Σόμπες pellet Ravelli

Περισσότερα
6 Χρόνια 9 Μήνες πριν #159349 από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ
Απαντήθηκε από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ στο θέμα Σόμπες pellet Ravelli
Ο Αντωνης ειναι γνωστης και πολυ εξυπηρετικος.πες του για μενα απο τη ΛΑΜΙΑ χαιρετισμους.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
6 Χρόνια 6 Μήνες πριν #159726 από thor1
Απαντήθηκε από thor1 στο θέμα Σόμπες pellet Ravelli
γιαννη καλημερα βοηθησεμε σε παρακαλω με τισ ρυθμισεις φλαβια που ειχες βαλει καποτε ξερω να μπαινω το μανουαλ αν μπορεις ευχαριστω

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
6 Χρόνια 5 Μήνες πριν #161220 από sdancer75
Απαντήθηκε από sdancer75 στο θέμα Re:Σόμπες pellet Ravelli

thor1 έγραψε: γιαννη καλημερα βοηθησεμε σε παρακαλω με τισ ρυθμισεις φλαβια που ειχες βαλει καποτε ξερω να μπαινω το μανουαλ αν μπορεις ευχαριστω


Ο Γιάννης χάθηκε !!! Γιάννη είσαι καλά ;

sdancer75

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
5 Χρόνια 7 Μήνες πριν #164009 από kitestavros
Απαντήθηκε από kitestavros στο θέμα Σόμπες pellet Ravelli
Χαιρετώ όλους στο φόρουμ πραγματικά έχω μάθει τόσα πολλά εδώ μέσα και μπράβο σας για την βοήθεια που προσφέρεται
Θα ήθελα τα φώτα σας θέλω να τοποθετήσω μια ravelli r70 σε σπίτι που μετακόμισα αλλά έχω τα εξής θέματα (σας παραθέτω την κάτοψη το σπιτιού εκεί έχω δύο πιθανές θέσεις για την σομπα) στην 1 πιστεύω το σπιτι θα ζεσταίνεται καλύτερα λόγο του ότι είναι κεντρικά και θα έχει καλύτερη κατανομή (κατά την άποψή μου) αλλά θα πρέπει να βάλω κάθετο μπουρί 7 μέτρα(λόγο του ότι υπάρχει άλλο διαμέρισμα από πάνω και είναι πάνω στον βοριά) και δεν γνωρίζω αν αυτό επηρεάσει την απόδοση της σομπας Στην 2 περίπτωση το μπουρί μπορώ να το βγάλω στο πλάι του κτίριο χωρίς να ενοχλεί κανέναν αλλά δεν ξέρω αν η κατανομή θερμότητας θα είναι η ίδια


Συνημμένα:

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
5 Χρόνια 7 Μήνες πριν #164012 από dimitris11
Απαντήθηκε από dimitris11 στο θέμα Σόμπες pellet Ravelli
Στις γωνίες των κτηρίων συνήθως υπάρχουν κολόνες,καλό είναι να το ελέγξεις πριν ξεκινήσεις να τρυπάς.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": kitestavros

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
5 Χρόνια 7 Μήνες πριν #164013 από kitestavros
Απαντήθηκε από kitestavros στο θέμα Σόμπες pellet Ravelli
Ναι ευχαριστώ δεν το είχα σκεφτεί θα ρωτήσω την σπιτονοικοκυρά πρώτα, απλά η πρώτη μου επιλογή θέλει 7 μέτρα μπουρι και είναι πολλά ενώ στην δεύτερη ίσως με μια μικρή γωνία 45 μοιρών ίσως καταφέρω να την βάλω στην γωνία, η κατανομή της θέρμανσης με προβληματίζει

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.137 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ