Γνώμες για αγορά λέβητα ξύλου-Πέλλετ HALCOTHERM

Περισσότερα
10 Χρόνια 3 Μήνες πριν #125591 από kosmidis80
βρε αδερφε κατσε γιατι οσο το σκεφτομαι δεν βγαινουν τα νουμερα...γιατι βασικα δεν ειναι δικο σου σπιτι.

πες μου σε παρακαλω τι καταναλωση εχει το σπιτι σε πετρελαιο, πχ τι εκαψες περυσι?

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 3 Μήνες πριν #125592 από mike2
φιλε σε ευχαριστω αλλη μια φορα
το σπιτι ειναι με νοικι ειναι μονοκατοικια 140 τετ χωρι μονοση μπαζει απο παντου εχω βαλει λαστιχα στισ πορτες την εισοδο που εμπαζε απο τα τετραγωνακια (μιλαμε για αερα }της εβαλα πανελ αλουμινιου αλλα εχει γενικα ακομα προβληματα με τα κουφωματα μπαζουν και αυτα αλλα οπωσ σου ειπα ειναι μονοκατηκια και δεν βρισκεις ευκολα αλλη οποτε κατι πρεπει να κανω εχω 5 μηνεσ που ηρθα εδω δεν ξερω τι εκεγαν παλια

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 3 Μήνες πριν #125593 από mike2
Σαν να κοιμασαι εξω ειναι την νυχτα
την μερα καλυτερα να καθησεισ στο μπαλκονι παρα μεσα

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 3 Μήνες πριν #125594 από mike2
αλλα μονοκατοικια ε απλετοσ χωρος παρκινκ αποθηκη 140 τετ κηπος χαλαρα

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 3 Μήνες πριν #125595 από kosmidis80
Ωπα, τοτε... Ειναι παρακινδυνευμενο και μπορει να μην σε φτασουν τα kw απο τις σομπες!

Το καλυτερο που εχεις να κανεις για να μην κλαις 3-4 χιλιαρικα ειναι να σου κανει μια μελετη ενας μηχανολογος - δεν κοστιζει πολλα, κανα 100αρι-200αρι μαξιμουμ και μετα με βαση της μελετης να δεις τι θα παρεις! Ετσι θα αποφυγεις την λαθος επιλογη σε οτι αφορα το μεγεθος!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 3 Μήνες πριν #125596 από mike2
Νομιζω οτι 24-26 kw θα αρκουν δεν θελω να εχω 22 βαθμουσ ειμαι μαθημενος στο κρυο 19-20 το ανοτερο ειναι καλα το ποιο λογικο ειναι σαφως αυτο που λεσ αν μπορεσω μεχρι δευτερα να φερω μηχανικο καλως
αλιος ο θεος και η ψυχη του μετα πρεπει απο βδομαδα να βρω λυση το πετρελαιο τελειωσε και αν ειναι να δωσω 1000 ευρω για αυτο θα τα δωσω στην σομπα λεω

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.080 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ