Pellet απο το LEROY και συζητησεις για Ελληνικα προιοντα Πολυκαταστηματα κλπ

Περισσότερα
9 Χρόνια 5 Μήνες πριν #140796 από Kardas

burnit40 έγραψε: kardas αν αυριο παρεις δρομο απο το δημοσιο μπορει να δουλευεις σε ενα μαγαζακι της γειτονιας,μην περιμενεις απο το leroy να σου δωσει δουλεια,αν απαιτουσες την αποδειξη ειμαι σιγουρος οτι θα σου την εδινε αλλα ισως βολευωμαστε κ εμεις που δεν την παιρνουμε κ μην ρωτησεις γιατι 23 τα 100 ειναι αυτα.αν λογο φτωχιας κ ανεχειας χρειασυεις πιστωση που ΔΕΝ σου το ευχωμαι απο το μαγαζακι θα την βρεις κ οχι απο τα trust.κ οπως ειπανε παραπανω ο καθενας μας αγοραζει απο οπου θελει αλλα τα παραπονα στον δημαρχο.κ για να μη σε βαλω στον κοπο να με ρωτησεις δεν εχω μαγαζακι απλα μας εχουνε κ τους εχουμε αναγκη να ειναι διπλα μας.

Ο νομος λεει ότι πρέπει να δινει αποδειξη δε λεει να κάθομαι να ζηταω εγω...
Δεν είμαι εφοριακος του κρατους ,ισα ισα φορους πληρώνω όπως ολοι.αυτος όμως φοροδιαφευγη και την τρώω εγω που μπορούν απλα να κόβουν 50αρικο κάθε μηνα .Για αυτό περνω αποκει που είναι νομιμοι και δινουν δουλεια σε ένα δυκτιο ανθρωπων που μπορει να εισαι και συ μεσα σε αυτους και όχι σε έναν που εχει κότερο και μαζονετα μαύρη.
Γιατί αμα έβλεπες τα μπουζούκια μεσοβδόμαδα γέμιζαν από δαυτους και όχι δημοσίους των 1000ε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Χρόνια 5 Μήνες πριν #140802 από ΣΤΑΜΑΤΗΣ Α.
Kardas Καλησπέρα. Το 2008 και νωρίτερα ήξερες πολλούς δημοσίους με 1000 ευρώ μηνιάτικο.
Εγώ κάτω από 1800 - 4500 ευρώ μηνιάτικο δεν γνώριζα. Και ενοείται Χριστούγεννα Πασχα Καλοκαίρι 3600 -9000 παντελόνι χαλαρά.
Αν δεν πήγαινε ο δημόσιος μπουζούκια που ήταν και κουρασμένος από την πολύ δουλειά και το εξοντωτικό ωράριο ποιος θα πήγαινε?
Υπήρχαν και οι εξαιρέσεις αλλά μη μας τρελαίνεις βραδιάτικο.!!!

Του χέστη η μάνα δεν έκλαψε ποτέ

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Χρόνια 5 Μήνες πριν - 9 Χρόνια 5 Μήνες πριν #140835 από Fokion
Μη πιασουμε υτη τη κουβεντα γιατι θα αρχισουν να πεφτουν κι αλλες "ειδικότητες" πλην Δημοσίων υπαλλήλων...

Πχ Αγρότες - Επιδοτήσεις...... Πορτοκάλια Μπαμπάκια Καπνά....
Γενικό ¨κύκλωμα" οικοδομής...

κ.λ.π. κ.λ.π. κ.λ.π.

ας μείνουμε στο θεμα μας......

ENERGY GP 8000 (X2) εφυγαν - απολυτα ευχαριστημενος
www.energ.gr/index.php?option=com_kunena...mid=144&limitstart=0
ECOSPAR AUGIRA 23KW NEW ENTRY....
www.energ.gr/index.php?option=com_kunena...&id=59591&Itemid=384
Last edit: 9 Χρόνια 5 Μήνες πριν by Fokion.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Χρόνια 5 Μήνες πριν - 9 Χρόνια 5 Μήνες πριν #140837 από jnet
Λοιπον εκτός σχετικα θεματος θα θιξω μια τελευταια ερευνα αγορας που εκανα για ηλεκτρική κουζινα. Λοιπον αφου πηγα απο MediaMrkt(Γερμανοι) 635€ με 24 ατοκες και Κοτσοβωλος(dixons Αγγλοι) 580 με 36 ατοκες κατεληξα να αποφασισω να το παρω με 514 με 3 (θα μου το εκανε 534 με 12 δοσεις) ατοκες απο ενα καταστημα στο κεντρο της Θεσσαλονίκης(με παρουσια στο Skroutz). Μακαρι να συνεβαινε το ιδιο και στα pellet για να υποστηριξουμε την τοπική αγορα. Για παραδειγμα με 3€ ελληνικο πελλετ στον Μαρινοπουλο οπως περσι. Η κουζινα ηταν της Whirpool.

Κοστίζει τόσο να είσαι ειλικρινής όταν είσαι ευφυής! Είναι σαν να είσαι τίμιος όταν είσαι φιλόδοξος.
Last edit: 9 Χρόνια 5 Μήνες πριν by jnet.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Χρόνια 5 Μήνες πριν #140838 από Kardas

ΣΤΑΜΑΤΗΣ Α. έγραψε: Kardas Καλησπέρα. Το 2008 και νωρίτερα ήξερες πολλούς δημοσίους με 1000 ευρώ μηνιάτικο.
Εγώ κάτω από 1800 - 4500 ευρώ μηνιάτικο δεν γνώριζα. Και ενοείται Χριστούγεννα Πασχα Καλοκαίρι 3600 -9000 παντελόνι χαλαρά.
Αν δεν πήγαινε ο δημόσιος μπουζούκια που ήταν και κουρασμένος από την πολύ δουλειά και το εξοντωτικό ωράριο ποιος θα πήγαινε?
Υπήρχαν και οι εξαιρέσεις αλλά μη μας τρελαίνεις βραδιάτικο.!!!

Μαλλον θα εισαι από τους αγροτες που βγαιναν στους δρομους τοτε για τις επιδοτήσεις.
Εγω λεω να περνω φθηνα ,καλα με εγγυηση ΜΕ φπα οπου γυνεται για να μην φθασουμε στα εγγονια μας παλι να χρωσταμε.
θα ξερεις ότι η φοροδιαφυγή στην Έλλαδα είναι ακομα και τωρα 30 40% Μεγαλο νουμερο ε?
οι μισθοι των δημοσιων δεν ηταν ποτε τοσα, αλλωστε εκει που εχει δημοσιο εχει χρημα ....χρημααα που τρως και συυυ

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Χρόνια 5 Μήνες πριν - 9 Χρόνια 5 Μήνες πριν #140840 από xrysafis72

Fokion έγραψε: Μη πιασουμε υτη τη κουβεντα γιατι θα αρχισουν να πεφτουν κι αλλες "ειδικότητες" πλην Δημοσίων υπαλλήλων...

Πχ Αγρότες - Επιδοτήσεις...... Πορτοκάλια Μπαμπάκια Καπνά....
Γενικό ¨κύκλωμα" οικοδομής...

κ.λ.π. κ.λ.π. κ.λ.π.

ας μείνουμε στο θεμα μας......

φιλε Fokion θα ηθελα να κουβεντιασουμε το θεμα:(Πχ Αγρότες - Επιδοτήσεις...... Πορτοκάλια Μπαμπάκια Καπνά....) επι προσωπικου,ελπιζω να υπαρξει καμια συναντηση μεχρι το χριστουγγενα για να δεις οτι τα πραγματα δεν ειναι οπως τα ξερεις για την πλειοψηφια του αγροτικου κοσμου στην ελλαδα!!!

ΑΓΡΟΤΗ-ΜΕΤΑΠΟΙΗΤΗΣ ΖΩΤΡΟΦΩΝ ΚΑΙ ΠΕΛΛΕΤΟΦΤΙΑΧΤΗΣ.ΤΙΠΟΤΑ ΔΕΝ ΜΕ "ΜΕΙΩΝΕΙ"ΑΠΛΑ ΜΕ ΚΑΝΕΙ ΠΟΙΟ ΔΥΝΑΤΟ!!!

Συνημμένο αρχείο:
Last edit: 9 Χρόνια 5 Μήνες πριν by xrysafis72.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": kosi

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.093 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ