Προσφορές - Δοκιμές φίλτρου νερού για σόμπα

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #39272 από michalisgr
Εγω κανα πολυ απο πραγμα..Αλλη μια τρυπα στο τοιχο το καλωδιο του φιλτρου μπηκε στο σπιτι στη μπαλαντεζα με διακοπτη.. Οποτε οταν αναβω τη σομπα αναβω διπλα το διακοπτακι του φιλτρου και τελος...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #39381 από γιαννης-δραμα

michalisgr έγραψε: Εγω κανα πολυ απο πραγμα..Αλλη μια τρυπα στο τοιχο το καλωδιο του φιλτρου μπηκε στο σπιτι στη μπαλαντεζα με διακοπτη.. Οποτε οταν αναβω τη σομπα αναβω διπλα το διακοπτακι του φιλτρου και τελος...

Και εγω ετσι το εχω Μιχαλη αλλα ηθελα κατι πιο αυτοματοποιημενο,απλα το βραδυ οταν σβηνω την σομπα πρεπει να περιμενω να σβησει το βεντυλατερ καυσαεριων(θα μπορουσα να βαλω μπριζα-χρονοδιακοπτη) :blink: !

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #39575 από love.bacardi
καλημερα που θα παει ο Κ.Μοσχαλης θα την βρει την ακρη και σε αυτο το θεμα.
να ρωτησω κατι που μαλλον το ειχαμε ξαναπει πειραζει να βαλω αντιπειτικο μεσα στο φιλτρο για να μην παγωσει τον χειμωνα για εδω στην ορεστιαδα ειναι ο χειμωνας βαρης οπως λεει και το ασμα...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #45492 από nikosSAT
Μετά από την ρύθμιση της σόμπας από τον τεχνικό που την αγόρασα ο καπνός στο άναμα έχει μειωθεί πάρα πολύ και έχει μείνει μια μικρή μυρωδιά όχι ιδιαίτερα ενοχλητική. Ελπίζω ο γείτονας να εκτιμήσει την διαφορά και να μην έχω προβλήματα αλλιώς την λύση την γνωρίζουμε πλέον (Ένα φιλτράκι από τον Κ. Μοσχαλη) και τέλος !!!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #46890 από stelios
να κανω μια ερωτηση σε εσας που εχετε βαλει το φιλτρο του κ.Μοσχαλη κατα ποσο ειστε ικανοποιιμενοι στο θεμα μαυριλας αν εχει εξαφανιστει τελειος αν εχει καποια υπολοιματα μαυριλας η οτιδηποτε αλλο?
εχω πολυ σοβαρο προβλημα με την μαυριλα της εναρξης με αποτελεσμα να εχω μαυρισει ολο μου το μπαλκονι και ο ιδιοκτητης ειναι παλι εξαλος.
πρεπει να βρω λυση γιατι με βλεπω να ψαχνω για αλλο σπιτι μεσα στον χειμωνα.
ευχαριστω.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #46924 από γιαννης-δραμα

stelios έγραψε: να κανω μια ερωτηση σε εσας που εχετε βαλει το φιλτρο του κ.Μοσχαλη κατα ποσο ειστε ικανοποιιμενοι στο θεμα μαυριλας αν εχει εξαφανιστει τελειος αν εχει καποια υπολοιματα μαυριλας η οτιδηποτε αλλο?
εχω πολυ σοβαρο προβλημα με την μαυριλα της εναρξης με αποτελεσμα να εχω μαυρισει ολο μου το μπαλκονι και ο ιδιοκτητης ειναι παλι εξαλος.
πρεπει να βρω λυση γιατι με βλεπω να ψαχνω για αλλο σπιτι μεσα στον χειμωνα.
ευχαριστω.

Στη δικη μου περιπτωση τα αποτελεσματα ειναι 100% καλα,καθολου μαυριλα στους τοιχους και μηδεν υπολειματα στο μπαλκονι σε 140 ωρες λειτουργιας.Αν προλαβω αυριο θα βγαλω καμια φωτογραφια και θα την ανεβασω.
ΥΓ.Καιω golden nuggets.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.100 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ