Off Topic

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #68380 από mastoras
Απαντήθηκε από mastoras στο θέμα Off Topic

DOOM_NX έγραψε:
...........
Είπαμε να διαφημίζεις την PROMEX, αλλά όχι και να μας παραμυθιάζεις με μαλακίες κάθε μέρα.


Αυτό δεν είναι βρίσιμο ? Εκτός εάν οι συντονιστές έχουν ασυλία........και άνεση λόγου, περισσότερο από τον καθένα εδώ μέσα.



Πέτρο ξέρω ότι έχεις κουραστεί να "τραβάς τα λουριά" ξέροντας ότι απαράδεκτοι με απαράδεκτες συμπεριφορές είναι πολλοί εδώ μέσα. Αλλά σε παρακαλώ να μην με "συντονίζεις" όταν τους βάζω χέρι με τον μοναδικό τρόπο που ξέρω...και τους αξίζει.



Ο Θεοδόσης γιατί θίχτηκε και πρέπει να τον ζητήσω και συγνώμη ?

Είναι ένας από αυτούς που "ψοφάει για παρεξήγηση" "περιμένοντας στην γωνία" ???

Γιατί εγώ ξέρω ότι ψοφάνε για παρεξήγηση οι κομπλεξικοί, και οι βαριεστημένοι που συμμετέχουν στο φόρουμ μόνο όταν υπάρχει καυγάς, όπως επίσης ξέρω ότι στις γωνίες καραδοκούν οι πόρνες και οι αλήτες.


Το φόρουμ του energ.gr είναι μια ιστοσελίδα κοινωνικής δικτύωσης, με δεκάδες διαφορετικά και ποικίλα θέματα για την ενέργεια και το περιβάλλον.

Θα μπορούσαν να γίνονται καθημερινώς δεκάδες υγιείς συζητήσεις με νέα θέματα ενημέρωσης για όλο τον κόσμο.


Και όμως έχουμε εδώ και καιρό κολλήσει, σε συγκεκριμένα θέματα αναμασώντας συνεχώς τα ίδια και τα ίδια με τους συντονιστές [όχι όλους] κατά κύριο λόγο να μεγαλουργούν σε αυτά.

Απο την άλλη μεριά το energ.gr προσπαθούν μερικοί να το μετατρέψουν σε δικό τους βήμα στήνοντας "λαϊκό δικαστήριο" ξεσηκώνοντας μάλιστα και πολλά από τα μέλη του, δημιουργώντας έτσι έναν "όχλο"

Να μην συζητήσω για τις δεκάδες προσωπικές αντιπαραθέσεις και κόντρες........ :(
Last edit: 11 Χρόνια 4 Μήνες πριν by mastoras.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": XAALAARAA

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #68387 από dimlyk
Απαντήθηκε από dimlyk στο θέμα Off Topic
μαστορα που διδασκες....
ευτυχως που δινεις παραδειγμα με την σταση σου
τα κηρυγματα ειναι ευκολα ... η σταση ζωης εχει δυσκολιες ;)


Η δυστυχία αυτού του κόσμου είναι ότι οι ηλίθιοι είναι γεμάτοι αυτοπεποίθηση
Αγάπα τους εχθρούς σου - αυτό θα τους τρελάνει
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": ΘΕΟΔΟΣΗΣ

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #68388 από mastoras
Απαντήθηκε από mastoras στο θέμα Off Topic
[

XAALAARAA έγραψε: δεν είναι εύκολο να κάνεις μια παρουσίαση της gemini γιατί μπορεί να κατηγορηθείς πως προωθείς της σόμπες που πουλάει ο HELLENICPELLET KAI O KECHIDIS δεν βλέπεις ο κόσμος ψοφάει για παρεξήγηση και κάποιοι περιμένουν στην γωνία ;) (βλεπε συζήτηση περί πελλετ kechidis)

[/quote]

Θα τρελαθώ τελείως δηλαδή :woohoo:

Να λέει ο "XAALAARAA" [ένα απο τα παλιότερα μέλη] ότι δεν είναι εύκολο να κάνει μια παρουσίαση ενός μηχανήματος φοβούμενος μην κατηγορηθει. :ohmy:

Απο ποιους γαμώ το κέρατο μου μέσα :angry:

Δεν βαδίζουμε λεβέντες καθόλου καλά.....και θα έχουμε ντράβαλα :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #68390 από mastoras
Απαντήθηκε από mastoras στο θέμα Off Topic

dimlyk έγραψε: μαστορα που διδασκες....
ευτυχως που δινεις παραδειγμα με την σταση σου
τα κηρυγματα ειναι ευκολα ... η σταση ζωης εχει δυσκολιες ;)


Εφόσον απευθύνεσαι σε έμενα έχω να σου πω ότι η στάση μου φίλε είναι τίμια, αντρίκια, επώνυμη, και ξάστερη, για αυτό και παρεξηγείτε.
Last edit: 11 Χρόνια 4 Μήνες πριν by mastoras.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #68393 από jps
Απαντήθηκε από jps στο θέμα Off Topic

XAALAARAA έγραψε:

theoilia έγραψε:

XAALAARAA έγραψε:
δεν το σκεφτηκα να ανοιξω θεμα με την παρουσιαση της σομπας αφου πλεον ειχαμε περαση σε αλλη φαση και πλεον ο στοχος ηταν το φτηνο καλο πελλετ


Να το κάνεις κάποια στιγμή αν δεν σου είναι κόπος.Εμένα δεν με πρόλαβες για να με ενημερώσεις αλλά μπορεί να προλάβεις κάποιους άλλους που πρώτα θέλουν να αποκτήσουν μία αξιόλογη σόμπα και μετά να σκεφτούν για το καλό και φθηνό πέλλετ.


δεν είναι εύκολο να κάνεις μια παρουσίαση της gemini γιατί μπορεί να κατηγορηθείς πως προωθείς της σόμπες που πουλάει ο HELLENICPELLET KAI O KECHIDIS δεν βλέπεις ο κόσμος ψοφάει για παρεξήγηση και κάποιοι περιμένουν στην γωνία ;) (βλεπε συζήτηση περί πελλετ kechidis)


Εγώ,πάλι γιατί είμαι σίγουρος ότι ο xaalaaraa έκανε χαβαλέ,όσον αφορά την παρουσίαση της σόμπας του,στο συγκεκριμένο ποστάρισμα ;
Last edit: 11 Χρόνια 4 Μήνες πριν by jps.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": XAALAARAA

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #68405 από DOOM_NX
Απαντήθηκε από DOOM_NX στο θέμα Off Topic
1. Ναι, οι συντονιστές έχουν περισσότερα δικαιώματα από τους χρήστες. Το λέει στους όρους χρήσης. Όποιος δε συμφωνεί, δεν κάνει εγγραφή.

2. Οποιοσδήποτε μπορεί να γράψει παρουσίαση χωρίς να αναφερθεί στον πωλητή.

3. Γυρίστε στο θέμα της αξιολόγησης πέλλετ.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.114 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ