1η Συνάντηση Μελών του energ

Περισσότερα
12 Χρόνια 2 Μήνες πριν #8942 από χρηστος8
Απαντήθηκε από χρηστος8 στο θέμα Απ: 1η Συνάντηση Μελών του energ
Ενα μεγαλο μπραβο στον εμπνευστη και δημιουργο αυτης της συναντησης.
Ευχομαι αυτη η ωραια παρεα να συνεχισει να υπαρχει και να μεγαλωσει προς οφελος ολων μας.
Μονο κερδισμενοι βγαινουμε απο τετοιες συναντησεις φιλοι μου. :P



Κύριε Ιησού Χριστέ Υιέ Θεού ελέησον με τον αμαρτωλό

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 2 Μήνες πριν #8950 από Sakiss
Απαντήθηκε από Sakiss στο θέμα Απ: 1η Συνάντηση Μελών του energ

ΕΥΘΥΜΙΟΥΓΙΑΝΝΗΣ έγραψε: ΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!! :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: που είμαι εγώ???? :blink:


Καλημερα στην παρεα
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": jnet

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 2 Μήνες πριν #8951 από KERBEROS
Απαντήθηκε από KERBEROS στο θέμα Απ: 1η Συνάντηση Μελών του energ
Η πρώτη αυτή συνάντηση κάποιων μελών του φόρουμ ήταν μια πολύ καλή αρχή. Ενδιαφέροντες άνθρωποι όλοι. Μέλη και 'ταλαιπωρημένες' σύζυγοι... Καλά παιδιά, καλό κρασί, καλό φαγητό. Τι άλλο να θέλεις στη ζωή...
Αυτά είναι τα ωραία.

Η γκρίνια τώρα. :unsure:
Όλοι μίλάμε για οργάνωση, για προετοιμασία κλπ.
Θα 'πρεπε λοιπόν χτες να είμαστε ακόμα περισσότεροι, τουλάχιστον όσοι είναι γύρω από Θεσσαλονίκη. Ομολογώ ότι το περίμενα κι έτσι ευελπιστώ ότι την επόμενη φορά θα είμαστε τουλάχιστον διπλάσιοι. Η παρέα είναι πολύ καλή και με μέλλον λαμπρό. :P

Κάποια ζητήματα που τέθηκαν σε πολύ αρχικό στάδιο είναι:

1) Το φόρουμ μέχρι τώρα έχει χαρακτήρα συμβουλευτικό και βοηθητικό κι έτσι πρέπει να συνεχίσει. Δεκτοί είναι όλοι, αρκεί να μην βρίζουν ή διαφημίζονται απροκάλυπτα.
2) Όσοι βρεθήκαμε χθες δεν έχουμε -μέχρι στιγμής- τη δυνατότητα να φέρουμε πέλλετ από κάπου στο εξωτερικό μόνοι μας. Αν κάποιος από το φόρουμ μπορεί, καλό θα είναι να ενημερώσει και να προσέλθει σε επόμενη συνάντηση.
3) Τέτοιες ομαδικές αγορές που σχεδιάζουμε έχουν την πρακτική δυσκολία της ομοφωνίας σχετικά με την μάρκα του πέλλετ, που θα μας ενδιέφερε (εγώ προτείνω στην τελική φάση οι παραγγελίες να γίνουν ανά μάρκα).
4) Τέτοιες ομαδικές αγορές δεν γίνονται μέσα από πληκτρολόγια αλλά με φυσική παρουσία των ενδιαφερομένων. Οπότε σε ένα μεταγενέστερο στάδιο, αν όχι το τελικό, θα πρέπει όσοι ενδιαφέρονται να συναντηθούν κάπου. (Εγώ προτείνω αυτό να γίνει ανά περιοχή, αφού πανελλαδικά είναι ακατόρθωτο, τουλάχιστον μέχρι τώρα).
5) Η εμπλοκή εμπόρου είναι -όσο κι αν κάποιοι δεν το θέλουν- πολύ πιθανή, εκτός αν κάποιοι καταφέρουν αυτό που αναφέρω στο 2).
6) Μπορούμε να γίνουμε μια τεράστια παρέα με κοινά ενδιαφέροντα, που θα περιλαμβάνει όλους όσους γράφουν σ' αυτό το φόρουμ. Ελπίζω σε επόμενες συναντήσεις να είναι τα παιδιά από το θέμα των τζακιών και από το θέμα της ιδιόχρησης (απ' αυτούς θα περιμένουμε και συμβουλές).

Μπορεί να ξέχασα κάποια πράγματα, αλλά δεν έχει και τόσο μεγάλη σημασία. Στο μέλλον θα τα ξαναπούμε.
ΚΑΛΗ ΑΡΧΗ.

Προδότης δεν είναι μόνον αυτός που φανερώνει τα μυστικά της πατρίδος στους εχθρούς,αλλά είναι και εκείνος που, ενώ κατέχει δημόσιο αξίωμα, εν γνώσει του δεν...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 2 Μήνες πριν #8983 από Algor
Απαντήθηκε από Algor στο θέμα Απ: 1η Συνάντηση Μελών του energ
Γιάννη που επαιξε protoshop για να βγείς απο τη φώτο? Καλά ο Νο1 σε παραθέσεις λειπει απο την φωτογραφία? πως τα κατάφερες?

Δασκαλε μου το καλύτερα να σου βγεί το μάτι παρα το όνομα!!! Βλέπω το χούι...χουι! :lol:


Ξέχασες το 7) Απετησαν οι γυναίκες να γίνει παράρτημα ομοπαθών γυναικων ανδρών με πελετίαση στο φόρουμ για να λένε τον πόνο τους.

....νομίζω οτι περάσαμε πολυ καλά...αλλά οι γυναικες καλύτερα... :whistle:

Οσο για το πως θα παρουμε φθηνό πέλλετ υπαρχουν υλοποιοισημες ιδέες αλλά νομίζω οτι πρέπει να κανουμε καιμια συναντηση για συζητηση και σχεδιασμό...

οπως είπε και ο Γιώργος αυτη ηταν μια πρωτη χαλαρη συνάντηση γνωριμίας...

Χαρήκα που σας γνώρισα απο κοντά και χάσατε όσοι δεν ήρθατε!

Διονύση η πολυμπάγκ να είναι το μεγάλο μέγεθος!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 2 Μήνες πριν #9104 από jnet
Απαντήθηκε από jnet στο θέμα Απ: 1η Συνάντηση Μελών του energ




Μια πολύ καλή παρέα :) :) .

Να ευχαριστήσουμε οσους παρευρεθησαν αλλά ιδιαίτερα στον Sakiss που μας ήρθε από την Αλεξανδρούπολη.

Πολύ καλό το φαγητό και η μουσική αλλά το κρασί με εκανε κουδούνι...

Παιδιά πάντα τέτοια.

Κοστίζει τόσο να είσαι ειλικρινής όταν είσαι ευφυής! Είναι σαν να είσαι τίμιος όταν είσαι φιλόδοξος.
Συνημμένα:

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 2 Μήνες πριν #9142 από fillmore
Απαντήθηκε από fillmore στο θέμα Απ: 1η Συνάντηση Μελών του energ
Περάσαμε πού ωραία γελάσαμε, φάγαμε αλλά και ήπιαμε αρκετά!!!!!.....ενδιαφέρον άνθρωποι με ανησυχίες. Χάρηκα που σας γνώρισα όλους ελπίζω να επαναληφθεί και να συνδυαστεί με εκδρομή καθώς ήταν αίτημα των γυναικών. Καλές και φθηνές ζέστες σε όλους.
....πολυμπαγκ !!!!!!!...... :blush: σε μεγάλο μέγεθος!!!... :dry: κάτι θα !!!!!..... :huh: εννοεί ο άνθρωπος αλλά τι!!!!!..... ;) πολύ ήπια τελικά και δεν θυμάμαι τίποτα για σπάσε και ξανά ρίξε!!!!.... :whistle: :whistle: :whistle:

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.079 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ