Κοινωνία - Οικονομία (Η Εκκλησία του Δήμου)

Περισσότερα
9 Χρόνια 11 Μήνες πριν - 9 Χρόνια 11 Μήνες πριν #134716 από GeoTa
Χρήστο έχω μείνει άφωνος....δεν το είχα υπόψη μου. Πόσο παλιό είναι;

Καλά δε θα έπρεπε να επέμβει ένας εισαγγελέας για τους χαρακτηρισμούς τουλάχιστον ;;;
Last edit: 9 Χρόνια 11 Μήνες πριν by GeoTa.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Χρόνια 11 Μήνες πριν #134718 από tas
Είναι απασχολημένος, παρακολουθεί τον Σουλεϊμάν.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Χρόνια 11 Μήνες πριν #134719 από COMMO 21KW

χρηστος8 έγραψε: Και ω του θαύματος, μόλις πριν λίγες μέρες ανακάλυψαν άπαντες ότι η Άγκυρα μέσω του προξενείου στην Κομοτηνή προωθεί την προπαγάνδα της. Και ας τρέχουν χρόνια τώρα όλα τα κόμματα για να βάλουν τους εκλεκτούς του προξενείου στα ψηφοδέλτιά τους.

Και επειδή δεν ξεχνάμε, ας θυμηθούμε όλοι το βίντεο με έναν από τους πλέον προβεβλημένους «αστέρες» της μειονότητας παρέα με μουσουλμάνους βουλευτές να μας λένε εμάς τους Έλληνες χριστιανούς… γκιαούρηδες! Και ρωτάμε… Αυτό το βίντεο δεν το είχε δει κανείς από τους σημερινούς ευαίσθητους ανθρωπιστές;






Τα επίμαχα σημεία για να βοηθήσω : 1:52 - 2:09 - 2:30 - 3:51 - 4:16 - 4:47 - 5:04 ,καλό θα είναι όμως να το δείτε ολόκληρο το βίντεο...!

Με μία λέξη Α Ι Σ Χ Ο Σ

Σπύρος

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Χρόνια 11 Μήνες πριν - 9 Χρόνια 11 Μήνες πριν #134720 από χρηστος8
Γιωργο ειναι παλιο...6 με 7 χρονια εχει που ανεβηκε για πρωτη φορα.

Και που εισαι ακομα...εχουμε κι αλλα χειροτερα να δουμε :(



Κύριε Ιησού Χριστέ Υιέ Θεού ελέησον με τον αμαρτωλό
Last edit: 9 Χρόνια 11 Μήνες πριν by χρηστος8.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Χρόνια 11 Μήνες πριν #134726 από stergiosbik
Με συγχωρειτε ρε παιδια αλλα τι "μενω αφωνος" και τετοια λετε;
ΠΟΥ ΖΕΙΤΕ;ΑΠΟ ΠΟΥ ΕΝΗΜΕΡΩΝΕΣΤΕ;ΣΕ ΠΟΙΟ ΚΑΒΟΥΚΙ ΕΧΕΤΕ ΚΛΕΙΣΤΕΙ; :woohoo: :woohoo:
Υπαρχει κοσμος(και μεσα σε αυτους βαζω και την ασημαντοτητα μου) που φωναζει χρονια γι αυτο το θεμα οπως και για πολλα αλλα.
Δε μπορει να μην εχετε πεσει σε καμμια τετοια συζητηση.Ειναι αδυνατον!
Δεν καταλαβαινετε οτι εδω και πολλα χρονια υπαρχει ΟΡΓΑΝΩΜΕΝΟ σχεδιο κατα της ΕΛΛΑΔΑΣ ΜΑΣ με κυρια εκτελεστικα οργανα τους πολιτικους των τελευταιων δεκαετιων;
Δεν καταλαβαινετε οτι οι ΕΛΛΗΝΕΣ ειμαστε ανεπιθυμητοι στην ιδια μας τη χωρα;
Δεν καταλαβαινετε οτι οποιος μιλαει για ΕΛΛΑΔΑ χαρακτηριζεται αυτοματως ως ακραιος,φασιστας,οπισθοδρομικος,εγκληματιας απο την ιδεολογικη χουντα των ψευτοπροοδευτικων-ψευτοκουλτουριαδηδων;ΣΤΑΜΑΤΗΣΤΕ ΝΑ ΒΑΣΙΖΕΤΕ ΤΗΝ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΣΑΣ ΣΤΑ ΚΑΝΑΛΙΑ,ΜΗ ΞΑΝΑΒΛΕΠΕΤΕ ΕΙΔΗΣΕΙΣ.
Ψαξτε,βρειτε στο νετ.Υπαρχει τεραστιος πλουτος σωστης ενημερωσης χωρις καθοδηγουμενες ειδησεις.
Ακουστε τον κοσμο που φωναζει για την Ελλαδα ακομα και αν τα εγχωρια λαμογια τον χαρακτηριζουν αυτον τον κοσμο ως ακραιο,υπερβολικο κλπ.Μη στεκεστε στα προσωπα αλλα σε αυτα που λενε.
Μη το κανετε για εσας-εμας.Εμεις ειμαστε χαμενοι απο χερι.Καντε το ομως για οτι πιο σημαντικο εχουμε ολοι μας.ΓΙΑ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΜΑΣ.Να μην τους αφησουμε αυτη την ΕΛΛΑΔΑ που ζουμε εμεις.
Εχουμε ιερη υποχρεωση και ευθυνη απεναντι τους.

Δεν είναι ότι δεν είμαστε επαναστάτες. Απλά είμαστε άτυχοι που δεν είναι όπλο ο καναπές!!!


Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Χρόνια 11 Μήνες πριν #134743 από GeoTa
Τώρα να σε πω κάτι Στέργιο;

Ενώ γράφεις στο ποστ σου πράγματα με τα οποία συμφωνώ, έχεις ένα υφακι τύπου "που ζείτε, τι είναι αυτά που λέτε, κτλ" το οποίο καθόλου δεν μου αρέσει. Δε θυμάμαι πότε να μίλησα σε κανέναν έτσι, άρα δεν μου αρέσει να μου μιλάνε έτσι.

Κοντεύω 40, πολλάκις με κραξαν για την αγάπη μου προς τα πιστεύω μου, οπότε καταλαβαίνεις το να με αποκαλείς αγνώμων και ξύπνα και δεν ξέρω τι, είναι άτοπο να μην πω εκνευριστικό. Άσε που έχω να δω ειδήσεις στην τηλεόραση 2,3 χρόνια....Με τον Χρήστο που μιλάμε και λίγο παραπάνω θα καταλάβει τι λέω

Στο δια ταύτα συμφωνούμε
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": stergiosbik

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.299 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ