Προσφορές - Δοκιμές φίλτρου νερού για σόμπα

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #46961 από stelios
εγω καιω ahira φετος.και πηρα σημερα λιγα τσουβαλια biotherm για να δοκιμασω μηπως φταει το πελλετ.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #46964 από Tsimp
Καί γώ το ίδιο με το φίλτρο του κ. Μοσχαλη που έχω τελειο καθόλου μαύρισμα κοντά στις 120 ώρες καύσης,το μόνο που έχω είναι υγρασία στον τοίχο γιατί το μπαλκόνι είναι κάπως κληστο και το φίλτρο το έχω ψηλά

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #47010 από stelios
μακαρι να γινει δουλεια. αυριο θα πα παρω τηλ. στον κ. Μοσχαλη για λεπτομερειες.
ευχαριστω και καλα θα ηταν μερικες φωτο Γιαννη.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #47065 από Tsimp

stelios έγραψε: μακαρι να γινει δουλεια. αυριο θα πα παρω τηλ. στον κ. Μοσχαλη για λεπτομερειες.
ευχαριστω και καλα θα ηταν μερικες φωτο Γιαννη.

Συνημμένα:
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": stelios

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #47179 από michalisgr
εχει καψει τωρα 200 ωρες η σομπα με το φιλτρο.. Ο τοιχος ειναι πεντακαθαρος ουτε μαυριλα ουτε τιποτα.. Το μονο που βγαζει το φιλτρο του Κ. Μοσχαλη ειναι υδρατμοι που δεν επηρεαζουν τους τοιχους.. Εχει κανει φοβερη δουλεια ο Κ. Μοσχαλης.. Μας εσωσε απο τη μαυριλα.. Καθαρισα και το φιλτρο πριν 2 μερες.... καφε νερο ηταν με κομματακι πελλετ μεσα... Κ. Γιαννη Μοσχαλη μενει τωρα η πιστοποιηση του φιλτρου...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #49545 από Nasikas

michalisgr έγραψε: εχει καψει τωρα 200 ωρες η σομπα με το φιλτρο.. Ο τοιχος ειναι πεντακαθαρος ουτε μαυριλα ουτε τιποτα.. Το μονο που βγαζει το φιλτρο του Κ. Μοσχαλη ειναι υδρατμοι που δεν επηρεαζουν τους τοιχους.. Εχει κανει φοβερη δουλεια ο Κ. Μοσχαλης.. Μας εσωσε απο τη μαυριλα.. Καθαρισα και το φιλτρο πριν 2 μερες.... καφε νερο ηταν με κομματακι πελλετ μεσα...

Κ. Γιαννη Μοσχαλη μενει τωρα η πιστοποιηση του φιλτρου...

- Οι υδρατμοί είναι απολύτως φυσιολογική κατάσταση. Μπορείς, όπως σου είπα, να βάλεις ένα ρετάλι πλεξιγκλάς στον τοίχο -ΑΝ έχει πρόβλημα- που δεν έχει λες

- Μιχάλη πάμε αυριο μεσημερι Βόλο;;.
Θα πάει ομάδα καθηγητων του Πανεπιστημίου (3 τουλαχιστον) να δουν το φίλτρο στην ΒΙΠΕ (και μετα μπορεί να έχει και Τσίπρα με μεζε στραγαλια)


Χαίρομαι που όλοι έγιναν ειδικοί στο πέλλετ.
Χαίρομαι που βλέπουν με δέος καθε ξενικό όνομα που κυκλοφορεί.
Επιβεβαιώνομαι.
Πάντα...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.114 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ