Οι τρέχουσες τιμές pellet

Περισσότερα
4 Μήνες 1 Εβδομάδα πριν #181092 από Cater
Απαντήθηκε από Cater στο θέμα Οι τρέχουσες τιμές pellet
Το πρωτο (αριστερή φωτο) έχω κάψει μόνο. Έχω περιπου 300 κιλά ακόμα και μετα ξεκιναω το άλλο απο το δευτερο (δεξια φωτο). Το πρώτο είναι ανοιχτόχρωμο το δευτερο μπορεί και να έλεγα οτι είναι μουφα πελλετ σε τσουβαλια swai, με τοσα που χουν δει τα ματια μας γενικά.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": DOOM_NX

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
4 Μήνες 1 Εβδομάδα πριν #181093 από Gidigidino
Απαντήθηκε από Gidigidino στο θέμα Οι τρέχουσες τιμές pellet
Αυτό που είναι δίπλα στο pellup είναι σακουλα για την εσωτερική αγορά της Ρουμανίας. Από την άλλη το εργοστάσιο στο Radauti έχει σταματήσει την παραγωγή εδώ και πάνω από ένα χρόνο... 
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": DOOM_NX

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
4 Μήνες 1 Εβδομάδα πριν #181096 από rofos
Απαντήθηκε από rofos στο θέμα Οι τρέχουσες τιμές pellet

Δεν βιίσκω κάποια διαφορα εκτός απο το πλαι που αναγράφει την παρτίδα αλλά το χρώμα του πέλλετ είναι διαφορετικό, δεν ξέρω αν φαίνεται απο τις φώτο.


Και σε άλλες μάρκες έχω βρει διαφορετικό χρώμα. Ολα  κάηκαν ακριβώς όπως αυτό που πίστευα ότι ήταν το πρωτότυπο. Δεν παρουσίασαν καμία διαφορά. Και μιλάω για golden nuggets, rezult, holz royale. Αλλες παρτίδες είναι πιο σκούρες άλλες είναι πιο ακανόνιστα τα μήκη των πέλλετ. Τα κοίταξα με δυσπιστία αλλά δεν είχαν διαφορά στη κάυση.  
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": DOOM_NX

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
4 Μήνες 1 Εβδομάδα πριν #181097 από DOOM_NX
Απαντήθηκε από DOOM_NX στο θέμα Οι τρέχουσες τιμές pellet

Το πρωτο (αριστερή φωτο) έχω κάψει μόνο. Έχω περιπου 300 κιλά ακόμα και μετα ξεκιναω το άλλο απο το δευτερο (δεξια φωτο). Το πρώτο είναι ανοιχτόχρωμο το δευτερο μπορεί και να έλεγα οτι είναι μουφα πελλετ σε τσουβαλια swai, με τοσα που χουν δει τα ματια μας γενικά.
Τέτοιο σοκ έπαθα κι εγώ όταν είδα για πρώτη φορά τα πέλλετ της Egger από το Radauti. Φαινόταν κλάσεις ανώτερο και στη φωτιά πυροβολούσε. Δεν έχω κάνει συγκριτικό με τα Schweighofer βέβαια... Από το Reci δεν έτυχε να πάρω πέλλετ της Schweighofer. Όλα ήταν από Sebes μέχρι στιγμής.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
4 Μήνες 1 Εβδομάδα πριν #181098 από Cater
Απαντήθηκε από Cater στο θέμα Οι τρέχουσες τιμές pellet
Θα δουμε στην πορεία πως θα παει οταν θα ξεκινησω να το καιω ελπιζω να ειναι τουμπανο οπως το 1ο. και φυσικά ελπίζουμε να αργήσει να ερθει αυτή η στιγμη μιας και ο καιρός μας βοηθάει να κάνουμε και οικονομία. Αν και μέχρι στιγμής έχω κάψει κάπου στα 650 κιλά χωρίς κρυα.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
4 Μήνες 1 Εβδομάδα πριν #181099 από anestakos
Απαντήθηκε από anestakos στο θέμα Οι τρέχουσες τιμές pellet
650 κιλά φίλε μου από ποτέ άναψες και για τι σπίτι μιλάμε; Σε ποια περιοχή, τι λέβητα;

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.565 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ