3η Συνάντηση μελών του energ.gr (1η Πανελλήνια)

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #39481 από kosmidis80
Tελικα παιζει κανας Βορειος να κατεβει αυθημερον την Κυριακη?
Το θέμα είναι κλειδωμένο.
Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #39505 από Sp4wN

kosmidis80 έγραψε: Tελικα παιζει κανας Βορειος να κατεβει αυθημερον την Κυριακη?


Όχι δέν παίζει , να ρθείς να μείνεις σε μένα ακατάδεκτε κύριε Κοσμίδη !! :P

Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Το θέμα είναι κλειδωμένο.
Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #39648 από kosmidis80
Βρε δεν ειμαι ακαταδεκτος και ειλικρινα ευχαριστω πολυ για την προσκληση, αλλα βλεπεις οι γυναικες δεν ειναι τοσο ανετες και ανοιχτες οσο εμεις... :evil:
Το θέμα είναι κλειδωμένο.
Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #39659 από Sp4wN
Θοδωρή εννοείται καταλαβαίνω ... κανένα πρόβλημα αστειεύτηκα .
και να μή με ευχαριστείς ,πρότεινα το αυτονόητο :)

Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Last edit: 11 Χρόνια 6 Μήνες πριν by Sp4wN.
Το θέμα είναι κλειδωμένο.
Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #39668 από Sp4wN
Πάρε τον Erimiti Και τον Asteri Και κατεβείτε !! Κ άμα δε θέλουν να τους σηκώσεις με το ζόρι :P

Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Το θέμα είναι κλειδωμένο.
Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #39779 από erimitis
λοιπον αν και δεν εχω δει ακόμα την τελική λίστα του κόσμου που θα μαζευτεί ειμαι σιγουρος οτι θα περάσετε φίνα θα παίξει ντρελη μασα κοθοτι ο βολος φημιζεται για τους μεζεδες οπως ειπα και στο νικο θα πρεπει να ερθει κλαρκ να σας παρει μετα απο τοσο τσιπουρο που θα καταναλωθει.
Ο μιχαλολιακος θα κατεβει να τραγουδησει?
Το θέμα είναι κλειδωμένο.
Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.094 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ