Νοθευμενα λογοτυπα πελλετ

Περισσότερα
10 Χρόνια 2 Μήνες πριν #131364 από egglezos
Απαντήθηκε από egglezos στο θέμα Νοθευμενα λογοτυπα πελλετ

john88s έγραψε: Γιατί τι πετρέλαιο έχεις την εντύπωση ότι καις τόσα χρόνια; Γ διαλογής με το κλέψιμο στεφάνι. Στο πέλλετ το βλέπεις. Είναι 15 κιλά και μετά από λίγο καιρό θα ξέρεις τα πάντα...


Σωστότατος!

It would be possible to describe everything scientifically, but it would make no sense; it would be without meaning, as if you described a Beethoven symphony as a variation of wave pressure. - Albert Einstein

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 2 Μήνες πριν - 10 Χρόνια 2 Μήνες πριν #131365 από XAALAARAA
Απαντήθηκε από XAALAARAA στο θέμα Νοθευμενα λογοτυπα πελλετ

john88s έγραψε: Από ότι κατάλαβα αυτός το έφερνε σε big bags και το συσκεύαζε με 10 διαφορετικές μάρκες; Γιατί να το κάνει αυτό όμως;

Γιατί δεν έβαζε μια δικιά του φίρμα. Είναι δυνατον να πουλήσει κάποιος ακόμα και στον Έλληνα που είναι άσχετος από πέλλετ, biotherm π.χ για alfawood? Η creta για αλφα? Δεν νομίζω..


Και όμως γιατί να μην μπορεί το 95% είναι άσχετη και εγώ μέσα και πολύ άλλη που νομίζουν ότι τα ξέρουν όλα
Δεν θα έβαζε μια δικιά του φίρμα γιατί δεν θα είχε την ίδια ανταπόκριση στις πωλήσεις αφού τα θύματα είναι πιο πολλά και το κέρδος σαφώς μεγαλύτερο
Και όμως είναι δυνατόν john να θέλει να παραπλάνηση κάποιος με αυτόν τον απλό τρόπο τους καταναλωτές
μπροστά στο κέρδος το συναντάς σε πολλά παραδείγματα
Ας πούμε ότι σήμερα ένας ξυλεμπορας η καλυτερα μαραγκος που αγόραζε 20 χρόνια μελαμινες ΣΕΛΜΑΝ ΑΝ ΤΟΥ ΔΩΣΕΙΣ ΜΙΑ ΜΕΛΑΜΙΝΗ ΑΛΛΗΣ ΕΤΑΙΡΙΑΣ ΘΑ ΣΤΗΝ ΠΕΤΑΞΕΙ ΣΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΟΤΙ ΑΥΤΟΚΟΛΗΤΟ ΚΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙ ΕΠΑΝΩ ενώ εσύ όπως και πολύ άλλη θα κοκορευεσε στον γείτονα σου ότι έκανες κουζίνα με ΜΕΛΑΜΙΝΗ ΣΕΛΜΑΝ και ας έχουν να καπνίσουν τα εργοστάσια της σχεδόν 8 μήνες (και μην πεταχτει κανενας εξυπνος και πει υπαρχει στοκ :lol: :lol: )πουλάει το όνομα και όχι η ποιότητα :lol: :lol: :lol: Εσυ θα νομιζεις οτι αγορασες κατι ελληνικό για να στηρίξεις την ελληνικη αγορα και οικονομια αλλα νοβοπαν στην ελλαδα ΔΕΝ ΠΑΡΑΓΕΙ ΚΑΜΙΑ ΕΤΑΙΡΙΑ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ :kiss:

ΡΕ ΟΥΣΤΤΤΤΤ
Last edit: 10 Χρόνια 2 Μήνες πριν by XAALAARAA.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 2 Μήνες πριν #131366 από stergiosbik
Απαντήθηκε από stergiosbik στο θέμα Νοθευμενα λογοτυπα πελλετ
Νικο δεν ειναι ακριβως ετσι.
Τουλαχιστον για την ποσοτητα.
Αν εγω δεν εχω την στοιχειωδη εξυπναδα να εχω μια τετραγωνη με εσωτερικα δεσιματα δεξαμενη για να μπορεσω να κυβισω,τα θελει κ μενα ο κωλος μου.

Δεν είναι ότι δεν είμαστε επαναστάτες. Απλά είμαστε άτυχοι που δεν είναι όπλο ο καναπές!!!


Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 2 Μήνες πριν - 10 Χρόνια 2 Μήνες πριν #131368 από XAALAARAA
Απαντήθηκε από XAALAARAA στο θέμα Νοθευμενα λογοτυπα πελλετ

stergiosbik έγραψε: Νικο δεν ειναι ακριβως ετσι.
Τουλαχιστον για την ποσοτητα.
Αν εγω δεν εχω την στοιχειωδη εξυπναδα να εχω μια τετραγωνη με εσωτερικα δεσιματα δεξαμενη για να μπορεσω να κυβισω,τα θελει κ μενα ο κωλος μου.


Στεργιο δεν γινονται ολα με το κυβισμα
το τι θα σου βαλει μεσα εχει σημασια :woohoo: :woohoo:

π.χ μια μελαμινη ΣΕΛΜΑΝ 3,66 Χ 1,83 Χ 0,016 ΕΙΧΕ πριν μια πενταετια 80 - 85 ΚΙΛΑ
ΤΩΡΑ ΜΙΑ ΟΠΟΙΑΔΗΠΟΤΕ ΜΕΛΑΜΙΝΗ ΣΤΗΝ ΑΓΟΡΑ ΕΧΕΙ ΤΟ ΠΟΛΥ 70 κιλα με τον
ιδιο ακριβως ογκο φτύνεις την μελαμινη και φουσκωνει :lol: :lol: :lol: :lol:
σορρυ ενα ενα μου ρχονται και συμπληρωνω
εσυ ζεις στην περιοχη με την μεγαλυτερη ξυλοβιομηχανια θα πρεπε να ξερεις ;) ;) ;) ;)

ΡΕ ΟΥΣΤΤΤΤΤ
Last edit: 10 Χρόνια 2 Μήνες πριν by XAALAARAA.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 2 Μήνες πριν #131373 από stergiosbik
Απαντήθηκε από stergiosbik στο θέμα Νοθευμενα λογοτυπα πελλετ
Εγω μιλαω για το πετρελαιο.
Τι δουλεια εχει τωρα το ξυλο;
Με το κυβισμα στο πετρελαιο ΔΕΝ μπορει να σε κλεψει ο αλλος στην ποσοτητα εκτος αν τα μαθηματικα σου(μου) ειναι επιπεδου 1ης Δημοτικου.
Για την ποιοτητα...... :whistle: :whistle: :whistle:

Δεν είναι ότι δεν είμαστε επαναστάτες. Απλά είμαστε άτυχοι που δεν είναι όπλο ο καναπές!!!


Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 2 Μήνες πριν #131375 από XAALAARAA
Απαντήθηκε από XAALAARAA στο θέμα Νοθευμενα λογοτυπα πελλετ

stergiosbik έγραψε: Εγω μιλαω για το πετρελαιο.
Τι δουλεια εχει τωρα το ξυλο; παραδειγμα να μην την πατησεις :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :whistle: :whistle:
Με το κυβισμα στο πετρελαιο ΔΕΝ μπορει να σε κλεψει ο αλλος στην ποσοτητα εκτος αν τα μαθηματικα σου(μου) ειναι επιπεδου 1ης Δημοτικου.
Για την ποιοτητα......το νερακι παει συννεφο :whistle: :whistle: :whistle:


ΡΕ ΟΥΣΤΤΤΤΤ

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.087 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ