Οι τρέχουσες τιμές pellet

Περισσότερα
1 Χρόνος 3 Μήνες πριν #179630 από rofos
Απαντήθηκε από rofos στο θέμα Οι τρέχουσες τιμές pellet

Πετρέλαιο πίσω στα 1,23 €/L. Το φυσικό αέριο για τον Ιανουράριο 10% ακριβότερο από το πετρέλαιο. Το πέλλετ πέφτει κάπου ανάμεσα. Είμαστε στη μέση του χειμώνα.

Μην ξεχνάτε να καθαρίζετε τους εναλλάκτες σας. Για κάθε 50 °C που ανεβαίνει η θερμοκρασία καυσαερίων λόγω επικαθίσεων, πέφτει κατά 3% η απόδοση καύσης στα πέλλετ.

Καλά τα λες. Εγώ μόλις δω 180 ° βαθμούς καυσαέρια ετοιμάζομαι για καθαρισμό λέβητα.
 

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
1 Χρόνος 3 Μήνες πριν #179636 από Manolis1978
Απαντήθηκε από Manolis1978 στο θέμα Re:Οι τρέχουσες τιμές pellet

Σημερινή τιμή 590 ευρώ η παλέτα, (1080 κιλα), alfawood a1 (grunholz) . Η τιμή είναι με φπα από SEEWOOD Τρίκαλα
Ευχαριστούμε για την ενημέρωση. Πραγματικά χρήσιμο ποστ. Αφού βγαίνει σχεδόν 8€ το τσουβάλι Με το ΦΠΑ  και έχει και καταστήματα σχεδόν σε όλη την Ελλαδα. Προσπαθώ να πάρω τη seewood στην Αθήνα και δεν απαντάνε. Πήρα Τρίκαλα και μου είπαν οτι μάλλον έχουν απογραφή. Επίσης μου είπε οτι  Α1 & Α2 το έχουν ιδια τιμή. Αυτό δεν μπορώ να το καταλάβω.



 
συνηθως δεν εχουν ιδια τιμη παντου ,,,το φτηνοτερο ειναι λαρισσ
Μίλησα σήμερα με seewood και Αθήνα έχει 636€ τα 1080 κιλά το πορτοκαλί το Α1. Δηλαδή 10% πιο ακριβό στην Αθήνα. 

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
1 Χρόνος 3 Μήνες πριν #179640 από 2022_pellet_is_dead?

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
1 Χρόνος 3 Μήνες πριν #179641 από john88s
Απαντήθηκε από john88s στο θέμα Οι τρέχουσες τιμές pellet
"Είμαι πολύ φτωχός για να αγοράζω φτηνά. " είπε κάποιος σοφός. Στη Δράμα έχει 50 εμπόρους, προφανώς αντί να εμπιστευτούν τους συνηθισμένους έδωσαν λεφτά σε κάποιον που τους έταξε λαγούς με πετραχήλια.

Αυτά παθαίνεις όταν μοναδικό σου κριτήριο έχει γίνει η τιμή και δεν βλέπεις τίποτα άλλο παραπέρα. 

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
1 Χρόνος 3 Μήνες πριν #179642 από Manolis1978
Απαντήθηκε από Manolis1978 στο θέμα Οι τρέχουσες τιμές pellet
Pellet Feneos έπεσε η τιμή απο τα 660€ στα 640€ ο τόννος για Αθήνα. Επίσης Leroy Merlin εριξε της τιμές (οχι πραγματικά) στα 9.90€ το σακί και έβαλε -60 στον τοννο τελική τιμή 593€ + μεταφορα.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": rofos

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
1 Χρόνος 3 Μήνες πριν #179661 από Stergioszx1975
Απαντήθηκε από Stergioszx1975 στο θέμα Οι τρέχουσες τιμές pellet
Παίδες πολύ ησυχία έπεσε.
Έμαθα σήμερα ότι στην περιοχή της θεσσαλονίκης το αυστριακό έπεσε από τα 500ευρώ, έχετε ακούσει κάτι?
Οι πληροφορίες είναι ανεπιβεβαίωτες, θα πάω απο εκεί να δω.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.724 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ