Λέβητας pellet ή πυρόλυσης ξύλου;

Περισσότερα
11 Χρόνια 9 Μήνες πριν #20291 από kosmidis80
Απαντήθηκε από kosmidis80 στο θέμα Λέβητας pellet ή πυρόλυσης ξύλου;

erimitis έγραψε: κοσμιδις καρντασι τι αρπαζε?ασε τον καθενα να λεει ηλεκτρονικο καφενειο ειμαστε.Ο καθε ενας λεει την μ.....Μην τρελαινεσαι το ξερουμε οτι θες να βοηθησεις και να εισαι καλα.
Με ολα αυτα ,τα νευρα και οι βρισιες ειναι το τελευταιο που μας χρειαζεται αδερφε.
Οπως εχω πει πολλες φορες εχω δυο παιδακια που θελω να ζεστανω, αν δεν τον δω τον λεβητα εγκατεστημενο να δουλευει δεν μου περισευουν 2500 χιλιαρικα να τα πεταξω.



Λοιπον παρε τηλεφωνο τον Χρηστο8 (που ειναι και γαμω τα παιδια) να πας να στους δειξει εγκατεστημενους!

Μας εχει πει οτι εχει βαλει 2-3 στα Λαγυνα. Εριμιτη γειτονια ειμαστε Δρυμο μενω και βρεθηκα τις προαλες με τον Αστερη.

Ολα μπορω να τα ανεχτω, οχι ομως να μου πετανε υπονοουμενα για μιζες και κομπινες!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 9 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 9 Μήνες πριν #20292 από kosmidis80
Απαντήθηκε από kosmidis80 στο θέμα Λέβητας pellet ή πυρόλυσης ξύλου;

Sp4wN έγραψε: Κοσμιδη εγω επειδη ασχοληθηκες σ ευχαριστω και το μπελα σου δεν παιζει να τον βρεις απο κανεναν και για τπτ ουτως η αλλως . Χαζομαρες ακουγονται απο παντου για οποιονδηποτε πλεον και μαζι με τα ξερα καιγονται και τα χλωρα ωρες ωρες . Παντως για να λεμε τα πραγματα με το ονομα τους θα προτιμουσα να καναμε εναν εποικοδομητικο διαλογο γεματο διαφωνιες πανω στο θεμα μας παρα επι προσωπικου !! Νομιζω ολοι οσοι μπηκαμε εδω ειμαστε για αυτο το λογο οχι για να βγαλουμε το αχτι μας απο τα 1002 προβληματα που κουβαλαμε ...

Τα συμπερασματα του καθενος ξεχωριστα




ναι το ξερω, απλα υπαρχουν παλια προηγουμενα και ηθελε ο κυριος να ξεχαρμανιασει! (βλεπε βιγκας-Ατμος)
Last edit: 11 Χρόνια 9 Μήνες πριν by kosmidis80.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 9 Μήνες πριν #20311 από erimitis
Απαντήθηκε από erimitis στο θέμα Λέβητας pellet ή πυρόλυσης ξύλου;

kosmidis80 έγραψε:

erimitis έγραψε: κοσμιδις καρντασι τι αρπαζε?ασε τον καθενα να λεει ηλεκτρονικο καφενειο ειμαστε.Ο καθε ενας λεει την μ.....Μην τρελαινεσαι το ξερουμε οτι θες να βοηθησεις και να εισαι καλα.
Με ολα αυτα ,τα νευρα και οι βρισιες ειναι το τελευταιο που μας χρειαζεται αδερφε.
Οπως εχω πει πολλες φορες εχω δυο παιδακια που θελω να ζεστανω, αν δεν τον δω τον λεβητα εγκατεστημενο να δουλευει δεν μου περισευουν 2500 χιλιαρικα να τα πεταξω.



Λοιπον παρε τηλεφωνο τον Χρηστο8 (που ειναι και γαμω τα παιδια) να πας να στους δειξει εγκατεστημενους!

Μας εχει πει οτι εχει βαλει 2-3 στα Λαγυνα. Εριμιτη γειτονια ειμαστε Δρυμο μενω και βρεθηκα τις προαλες με τον Αστερη.

Ολα μπορω να τα ανεχτω, οχι ομως να μου πετανε υπονοουμενα για μιζες και κομπινες!

Απεναντι απ τον Αστερη μενω

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 9 Μήνες πριν #20312 από pantelis1973
Απαντήθηκε από pantelis1973 στο θέμα Λέβητας pellet ή πυρόλυσης ξύλου;

kosmidis80 έγραψε:

Sp4wN έγραψε: Κοσμιδη εγω επειδη ασχοληθηκες σ ευχαριστω και το μπελα σου δεν παιζει να τον βρεις απο κανεναν και για τπτ ουτως η αλλως . Χαζομαρες ακουγονται απο παντου για οποιονδηποτε πλεον και μαζι με τα ξερα καιγονται και τα χλωρα ωρες ωρες . Παντως για να λεμε τα πραγματα με το ονομα τους θα προτιμουσα να καναμε εναν εποικοδομητικο διαλογο γεματο διαφωνιες πανω στο θεμα μας παρα επι προσωπικου !! Νομιζω ολοι οσοι μπηκαμε εδω ειμαστε για αυτο το λογο οχι για να βγαλουμε το αχτι μας απο τα 1002 προβληματα που κουβαλαμε ...

Τα συμπερασματα του καθενος ξεχωριστα




ναι το ξερω, απλα υπαρχουν παλια προηγουμενα και ηθελε ο κυριος να ξεχαρμανιασει! (βλεπε βιγκας-Ατμος)


Αστον τωρα ειναι απασχολημενος με τον Παοκ..Οταν εχει ορεξη για ξεχαμαρνιασμα ξερει αυτος...

Δεν κανει κρυο στην Ελλάδα...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 8 Μήνες πριν #20328 από xasekidis
Απαντήθηκε από xasekidis στο θέμα Λέβητας pellet ή πυρόλυσης ξύλου;
Δεν σε είπε κανείς μιζαδόρο , μην τρελλαίνεσαι .
Απλά σου ζήτησα να αναφέρεις το αντικείμενο των εργασιών των γνωστών σου , αφού τους ξέρεις χρόνια και πάλι δεν απάντησες .Έλεος με τα φαντάσματα σας .
θα μας πεις τελικά τι κατασκεύαζαν τα παιδιά στη Σίνδο πριν 2-3 χρόνια ?
Εγώ σου μιλάω με επιχειρηματα , καταθέτω την πείρα της δουλειάς μου και εσύ μου λές τα δικά σου .
Μας διαβάζει κόσμος και κοσμάκης και περιμένει απο όλους μας να είμαστε ΚΥΡΙΟΙ .

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 8 Μήνες πριν #20329 από xasekidis
Απαντήθηκε από xasekidis στο θέμα Λέβητας pellet ή πυρόλυσης ξύλου;
pantelis1973 εσύ το ξεκίνησες το θέμα και μετά την έκανες με ελαφρά πηδηματάκια .
Εσύ διαφημίζεις το προιόν βάζοντας την photo στο profil σου , εσύ είπες ότι άκουσες και διάβασες , αλλά τα συγκεκριμένα post ακόμη να τα ανεβάσεις και ούτε θα τα ανεβάσεις.
Γι αυτό άσε κατα μέρος τα ξεχαρμανιάσματα, αυτά αλλού .
Τον έβαλες τελικά στο σπίτι σου το λέβητα ή τζάμπα η διαφήμιση ?
Μπήκε μετά ο kosmidis80 μπροστά ο οποίος επίσης δεν απάντησε και μας έκανε και γύρισμα και μας ζητάει τις πιστοποιήσεις του ΝΟ1 ΣΕ ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΕΙΣ ΛΕΒΗΤΩΝ ΠΥΡΟΛΗΣΗΣ ΣΕ ΟΛΗ ΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ .
Γύρνα όλη την Ελλάδα και δες τα αποτελεσμάτα με τα ματια σου .
Και μετά γράψε Πόσοι τοποθετήθηκαν απο την ΑΤΜΟΣ και πόσοι απο αυτόν που υποστηρίζεισ .
Είτε σας αρέσει είτε όχι , έτσι είναι .
Ρωτήστε τον Χρηστάρα τον συνάδελφο να σας τα πει καλύτερα .Πόσους τοποθέτησε , πόσα προβλήματα του βγάλαν και μετά ελάτε να μου πείτε τα δικά σας .
Χρηστάρα σε άλλα θέματα είσαι λαλίστατος γκαρντάση , αλλά στο θέμα των αμοιβών του κλάδου μας τον Γρηγόράκη από την Αθήνα τον άφησες μονο του συνάδελφε και με στεναχώρησες γκαρντάση .
ΠΑΟΚ ΓΕΡΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΞΑΝΑ !

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.092 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ