Λέβητας pellet ή πυρόλυσης ξύλου;

  • Sp4wN
  • Το Άβαταρ του/της Sp4wN Συντάκτης θέματος
  • Αποσυνδεμένος
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Δέν ελπίζω τίποτε.Δέ φοβάμαι τίποτε.Είμαι άφραγκος
Περισσότερα
11 Χρόνια 8 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 8 Μήνες πριν #20623 από Sp4wN
Απαντήθηκε από Sp4wN στο θέμα Λέβητας pellet ή πυρόλυσης ξύλου;

erimitis έγραψε: κατι κινειται στον οριζοντα απλα να το επιβεβαιωσουμε αν δουλευει εκει ενας γνωστος και θα παρουμε τιμη.Νομιζω οτι τον τσιμπισαν στα 2400 παντως.Θα σε ενημερωσω αμεσα.


Μαθε και γραψε και εδω να το δει και κανενας χριστιανος αν χρειαζεται βοηθεια

και στειλε μου και ena email Να συνεννοηθουμε για την παραγγελια

Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Εγω περιμενω τηλεφωνο απο τον αντιπροσωπο στο ΒΟλο και μετα θα παρω κατευθειαν Θεσσαλονικη να πω για 2 κομματια αν γινεται τιποτε καλυτερο ... Θα μιλησω και με Αθηνα με τον διαχειριστη του site Που σου στειλα για τον primus Και μιλαμε οποτε εχουμε νεοτερα !!

Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Last edit: 11 Χρόνια 8 Μήνες πριν by Sp4wN. Αιτία: Παραληψη !!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

  • Sp4wN
  • Το Άβαταρ του/της Sp4wN Συντάκτης θέματος
  • Αποσυνδεμένος
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Δέν ελπίζω τίποτε.Δέ φοβάμαι τίποτε.Είμαι άφραγκος
Περισσότερα
11 Χρόνια 8 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 8 Μήνες πριν #20627 από Sp4wN
Απαντήθηκε από Sp4wN στο θέμα Λέβητας pellet ή πυρόλυσης ξύλου;
Τελος οποιος ενδιαφερεται για τα ιδια μπορει να ποσταρει και εδώ

Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Last edit: 11 Χρόνια 8 Μήνες πριν by Sp4wN.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 8 Μήνες πριν #23960 από LEONAS
Απαντήθηκε από LEONAS στο θέμα Λέβητας pellet ή πυρόλυσης ξύλου;
Προς το παρων εγω εχω λεβητα πυρολησης αλλα αν βαρεθω καποια στιγμη
τα ξυλα ειναι ετοιμος να δεχτει καυστηρα πελλετ.

Το ζητας το τσιπας !!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #60230 από pandel
Απαντήθηκε από pandel στο θέμα Λέβητας pellet ή πυρόλυσης ξύλου;
Καλημερα στο phorum και από εμένα. Σκοπεύω να κάνω αγορά και εγκατάσταση λεβητα πυρόλυσης με δοχείο αδράνειας και όλα τα παρελκόμενα. Εχω βρει τον attack dpx profi 14-35 kw τωρα προσφατα υπάρχει και μια προσφορά για τον effecta lambda 25 (σουηδικος) περίπου στα ίδια χρήματα (ίσως λίγο παραπάνω) .Θα ήθελα, αν υπάρχει κάποιος που χρησιμοποιεί ή γνωρίζει κάτι για τους παραπάνω να μου πει τη γνώμη του (ή ακόμη και κάτι εναλλακτικό στις αντίστοιχες δυνατότητες).

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

  • Sp4wN
  • Το Άβαταρ του/της Sp4wN Συντάκτης θέματος
  • Αποσυνδεμένος
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Δέν ελπίζω τίποτε.Δέ φοβάμαι τίποτε.Είμαι άφραγκος
Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #60235 από Sp4wN
Απαντήθηκε από Sp4wN στο θέμα Λέβητας pellet ή πυρόλυσης ξύλου;
Καλησπέρα Pandel Και καλωσόρισες !! Όταν βρείς χρόνο πέρνα και από το χαιρετισμό νέων μελών για να σε υποδεχτούμε και επίσημα . Καλή περιήγηση εύχομαι σε θέματα που σε απασχολούν .

Για το θέμα μας τώρα .Επειδή δεν έχω στοιχεία για κανέναν από τους 2 λέβητες ,ούτε ξέρω κάποιον να τους έχει ως τώρα ,μήπως μπορείς να μας γράψεις λίγα περισσότερα στοιχεία για τον καθένα,την τιμή που τους βρίσκεις και τι χώρο (τμ,μόνωση και τοποθεσία) θέλεις να θερμάνεις για να συζητήσουμε εναλλακτικές και ποιά λύση είναι η καλύτερη .

Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #60240 από pandel
Απαντήθηκε από pandel στο θέμα Λέβητας pellet ή πυρόλυσης ξύλου;
Ευχαριστώ για το καλωσόρισμα! Δυστυχώς για μένα προέκυψε ανάγκη να φύγω για κάποια δουλειά. Θα επανέλθω για λεπτομέρειες σχετικά με αυτό που ψάχνω για να έχω και δική σας γνώμη.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.100 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ