Οι τρέχουσες τιμές pellet

Περισσότερα
10 Χρόνια 8 Μήνες πριν #108196 από avato-pantou
Απαντήθηκε από avato-pantou στο θέμα Οι τρέχουσες τιμές pellet

mastoras έγραψε:

avato-pantou έγραψε:

mastoras έγραψε: Φίλε μου βρίσκεσαι στην πηγή του πέλλετ [Γιαννιτσά] και πληρώνεις 280ευρώ τον τόνο για καύσιμο ?

Αφού έχεις δεκάδες άλλες επιλογές, γιατί καις τόσο ακριβό πράγμα ? Μάλλον για πρωτάρη σε κόβω :)


Επειδη εγω ειμαι πρωταρης και απο Πελλα.Γιατι τα Γιαννιτσα ειναι πηγη του πελλετ? δωσε καμια πληροφορια αν θες παραπανω...


Σύμφωνα με προσωπικές εκτιμήσεις, και κάποιες έρευνες Ο Ν. Πέλλας βρίσκεται 1ος στην λίστα σε πωλήσεις, πέλλετ, σομπών και καυστήρων πέλλετ. Επίσης σε αυτόν τον νόμο υπάρχουν δεκάδες βιοτέχνες που φτιάχνουν σόμπες και λέβητες όλων των ειδών. Υπάρχουν εκατοντάδες καταστήματα του είδους και μερικές μεγάλες βιοτεχνίες. Εδρα σε αυτόν τον νομό έχουν μεγάλες εμπορικές εταιρίες, και τέλος σημαντικός αριθμός μελών του energ.gr ζούνε, και εργάζονται στον Νομό. ......Εχουν και σωματείο με πρόεδρο τον terisd :lol: :lol:

Αλλο παραγωγη για σομπες και λεβητες αυτο το ξερω και αλλο πελλετ.Αν ξερεις κατι για πελλετ μπορεις να μας φωτισεις...

Είμαι εγώ καλό παιδί...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 7 Μήνες πριν #109856 από Kardas
Απαντήθηκε από Kardas στο θέμα Οι τρέχουσες τιμές pellet

egress1981 έγραψε:

shaman έγραψε: Πήγα αγόρασα μία παλέτα pellet απο ALFA WOOD στη Λάρισα το ALFA PELLET με 250€/τόνο τη δοκίμασα σε σόμπα της Thermorssi με μαντέμι στο χώρο καύσης που απο θέμα κλίνκερ είναι ότι καλύτερο για τέστ, πραγματικά έμεινα κατενθουσιασμένος είναι σαν αυτό που είχαν βγάλει πέρισυ το καλοκαίρι. Μπράβο τους κάλιο αργά παρά ποτέ. Κύριε Μοσχάλη βρίσκεσται Βόλο πράγμα που σημαίνει ότι για έναν Λαρισαίο ή απο εδώ κοντά δεν συμφέρει να φτάσει μέχρι Βόλο για να αγοράσει pellet.


Χωρις να εχω κανενα κερδος θα κανω το συνηγορο του διαβολου και θα σου πω.alfa wood παλετα 280---Μοσχαλης 250.Τα 30 ευρο στις 2 παλετες ειναι 60 και ουτο καθε εξης 90-120...Δε νομιζω μια μεταφορικη να σου παρει 60 ευρο για 2 παλετες.




Ποιο μοντελο θερμοροσσι εχεις????

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 7 Μήνες πριν #109862 από mastoras
Απαντήθηκε από mastoras στο θέμα Οι τρέχουσες τιμές pellet

avato-pantou έγραψε:

mastoras έγραψε:

avato-pantou έγραψε:

mastoras έγραψε: Φίλε μου βρίσκεσαι στην πηγή του πέλλετ [Γιαννιτσά] και πληρώνεις 280ευρώ τον τόνο για καύσιμο ?

Αφού έχεις δεκάδες άλλες επιλογές, γιατί καις τόσο ακριβό πράγμα ? Μάλλον για πρωτάρη σε κόβω :)


Επειδη εγω ειμαι πρωταρης και απο Πελλα.Γιατι τα Γιαννιτσα ειναι πηγη του πελλετ? δωσε καμια πληροφορια αν θες παραπανω...


Σύμφωνα με προσωπικές εκτιμήσεις, και κάποιες έρευνες Ο Ν. Πέλλας βρίσκεται 1ος στην λίστα σε πωλήσεις, πέλλετ, σομπών και καυστήρων πέλλετ. Επίσης σε αυτόν τον νόμο υπάρχουν δεκάδες βιοτέχνες που φτιάχνουν σόμπες και λέβητες όλων των ειδών. Υπάρχουν εκατοντάδες καταστήματα του είδους και μερικές μεγάλες βιοτεχνίες. Εδρα σε αυτόν τον νομό έχουν μεγάλες εμπορικές εταιρίες, και τέλος σημαντικός αριθμός μελών του energ.gr ζούνε, και εργάζονται στον Νομό. ......Εχουν και σωματείο με πρόεδρο τον terisd :lol: :lol:

Αλλο παραγωγη για σομπες και λεβητες αυτο το ξερω και αλλο πελλετ.Αν ξερεις κατι για πελλετ μπορεις να μας φωτισεις...


Να απευθυνθείς στον Ιωαννίδη στην Σκύδρα, η στον άλλο "μεγάλο" που έχει γεμίσει με αφίσες όλες τις στάσεις των λεωφορείων.

Σόρυ που άργησα να σου απαντήσω αλλά μου ξέφυγε το μήνυμα.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 7 Μήνες πριν #109892 από stathatos
Απαντήθηκε από stathatos στο θέμα Οι τρέχουσες τιμές pellet
να κανω μια ερωτηση.
οι τιμες που αναφερετε ειναι +ΦΠΑ?

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 7 Μήνες πριν #109893 από jnet
Απαντήθηκε από jnet στο θέμα Οι τρέχουσες τιμές pellet
Οι πιο φρέσκιες τιμές βρίσκονται στο energ.gr/postit/pellet και είναι με ΦΠΑ εκτός αν καταχωρούνται λάθος απο αυτούς που τις καταχωρούν.

Κοστίζει τόσο να είσαι ειλικρινής όταν είσαι ευφυής! Είναι σαν να είσαι τίμιος όταν είσαι φιλόδοξος.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 7 Μήνες πριν - 10 Χρόνια 7 Μήνες πριν #110050 από electron
Απαντήθηκε από electron στο θέμα Οι τρέχουσες τιμές pellet

Μέρος του μηνύματος είναι κρυμμένο για τους επισκέπτες. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να το δείτε.


"Η τεχνητή νοημοσύνη δεν μπορεί να κερδίσει τη φυσική ηλιθιότητα..."
Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.
"κάτοχος Mavil Primus 25"
Last edit: 10 Χρόνια 7 Μήνες πριν by electron.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.566 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ