3η Συνάντηση μελών του energ.gr (1η Πανελλήνια)

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #39364 από jnet
Λοιπόν μίλησα με τα φιλαράκια

το τσίπουρο 50ml μαζί με 10 μεζέδες ανα 8 τσιπουρα εχει 3,5€

Μπορούμε να επιλεξουμε οποιο μενου θέλουμε δηλαδη να παρουμε και μια τετραδα φτηνο και μια τετραδα ακριβό.

που σημαίνει οτι καποιοι μπορεί να ερθουν και να αρχίσουν τα τσιπουρακια χωρίς εχτρα πιάτα και να φύγουν πχ πληρωνονντας 7€ πινοντας 2 τσιπουρακια με τους μεζέδες τους.

Πείτε και οι υπολοιποι γνώμες κλπ.

Την συσταση για τα φιλαράκια την εκανε ο dmtr που εφαγε στις 25 Οκτώβρη εκεί.

Δεν εχουμε αποκλείσει ουτε την Ναυτιλία αν πουνε πολλοί οτι θελουν Ναυτιλία παμε εκεί.

Κοστίζει τόσο να είσαι ειλικρινής όταν είσαι ευφυής! Είναι σαν να είσαι τίμιος όταν είσαι φιλόδοξος.
Το θέμα είναι κλειδωμένο.
Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #39375 από Τάκης

jnet έγραψε: Λοιπόν μίλησα με τα φιλαράκια

το τσίπουρο 50ml μαζί με 10 μεζέδες ανα 8 τσιπουρα εχει 3,5€

Μπορούμε να επιλεξουμε οποιο μενου θέλουμε δηλαδη να παρουμε και μια τετραδα φτηνο και μια τετραδα ακριβό.

που σημαίνει οτι καποιοι μπορεί να ερθουν και να αρχίσουν τα τσιπουρακια χωρίς εχτρα πιάτα και να φύγουν πχ πληρωνονντας 7€ πινοντας 2 τσιπουρακια με τους μεζέδες τους.

Πείτε και οι υπολοιποι γνώμες κλπ.

Την συσταση για τα φιλαράκια την εκανε ο dmtr που εφαγε στις 25 Οκτώβρη εκεί.

Δεν εχουμε αποκλείσει ουτε την Ναυτιλία αν πουνε πολλοί οτι θελουν Ναυτιλία παμε εκεί.


Μια χαρά το βλέπω εγώ. Έχει και σασπένς, κάθε φορά που παραγγέλνεις τσιπουράκι να σκέπτεσαι ποιόν επόμενο μεζέ θα σου φέρει. Το μαγαζί μια χαρά είναι. Μόνο να υπάρχει πρόνοια αν την πέσουν 3-4 ακόμη να μπορούν να βολευτούν στο τραπέζι ή δίπλα. Άλλωστε το Σ/Κ προβλέπεται καλοκαιράκι με 28 βαθμούς και πλέον και θάναι ιδανικ΄μέρα για βόλτα στη θάλασσα.

Για τον κόσμο του κεφαλαίου είμαστε όλοι ξένοι.
Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.
Last edit: 11 Χρόνια 6 Μήνες πριν by Τάκης.
Το θέμα είναι κλειδωμένο.
Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #39378 από GT
jnet, μη σπας το κεφάλι σου με μενού και τσίπουρα. :)

Διαλέξτε ένα καλό μαγαζί και τα υπόλοιπα έρχονται! :P

Τσίπουρο παίζει πιο πολύ Θεσσαλικό και Αποστολάκη. Μην το πολυψάχνεις.

Από φαΐ, ξέχνα το μενού... Με τα τσιπουράκια έρχονται και μεζεδάκια που είναι μια χαρά! Άλλωστε τσιπουράδικο πας και όταν πεινάς, όχι μόνο όταν "διψάς"! :P

Πχ εγώ συνήθως χτυπάω έξτρα και πατατούλα ψητή, που τη συνιστώ ανεπιφύλακτα :whistle:

Αν σας κάνει όρεξη κανένα εξτραδάκι, το χτυπάτε επί τόπου (υπόψιν φουσκώωωωωωνουν το λογαριασμό και ο Sp4wN δεν έχει πάρει ακόμα λέβητα... :P ).

Άντε ρε Sp4wN κάνε τα κουμάντα σου, τι σε έχουμε εκπρόσωπο στο Βόλο? :P :P :P


Ακόμα στα πετρέλαια...
Το θέμα είναι κλειδωμένο.
Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #39382 από Sp4wN
χαχαχαχα εσύ για καλό είπες να σχολιάσεις τώρα ?? :P
Εμ μας έβαλες μέσα πρίν καν ξεκινήσει το φαγοπότι , έμ μου φόρτωσες και τα κανονίσματα !! Εγώ βλέπω πως έχεις διδακτορικό φίλε στα τσιπουράδικα του Βόλου και άσε τα ''που θα μας βγάλεις Νίκο'' σε τα μάς !!

By the way εσύ του λόγου σου?? Δε θά ρθεις ?? :angry:

Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Last edit: 11 Χρόνια 6 Μήνες πριν by Sp4wN.
Το θέμα είναι κλειδωμένο.
Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #39401 από stergiosbik
Εγω παντως οτι κ να αποφασισετε ειμαι μεσα.
Για τι ωρα περιπου λετε?

Δεν είναι ότι δεν είμαστε επαναστάτες. Απλά είμαστε άτυχοι που δεν είναι όπλο ο καναπές!!!


Το θέμα είναι κλειδωμένο.
Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #39403 από Sp4wN

stergiosbik έγραψε: Εγω παντως οτι κ να αποφασισετε ειμαι μεσα.
Για τι ωρα περιπου λετε?


και γώ εννοείται το ίδιο , μη βλέπεις τι γράφω στο Γιάννη .Την ώρα ας την κανονίσουν τα παιδιά που έρχονται απο μακρυά !!

Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Το θέμα είναι κλειδωμένο.
Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.099 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ