Λέβητας pellet ή πυρόλυσης ξύλου;

Περισσότερα
11 Χρόνια 9 Μήνες πριν #19878 από erimitis
Απαντήθηκε από erimitis στο θέμα Λέβητας pellet ή πυρόλυσης ξύλου;
xρηστος8 γειτονα εσυ αν δεν απαττωμαι εχεις βαλει λεβητα πελλετ?αν ειναι ευκολο δωσε καμια πληροφορια φιλε γιατι ο μαστορας ρομπεν των δασων φοβαται να μην παρασυρθουν οι τσιγγουνιδες(να τα ειχαμε κιολας και ας ειμασταν τσιγγουνιδες.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 9 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 9 Μήνες πριν #19879 από erimitis
Απαντήθηκε από erimitis στο θέμα Λέβητας pellet ή πυρόλυσης ξύλου;
Βασικα εγω ειμαι αποφασισμενος οτι θα παω για αγορα λεβητα πελλετ απλα επειδη η επενδυση πλεον ειναι μεγαλη θελω οπως εχω τον αστερη που ειναι στο απεναντι σπιτι να βρω καποιον που να εχει κανει τοποθετηση σε παρομοιο σπιτι να δω τι εκαψε στον περσινο χειμωνα και μετα τα υπολοιπα ειναι ευκολα.
Αυτο ειναι το σκεπτικο μου παιδες
Last edit: 11 Χρόνια 9 Μήνες πριν by erimitis.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

  • Sp4wN
  • Το Άβαταρ του/της Sp4wN Συντάκτης θέματος
  • Αποσυνδεμένος
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Δέν ελπίζω τίποτε.Δέ φοβάμαι τίποτε.Είμαι άφραγκος
Περισσότερα
11 Χρόνια 9 Μήνες πριν #19889 από Sp4wN
Απαντήθηκε από Sp4wN στο θέμα Λέβητας pellet ή πυρόλυσης ξύλου;

χρηστος8 έγραψε: [quote="Sp4wN" Και 10 και 12 τονους να μου βγει καλα θα ειμαι




Για 170m2 μηπως οι 15 ειναι απο ευχη εως ρεαλισμος;;;

Ποσο πετρελαιο εκαιγες;;;


3.5 τονους μεχρι 4 δε νομιζω οτι ειναι τοσο τραγικα αλλα και 12-15 τονοι κοστιζουν 15x120 = 1800 αυτο αν το κανεις σε πετρελαιο βγαινει 1.2 τονους παλι μια χαρα ειμαι !!

Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 9 Μήνες πριν #19892 από χρηστος8
Απαντήθηκε από χρηστος8 στο θέμα Λέβητας pellet ή πυρόλυσης ξύλου;

erimitis έγραψε: xρηστος8 γειτονα εσυ αν δεν απαττωμαι εχεις βαλει λεβητα πελλετ?αν ειναι ευκολο δωσε καμια πληροφορια φιλε γιατι ο μαστορας ρομπεν των δασων φοβαται να μην παρασυρθουν οι τσιγγουνιδες(να τα ειχαμε κιολας και ας ειμασταν τσιγγουνιδες.




Ο Global pellets που εχει 1800 τοποθετηθηκε σε δυο ατομα στο χωριο μου...ο 45 αρης μπηκε στον γαμπρο μου και εβγαλε το χειμωνα χωρις προβληματα...μπορεις να τον δεις οποτε θες.
Τον εμπορευεται ο γειτονας μας ο Μιλκας.



Κύριε Ιησού Χριστέ Υιέ Θεού ελέησον με τον αμαρτωλό

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 9 Μήνες πριν #19925 από ΠΑΠΑΣ
Απαντήθηκε από ΠΑΠΑΣ στο θέμα Λέβητας pellet ή πυρόλυσης ξύλου;

mastoras έγραψε: Παντελή και εγώ νόμιζα ότι δεν υπήρχε.....να όμως που υπάρχει.


Αυτος αν δεν κανω λαθος ειναι ο VESTA και το φυλλαδιο ειναι περσινο.Αν βρεις τωρα το VESTA σε αυτη τη τιμη εγω θα παρω 2-3.Η τιμη του φετος ξεκινα απο 2600.Αυτος kakaris-maragkos.skroutzstore.gr/p.CHaly...gy-MENSA.638914.html δεν ξερω τι σοι ειναι,αλλα ειναι οτι φθηνοτερο εχω βρει.Στα 30KW 1900 ευρω,46KW 2000-2200 ευρω.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 9 Μήνες πριν #19926 από pantelis1973
Απαντήθηκε από pantelis1973 στο θέμα Λέβητας pellet ή πυρόλυσης ξύλου;

ΠΑΠΑΣ έγραψε:

mastoras έγραψε: Παντελή και εγώ νόμιζα ότι δεν υπήρχε.....να όμως που υπάρχει.


Αυτος αν δεν κανω λαθος ειναι ο VESTA και το φυλλαδιο ειναι περσινο.Αν βρεις τωρα το VESTA σε αυτη τη τιμη εγω θα παρω 2-3.Η τιμη του φετος ξεκινα απο 2600.Αυτος kakaris-maragkos.skroutzstore.gr/p.CHaly...gy-MENSA.638914.html δεν ξερω τι σοι ειναι,αλλα ειναι οτι φθηνοτερο εχω βρει.Στα 30KW 1900 ευρω,46KW 2000-2200 ευρω.


Είναι αντιγραφη του vesta,και όντως ειναι περσινό. Η τιμη που βρηκα εγω για τον vesta ειναι στα 2100.
Οσον αφορά για τον άλλο μου φαινεται μια πιστη αντιγραφη του combi. Χωρίς αυτό να ειναι κακό...

Δεν κανει κρυο στην Ελλάδα...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.086 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ