Off Topic

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #68136 από kobra2
Απαντήθηκε από kobra2 στο θέμα Off Topic
ααααχαχαχαχαχαχααχ

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #68160 από sak
Απαντήθηκε από sak στο θέμα Off Topic

XAALAARAA έγραψε: η δικιά σου μπορεί να τα στέλνει στην καμινάδα Η σόμπα μου δεν τα στέλνει στην καμινάδα γιατί καίει πελλετ
η δικιά μου με κατάλληλες ρυθμίσεις δεν αφήνει τίποτα να πάει χαμένο Ακόμα και υλικό που είναι για καύσιμο μπράβο
δεν μίλησα για πούδρα άλλα για ένα μικρο ποσοστό από πελλετ που φούσκωσε από υγρασία και αποσυμπιέστηκε και άπλα δεν πήγε χαμένοΚαι τι έκανε δηλαδή κάηκε και είχε 50 με 60% υγρασία θαύμα τρομερή θερμογόνο δύναμη
έτσι για μην μπερδεύουμε την φουτσα με την βούρτσα

Η υπόδειξη αυτή είναι μάλλον για τον εαυτό σου και σου την αντεύχομαι
Last edit: 11 Χρόνια 4 Μήνες πριν by DOOM_NX.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #68174 από theoilia
Απαντήθηκε από theoilia στο θέμα Off Topic

XAALAARAA έγραψε:

Fokion έγραψε: και καιγεται?


KANONIKA αφού στην σόμπα μου δεν έχει κοχλία ώστε να μπουκωση και να μου κάνει ζημιά αλλά έναν μύλο που γυρίζει


Και γιατί μωρέ φίλε XALAARAA δεν έκανες μια παρουσίαση την σούπερ ντούπερ σόμπα σου που καίει τα πάντα χωρίς προβλήματα,για μας που μέχρι πριν 4 μήνες δεν ξέραμε τι χρώμα έχουν τα πέλλετ και τον μόνο κοχλία που ξέραμε ήταν ο δεξιόστροφός κοχλίας από τα μαθητικά μας χρόνια;Γιατί δεν μας είπες "Μάγκες,ύπάρχει και αυτή η σομπούλα που το μόνο που δεν θα θα σας νιάζει είναι σε τι κατάσταση είναι το πελλετ που αγοράσατε.Ρίξτε την μια ματιά,αξίζει".
Εκτός και αν το έκανες κάπου.αλλά η μόνη αναφορά για την Gemini σου ήταν σε ένα θέμα που ανέφερες ότι δοκίμαζες καύση καλαμπόκι με πέλλετ

φέτος καίμε πετρέλαιο...


Last edit: 11 Χρόνια 4 Μήνες πριν by theoilia. Αιτία: DOOM_NX
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": XAALAARAA, DOOM_NX

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #68185 από XAALAARAA
Απαντήθηκε από XAALAARAA στο θέμα Off Topic

theoilia έγραψε:

XAALAARAA έγραψε:

Fokion έγραψε: και καιγεται?


KANONIKA αφού στην σόμπα μου δεν έχει κοχλία ώστε να μπουκωση και να μου κάνει ζημιά αλλά έναν μύλο που γυρίζει


Και γιατί μωρέ φίλε XALAARAA δεν έκανες μια παρουσίαση την σούπερ ντούπερ σόμπα σου που καίει τα πάντα χωρίς προβλήματα,για μας που μέχρι πριν 4 μήνες δεν ξέραμε τι χρώμα έχουν τα πέλλετ και τον μόνο κοχλία που ξέραμε ήταν ο δεξιόστροφός κοχλίας από τα μαθητικά μας χρόνια;Γιατί δεν μας είπες "Μάγκες,ύπάρχει και αυτή η σομπούλα που το μόνο που δεν θα θα σας νιάζει είναι σε τι κατάσταση είναι το πελλετ που αγοράσατε.Ρίξτε την μια ματιά,αξίζει".
Εκτός και αν το έκανες κάπου.αλλά η μόνη αναφορά για την Gemini σου ήταν σε ένα θέμα που ανέφερες ότι δοκίμαζες καύση καλαμπόκι με πέλλετ




αναζητηση εδω www.energ.gr/j15/index.php?option=com_ku...iew=search&Itemid=62 την λεξει gemini θα δεις οτι υπαρχει κι αλλο ποστ 31-01-2012 με το video αυτο
και στο καναλι το ιδιο στο youtube εχει και αυτο
και αυτο
και για το καθαρισμα αυτο
απλα μαλλον δεν ετυχε να το δεις στα τοσα ποστ που εχει εδω μεσα videakia απο τον μαιο του 2011
τι αλλο να κανω τα λεμε 1 χρονο + εδω μεσα και 1 μιση στο αλλο που την καναμε ;)
υ.γ καλα ο doom ειναι και μικρουλης ακομα οταν μεγαλωση θα τα δει :P

ΡΕ ΟΥΣΤΤΤΤΤ
Last edit: 11 Χρόνια 4 Μήνες πριν by XAALAARAA.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": DOOM_NX

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #68190 από theoilia
Απαντήθηκε από theoilia στο θέμα Off Topic
Οκ με τα βιντεάκια,δεν τα είχα δει παρά μόνο το πρώτο.Αλλά γιατί όχι και εδώ που είναι και πολλές άλλες σόμπες;

φέτος καίμε πετρέλαιο...


Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #68196 από XAALAARAA
Απαντήθηκε από XAALAARAA στο θέμα Off Topic

theoilia έγραψε: Οκ με τα βιντεάκια,δεν τα είχα δει παρά μόνο το πρώτο.Αλλά γιατί όχι και εδώ που είναι και πολλές άλλες σόμπες;


δεν το σκεφτηκα να ανοιξω θεμα με την παρουσιαση της σομπας αφου πλεον ειχαμε περαση σε αλλη φαση καταναλωσεις και πλεον ο στοχος ηταν το φτηνο καλο πελλετ

ΡΕ ΟΥΣΤΤΤΤΤ
Last edit: 11 Χρόνια 4 Μήνες πριν by XAALAARAA.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.184 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ