Viessman Vitoligno S30 vs Atmos 32S vs Vigas 25-31

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #50209 από dias33
Απαντήθηκε από dias33 στο θέμα Viessman Vitoligno S30 vs Atmos 32S vs Vigas 25-31
ΓΕΙΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ.ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΜΕ ΕΝΗΜΕΡΩΣΕΙ ΟΠΟΙΟΣ ΞΕΡΕΙ ΕΙΜΑΙ ΑΝΑΜΕΣΑ ΣΤΟΝ VIESSMAN TON VITOLINGO S TON 30 KW H TON ATMOS ANAΛΟΓΟΥ ΚW.ΓΙΑ 150 ΤΜ ΜΟΝΟΜΕΝΑ ΑΡΚΕΙ Ο 30??ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #50212 από GT
Απαντήθηκε από GT στο θέμα Viessman Vitoligno S30 vs Atmos 32S vs Vigas 25-31

dias33 έγραψε: ΓΕΙΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ.ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΜΕ ΕΝΗΜΕΡΩΣΕΙ ΟΠΟΙΟΣ ΞΕΡΕΙ ΕΙΜΑΙ ΑΝΑΜΕΣΑ ΣΤΟΝ VIESSMAN TON VITOLINGO S TON 30 KW H TON ATMOS ANAΛΟΓΟΥ ΚW.ΓΙΑ 150 ΤΜ ΜΟΝΟΜΕΝΑ ΑΡΚΕΙ Ο 30??ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ...


Καλωσήρθες στο φόρουμ! Ελπίζω να λυθούν οι απορίες σου!

Να σε ενημερώσω πρώτα ότι στο φόρουμ αυτό γράφουμε με μικρά γράμματα!


Ακόμα στα πετρέλαια...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #50213 από Sp4wN
Απαντήθηκε από Sp4wN στο θέμα Viessman Vitoligno S30 vs Atmos 32S vs Vigas 25-31

dias33 έγραψε: ΓΕΙΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ.ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΜΕ ΕΝΗΜΕΡΩΣΕΙ ΟΠΟΙΟΣ ΞΕΡΕΙ ΕΙΜΑΙ ΑΝΑΜΕΣΑ ΣΤΟΝ VIESSMAN TON VITOLINGO S TON 30 KW H TON ATMOS ANAΛΟΓΟΥ ΚW.ΓΙΑ 150 ΤΜ ΜΟΝΟΜΕΝΑ ΑΡΚΕΙ Ο 30??ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ...


Καλησπέρα και καλωσόρισες .Όταν βρεις ευκαιρία πέρνα και από το χαιρετισμό για νέα μέλη να σε υποδεχτούμε.
Λογικά και οι 2 εφόσον είναι 30KW πραγματικά σε καλύπτουν άνετα .'Οταν όμως λές μονωμένα ... τι ακριβώς εννοείς ? Ρωτάω γιατί έχω ακούσει πολλές ιστορίες που μόνωση δεν τις λές !!
Δέν ξέρω το Budget που διαθέτεις αλλά καλό θα ήταν να συνδυαστεί και με ένα δοχείο αδράνειας.
500-800 λίτρα με προτίμηση στο 2ο καθώς υπάρχει ένας κανόνας
1KW για κάθε 25 Λίτρα αποθηκευμένου νερού .

Πές μας όμως μερικά ακόμη στοιχεία .Έχεις αποθηκευμένο στεγνό ξύλο ήδη ή σκοπεύεις να το βρείς τώρα?
Οι λέβητες που αναφέρεις άν δεν κάνω λάθος είναι πυρολυτικοί , που σημαίνει πως μιλάμε για ξύλα με κάτω απο 15-20% υγρασία .Αυτά δεν είναι εύκολο να βρεθούν τέλη Νοέμβρη ή όταν με το καλό βάλεις το λέβητα ...

Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #50214 από dimlyk
Απαντήθηκε από dimlyk στο θέμα Viessman Vitoligno S30 vs Atmos 32S vs Vigas 25-31
dias33
κανεις δεν εχει και τους 3 να σου κανει αξιολογηση ...αν διαβασεις στο φορουμ θα βρεις για καποιους απο αυτους αρκετα ...κι αν γινεις πιο συγκεκριμενος θα παρεις και πιο "καλες" απαντησεις

για τα 30 kw οπως τ αναφερεις πολυ αοριστα ειναι...αν εισαι κρητη μπορει ναναι και πολλα αν εισαι φλωρινα.... θα το ξανασκεφτομουνα


Η δυστυχία αυτού του κόσμου είναι ότι οι ηλίθιοι είναι γεμάτοι αυτοπεποίθηση
Αγάπα τους εχθρούς σου - αυτό θα τους τρελάνει

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #50218 από ΑΛΕΚΟΣ
Απαντήθηκε από ΑΛΕΚΟΣ στο θέμα Viessman Vitoligno S30 vs Atmos 32S vs Vigas 25-31

dias33 έγραψε: ΓΕΙΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ.ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΜΕ ΕΝΗΜΕΡΩΣΕΙ ΟΠΟΙΟΣ ΞΕΡΕΙ ΕΙΜΑΙ ΑΝΑΜΕΣΑ ΣΤΟΝ VIESSMAN TON VITOLINGO S TON 30 KW H TON ATMOS ANAΛΟΓΟΥ ΚW.ΓΙΑ 150 ΤΜ ΜΟΝΟΜΕΝΑ ΑΡΚΕΙ Ο 30??ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ...

viessman δαγκωτο :) :) :)

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #50224 από Sp4wN
Απαντήθηκε από Sp4wN στο θέμα Viessman Vitoligno S30 vs Atmos 32S vs Vigas 25-31

dias33 έγραψε: ΓΕΙΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ.ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΜΕ ΕΝΗΜΕΡΩΣΕΙ ΟΠΟΙΟΣ ΞΕΡΕΙ ΕΙΜΑΙ ΑΝΑΜΕΣΑ ΣΤΟΝ VIESSMAN TON VITOLINGO S TON 30 KW H TON ATMOS ANAΛΟΓΟΥ ΚW.ΓΙΑ 150 ΤΜ ΜΟΝΟΜΕΝΑ ΑΡΚΕΙ Ο 30??ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ...

ΑΛΕΚΟΣ έγραψε: viessman δαγκωτο :) :) :)


Προσωπικά επειδή είμαι πάντα υπέρ της ποιότητας θα έλεγα ... όποιο βγεί πιό φθηνά !! :P :P

Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Last edit: 11 Χρόνια 4 Μήνες πριν by Sp4wN.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.085 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ