Viessman Vitoligno S30 vs Atmos 32S vs Vigas 25-31

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #50226 από χρηστος8
Απαντήθηκε από χρηστος8 στο θέμα Viessman Vitoligno S30 vs Atmos 32S vs Vigas 25-31
Εγω παλι ουτε τον ενα, ουτε τον αλλο...vigas 25-31kw ;)



Κύριε Ιησού Χριστέ Υιέ Θεού ελέησον με τον αμαρτωλό
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": Sp4wN

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #50227 από Sp4wN
Απαντήθηκε από Sp4wN στο θέμα Viessman Vitoligno S30 vs Atmos 32S vs Vigas 25-31
Σωστό και αυτό.Που είναι και φοβερό μηχάνημα ,που παίρνει και καυστήρα πέλλετ,που έχει και καλή τιμή κάπου στα 2.000Ε άν θυμάμαι καλά και έχει πεί ο χρήστος παλιότερα ότι είναι ο 2ος καλύτερος πυρολυτικός λέβητας που έχει δεί και τοποθετήσει ποτέ !!

Καλά τα λέω Χρήστο ? Πωωωω ρε φίλε ... ούτε τα σχόλια δε χρειάζεται να βρώ να τα κάνω παράθεση :P :P

Άααα ο πρώτος για να μή ρωτήσετε και σείς είναι ο Varmebaronen αλλά ξεχάστε τον ,πρέπει να πουλήσετε το σπίτι πρώτα για να τον αγοράσετε !!

Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": χρηστος8

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #50242 από Sp4wN
Απαντήθηκε από Sp4wN στο θέμα Viessman Vitoligno S30 vs Atmos 32S vs Vigas 25-31
Πάμε να κάνουμε ένα θέμα απόψεων και συγκρίσεων σ αυτούς τους 3 ενδιαφέροντες πυρολυτικούς λέβητες ξύλου !!

Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Last edit: 11 Χρόνια 4 Μήνες πριν by Sp4wN.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #50243 από ΑΛΕΚΟΣ
Απαντήθηκε από ΑΛΕΚΟΣ στο θέμα Viessman Vitoligno S30 vs Atmos 32S vs Vigas 25-31

Sp4wN έγραψε:

dias33 έγραψε: ΓΕΙΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ.ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΜΕ ΕΝΗΜΕΡΩΣΕΙ ΟΠΟΙΟΣ ΞΕΡΕΙ ΕΙΜΑΙ ΑΝΑΜΕΣΑ ΣΤΟΝ VIESSMAN TON VITOLINGO S TON 30 KW H TON ATMOS ANAΛΟΓΟΥ ΚW.ΓΙΑ 150 ΤΜ ΜΟΝΟΜΕΝΑ ΑΡΚΕΙ Ο 30??ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ...

ΑΛΕΚΟΣ έγραψε: viessman δαγκωτο :) :) :)


Προσωπικά επειδή είμαι πάντα υπέρ της ποιότητας θα έλεγα ... όποιο βγεί πιό φθηνά !! :P :P

ετσι οπως παμε στην ξυλοσομπα θα το γυρισουμε :woohoo:

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #50253 από Sp4wN
Απαντήθηκε από Sp4wN στο θέμα Viessman Vitoligno S30 vs Atmos 32S vs Vigas 25-31
Αλέκο θυμάμαι που είχα φτιάξει τον Ιούνιο ένα θέμα : Λέβητας Πέλλετ ή πυρόλυσης ξύλου και συζητούσαμε τα ίδια !!
Όπου γάμος και χαρά πρώτο - πρώτο σε βλέπω !! :lol:
αστειεύομαι εννοείται ευχαριστώ που είχες ασχοληθεί να μου απαντήσεις μέσα στην άγνοια και το άγχος μου ,έστω και καθυστερημένα :)

Edit : Έστω και καθυστερημένα σ ευχαριστώ , όχι ότι μου απάντησες εσύ καθυστερημένα :P

Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Last edit: 11 Χρόνια 4 Μήνες πριν by Sp4wN.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #50267 από ΑΛΕΚΟΣ
Απαντήθηκε από ΑΛΕΚΟΣ στο θέμα Viessman Vitoligno S30 vs Atmos 32S vs Vigas 25-31

Sp4wN έγραψε: Αλέκο θυμάμαι που είχα φτιάξει τον Ιούνιο ένα θέμα : Λέβητας Πέλλετ ή πυρόλυσης ξύλου και συζητούσαμε τα ίδια !!
Όπου γάμος και χαρά πρώτο - πρώτο σε βλέπω !! :lol:
αστειεύομαι εννοείται ευχαριστώ που είχες ασχοληθεί να μου απαντήσεις μέσα στην άγνοια και το άγχος μου ,έστω και καθυστερημένα :)

Edit : Έστω και καθυστερημένα σ ευχαριστώ , όχι ότι μου απάντησες εσύ καθυστερημένα :P

δεν θυμαμαι τιποτα :( :( :(

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.076 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ