛΛΑ ΕΧΩ ΣΑΛΤΑΡΕΙ ΜΕ ΤΙΣ ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΧΑΜΟΣ

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 3 Μήνες πριν #125406 από kosmidis80
Λοιπον αν και ειχα πει στον ευατο μου οτι θα αποφευγω να μιλαω για μηχανηματα κτλ και γενικα θα απεχω απο συζητησεις, ας σου πω την αποψη μου και οτι θελεις κανεις...

Ο λέβητας γενικα σε οτι αφορα μεταλα και κατασκευή ειναι καλός, σαν πελλετ ομως δεν ξερω αν χρησιμοποιουν το pellas ή βαζουν δικο τους καυστηρα?! Επισης με τα χρηματα που το βρισκεις, μπορεις να κανεις μια καλυτερη επιλογη ειτε σε ξυλολεβητα ή σε καθαρα λεβητα πελλετ πλεον.
Επισης σε νοικιασμενο σπτι εγω δεν θα εκανα αυτη την επενδυση, παρα θα εβρισκα αλλη λυση, πολυ πιο ευκολα μεταφερομενη (για οταν φυγεις σε αλλο σπιτι). Αρχικα θα κοιτουσα μια σομπα λεβητα πελλετ, καθως ειναι πιο μαζεμενη για μεταφορα, ΔΕΝ απαιτει πολλα χρηματα για καπνοδοχο (κατι που θελεις με τον ξυλολεβητα), την πουλας πιο ευκολα σε περιπτωση που στο επομενο σπιτι δεν σου κανει κτλ

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 3 Μήνες πριν #125408 από mike2
ΣΩΣΤΟΣ ΕΙΣΑΙ ΚΑΙ ΟΠΩΣ ΒΛΕΠΕΙΣ ΚΑΙ ΣΥ ΠΟΛΛΕΣ ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΚΑΙ ΣΕ ΣΟΜΠΕΣ .ΤΕΛΙΚΑ ΝΑ ΕΜΠΙΣΤΕΥΘΩ ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ ΚΑΤΑΣΚΕΥΕΣ Η ΟΧΙ ΓΙΑ ΝΑ ΠΡΟΣΑΝΑΤΟΛΙΣΤΩ ΠΡΟΣ ΜΙΑ ΜΕΡΙΑ
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΟΝ ΧΡΟΝΟ ΣΟΥ

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 3 Μήνες πριν #125424 από PRIMUS 45

mike2 έγραψε: ΣΩΣΤΟΣ ΕΙΣΑΙ ΚΑΙ ΟΠΩΣ ΒΛΕΠΕΙΣ ΚΑΙ ΣΥ ΠΟΛΛΕΣ ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΚΑΙ ΣΕ ΣΟΜΠΕΣ .ΤΕΛΙΚΑ ΝΑ ΕΜΠΙΣΤΕΥΘΩ ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ ΚΑΤΑΣΚΕΥΕΣ Η ΟΧΙ ΓΙΑ ΝΑ ΠΡΟΣΑΝΑΤΟΛΙΣΤΩ ΠΡΟΣ ΜΙΑ ΜΕΡΙΑ
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΟΝ ΧΡΟΝΟ ΣΟΥ

mike2 Χρόνια πολλά και καλή χρονιά !
Θα σε παρακαλούσα να γράφεις με μικρά μιας και είσαι
από την Ηγουμενίτσα :whistle:


Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 3 Μήνες πριν #125428 από fritakos
Εμπιστεύεσαι καλύτερα τους Βουλγάρους ή τους Τουρκους ??? αξιόπιστες λύσεις όπως και φόλες εχουν όλες οι χώρες. Άρα δεν είναι θέμα χώρας κατασκευής αλλά να βρει το σωστό μηχανημα που θα εχει και την κατάλληλη υποστήριξη.
Εγώ ελληνικό επέλεξε και είμαι και πολύ ευχαριστημένος ( Thermostahl Bioplex μπορείς να δεις και την παρουσίαση μου)
Σε νοικιασμένος σπιτι θα κανείς τέτοια εγκατάσταση; Έχεις κάποια συμφωνία με τον ιδιοκτήτη ;

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.076 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ