Το επόμενο βήμα για τα μέλη του energ.gr

Περισσότερα
10 Χρόνια 9 Μήνες πριν #106597 από Stavrax
Ενώ αν μπει και μας βρει να κατεβάζουμε καντήλια θα ενθουσιαστεί τόσο που θα βάλει το ενεργκ πρώτο, πρώτο bookmark στον browser!
Βρε τι έχουμε πάθει, να πρέπει να υπερασπιζόμαστε και το αυτονόητο.
Εκτός βέβαια αν εννοείτε ότι επειδή με την καλημέρα, ο νέος έριξε μπινελίκια τότε κι εμείς συνεχίσαμε στο κλίμα του, για να μην αισθάνεται και άσχημα ο άνθρωπος.
Ο ίδιος βέβαια δεν το συνέχισε, αναλάβαμε εμείς οι υπόλοιποι...


Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 9 Μήνες πριν #106598 από dimlyk
Δεν ξέρω αν εχεις την μυγα ... Ήμουν αρκετά σαφής πάντως στους οικοδεσπότες . για τους επισκέπτες πάντως δεν αναφερομουν σ εσενα

στάλθηκε απο το πατατακ


Η δυστυχία αυτού του κόσμου είναι ότι οι ηλίθιοι είναι γεμάτοι αυτοπεποίθηση
Αγάπα τους εχθρούς σου - αυτό θα τους τρελάνει

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 9 Μήνες πριν #106601 από KERBEROS
Τελικά όσο προχωράει το συγκεκριμένο θέμα, τόσο βλέπω ότι μάλλον είμαστε ανίκανοι για οτιδήποτε.
Ας μείνουμε στους εξυπνακισμούς και στις ατάκες.
Σκέτη κατάθλιψη...

Προδότης δεν είναι μόνον αυτός που φανερώνει τα μυστικά της πατρίδος στους εχθρούς,αλλά είναι και εκείνος που, ενώ κατέχει δημόσιο αξίωμα, εν γνώσει του δεν...
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": γιαννης-δραμα

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 9 Μήνες πριν #106602 από kosmidis80

KERBEROS έγραψε: Τελικά όσο προχωράει το συγκεκριμένο θέμα, τόσο βλέπω ότι μάλλον είμαστε ανίκανοι για οτιδήποτε.
Ας μείνουμε στους εξυπνακισμούς και στις ατάκες.
Σκέτη κατάθλιψη...


Ωραια, τοτε ας το παμε εκει που το προορισες Πετρο και ας μιλησουμε ανοιχτα λοιπον για ΜΚΟ κτλ κτλ!

Και ξεκιναω :

Γνωριζει κανεις να μας πει περισσοτερα για ΜΚΟ? Πως ακριβως ιδρυεται, χρειαζεται ΑΦΜ καποιου? Ισχυουν ακομα οι επιδοτησεις απο το κρατος? Ο προεδρος ειναι ο κατοχος ΑΦΜ ή μπαινει σε ψηφοφορια συνελευσης?

Εχουν νοημα τα παραπανω νομιζω που ρωταω, νομιζω?!

Τελος αν θεωρητικα προχωρπουησει κατι τετοιο, ποιος θα αφιερωσει χρονο? Εδω καλα καλα συντονισμος δεν υπαρχει (περαν του ενος-δυο μοντς). Θα βαλεις λοιπον πλατες και τρεξιμο? Εισαι διατεθειμενος? ή απλα θα φιλολογουμε? Το διατεθειμενος δεν παει προς εσενα προσωπικα! Ειναι προβληματισμος προς ολους.

Εγω προσωπικα ΔΕΝ θελω αλλα και δεν εχω χρονο να ασχοληθω με κατι τετοιο!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 9 Μήνες πριν #106614 από mastoras
Προφανώς χρειάζεται πιο ανοιχτή κουβέντα, γιατί νομίζω, είτε δεν γνωρίζετε το πρόβλημα, είτε δεν θέλετε να το ξέρετε, γιατί δεν μπορείτε να κάνετε τίποτα για αυτό.

Ναι κύριοι....είμαστε ανίκανοι να "λειτουργήσουμε" ένα φόρουμ όπως είναι το energ.gr, με τεράστιο περιεχόμενο, θεματολογία, και ενδιαφέρον για κάθε επισκέπτη.

Αρκούμαστε και εκ του ασφαλούς, να τρώμε στην μάπα μόνιμα θέματα.....σε καθημερινή και συνεχή βάση, μήνες ολόκληρους, χειμώνα, καλοκαίρια, θέματα που αφορούν το πέλλετ, τις τιμές πέλλετ, τις πιστοποιήσεις πέλλετ, τα χαρακτηριστικά των πέλλετ, τις προσφορές των πέλλετ, τους καυγάδες για το πέλλετ, τις αντιπαραθέσεις για το πέλλετ.....και γενικά ότι αφορά το πέλλετ....πέλλετ.....πέλλετ.....πέλλετ.

Σε αυτό το πανηγύρι του πέλλετ, το νταούλι το βαράει το δημιούργημα ορισμένων, που είναι ο Ντουμ, και ο μόνιμος έμπορος Γκουντέλιας που από την αρχή της έναρξης του φόρουμ, παίζει τον ζουρνά στον δικό του πάντα σκοπό.

Εγώ καραμέλα τύπου "είμαστε καταναλωτές και δεν τρώμε πρόλογο από εμπόρους" την θεωρώ δικαιολογία για το αραχτό της υπόθεσης. Μηνύματα να υπάρχουν κάθε μέρα.....και δεν πάει να είναι ότι σκατά δούμε. Με την διαφορά αυτά τα σκατά είναι κυλινδρικά συσσωματα ξύλου που τα λένε πέλλετ.

Θα ζητήσω από τον διαχειριστή να φτιάξει ένα νέο φόρουμ όπου θα λέγεται pellet.gr για να αράξετε εκεί μέσα όλοι οι σαδιστές που το πρωί ξυπνάτε διαβάζοντας θέματα με πέλλετ, έως το βράδυ που θα πέσετε για ύπνο πάλι βλέποντας και πάλι συζητήσεις με θέματα για πέλλετ.

Αυτό δεν είναι το energ.gr που ήξερα και γνώρισα.....εγώ θα κάνω ότι μπορώ, εσείς να δούμε πότε θα φτιάξετε κανένα νέο θέμα, οτιδήποτε άλλο που να μην αφορά το σκατοπέλλετ του Γκουντέλια, και του Ντούμ.

Υ.Γ. Και μην μου πείτε ότι πέλλετ είναι το φλέγον θέμα στην κοινότητα μας, και αυτό αφορά τον περισσότερο κόσμο, γιατί θα κάνετε μεγάλο λάθος. Δείτε πόσοι και ποιοι συμμετέχουν στις συζητήσεις για το πέλλετ και θα καταλάβετε γιατί θα κάνετε λάθος.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 9 Μήνες πριν #106624 από Stavrax
Δημήτρη δεν έχεις δίκιο. Δεν διαβάζουμε μόνο για πέλλετ. Διαβάζουμε και για μια κόντρα όπου κανείς δεν κάνει πίσω και υπερισχύει όλων των υπολοίπων θεμάτων. Δεν αφήνουμε περιθώριο σε νέα μέλη να πουν την άποψή τους. Ποιος μπορεί να μπει και να πει τί?
Αν δεν ήμουν συντονιστής, πολύ απλά θα το έκλεινα και θα έμπαινα μια φορά την βδομάδα να διαβάσω δυο τρία θέματα στα τζάκια και τέλος. Σιγά μην ασχολιόμουν και έπαιρνα και θέση για το ποιος αδίκησε ποιόν. Έχω πολύ πιο σοβαρά θέματα για να ασχοληθώ, από το ποιος έβρισε πρώτος και τι είπε.
Για τα υπόλοιπα που αναφέρεις περί εμπόρου και την όποια εντύπωση δημιουργεί, καταλαβαίνεις ότι με την τακτική που ακολουθείτε και αναφέρεστε συνεχώς στο όνομά του, βοηθάτε κι εσείς?
Και η αρνητική διαφήμιση δεν παύει να είναι διαφήμιση.
Βγαίνει και γράφει μια σειρούλα και απαντάτε με σωρεία εξυπνακισμών και με τις απίστευτες ατάκες.
Τον φαντάζομαι να γελάει στο γραφείο του και να σκέφτεται την επόμενη σειρούλα... :whistle:
Και για μια ακόμα φορά χαλάσαμε ένα πολύ ενδιαφέρον θέμα που ξεκίνησε ο Πέτρος από πραγματικό ενδιαφέρον για την πορεία του απροσδιόριστου και αγνώστου μέλλοντος φόρουμ μας.
Πέτρο αντί ευχαριστίας έχω μόνο να πω συγγνώμη, καθώς συνέβαλα κι εγώ στην απαξίωση του θέματος.


Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.104 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ