Οι τρέχουσες τιμές pellet

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #58398 από pianoteacher
Απαντήθηκε από pianoteacher στο θέμα Οι τρέχουσες τιμές pellet

Nick the Greek έγραψε:

jgrigos έγραψε: Καλημερα στην παρεα. Αγορα 1 παλετας Golden Nugets (990 κιλα) €355 με οποδειξη στην πορτα μου- Περιοχη Νικαια / Πειραιας


Απο που το πήρες?

Γιατί δε λέμε στο δικό σου προμηθευτή οτι από ένα φόρουμ στην Αθήνα θέλουμε 15 τόνους πέλλετ να μας δώσει μια καλύτερη τιμή μην τρέχουμε από Θεσσαλονίκη τον άνθρωπο; Μιας και όπως λέει είναι διατεθημένος για 4-5 παραδόσεις και εμείς θέλουμε...14!
Γενικά προτείνω τώρα που έχουμε μια βάση (η οποία θα μεγαλώσει)με αγοραστές πέλλετ να κάνουμε κρούση με e-mails σε εμπόρους για να μας δώσουν προσφορά ΚΑΤΩ από 5€ το τσουβαλάκι για το κορυφαίο Αυστριακό ή κάποιο Βαλκανικό με 3 - 3.5€ το τσουβαλάκι όπως το πουλάνε στη Βέροια.
Όσο για το Βενζινά από Πειραιά που ήθελε 5€ το διάφανο σακκουλάκι...δεν πειράζει άστον, γενικά αφήστε στο ράφι ό,τι πάνω από 5.50€(Αυστριακό) και πάνω από 4-4.50€ βαλκανικό ΜΕ ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΕΣ. Τώρα για Βαλκανικό που απλά ΠΛΗΡΕΙ αλλά δεν πιστοποιεί τις προδιαγραφές ένα 3- 3.50€ είναι μια χαρά

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #58415 από electron
Απαντήθηκε από electron στο θέμα Οι τρέχουσες τιμές pellet

theoilia έγραψε: σήμερα "παίζει" μία διαφήμιση στην Βέροια για πέλλετ στα εγκαίνεια σουπερ μαρκετ στα 3,18€ .Προέλευσης Ρουμανίας μάρκας Eco Lemn.Τώρα τι είναι αυτό ...


ρουμανικό πελλετ εδω σε μάντρα στα δυτικά προάστια της Αθηνάς μου έδωσε τιμή 350/τονο (δεν είμαι 100% σίγουρος νομίζω ότι είναι το eco lemn)

Ιταλικό πελλετ (άσπρο χρώμα) μου το έδωσε 420/τονο και πελλετ από πυρινα ελιάς Ελληνικό συσκευασμένο σε πλεχτή σακούλα 320/τονος (ακριβο δεν ειναι?)

Θα πάω να ξαναδώ τις μάρκες και θα σας πω να μου πείτε αν τα ξέρετε.

Έχω βρει και μια μάντρα που μου είχε πει 280/τονος θα πάω να δω τι είναι, όπως και να έχει πάντα δόκιμη πριν

jgrigos έγραψε: Καλημερα στην παρεα. Αγορα 1 παλετας Golden Nugets (990 κιλα) €355 με οποδειξη στην πορτα μου- Περιοχη Νικαια / Πειραιας


Φενετε καλη η τιμη αν θες στειλε ενα Pm για να μου πεις απο που το πηρες. :)


"Η τεχνητή νοημοσύνη δεν μπορεί να κερδίσει τη φυσική ηλιθιότητα..."
Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.
"κάτοχος Mavil Primus 25"
Last edit: 11 Χρόνια 5 Μήνες πριν by electron.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #58416 από dimlyk
Απαντήθηκε από dimlyk στο θέμα Οι τρέχουσες τιμές pellet
μην κανεις τον κοπο ... ακριβα ειναι ολα ... ψαξε αλλου


Η δυστυχία αυτού του κόσμου είναι ότι οι ηλίθιοι είναι γεμάτοι αυτοπεποίθηση
Αγάπα τους εχθρούς σου - αυτό θα τους τρελάνει
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": electron

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #58422 από electron
Απαντήθηκε από electron στο θέμα Οι τρέχουσες τιμές pellet
dimlyk βασικά εδώ στην Αθηνά ολα ακριβά τα εχουν!.

280€ είναι το φθηνότερο που έχω βρει, και να πω έχω ρωτήσει σε πολλούς!, εν ανάγκη θα βάλω ξύλο όταν θα πάρω τον λέβητα 450 και 550 που ζητάνε για τα καλά πελλετ δεν τα δίνω γιατί απλά δεν έχω!

Επειδή ψάχνω και εγώ και ένας φίλος μου και μπορεί να πάρουμε από 2 ~ 4 τόνους αν ξέρει κανείς από πού, η έχει να κάνει καμία πρόσφορα ας μου στειλει ΠΜ


"Η τεχνητή νοημοσύνη δεν μπορεί να κερδίσει τη φυσική ηλιθιότητα..."
Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.
"κάτοχος Mavil Primus 25"

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #58427 από dimlyk
Απαντήθηκε από dimlyk στο θέμα Οι τρέχουσες τιμές pellet
δεν διαφωνω αλλα 350 με 360 περιπου βρισκεις το ameco και το golden κλπ πιστοποιημενα ...
οχι 350 για καποιο που δεν ξερεις !!!και 420 ειναι υπερβολικο(προς το παρον ) οτι και ναναι

γινεται μια προσπαθεια εδω
www.energ.gr/j15/index.php?option=com_ku...start=2595&Itemid=53


Η δυστυχία αυτού του κόσμου είναι ότι οι ηλίθιοι είναι γεμάτοι αυτοπεποίθηση
Αγάπα τους εχθρούς σου - αυτό θα τους τρελάνει
Last edit: 11 Χρόνια 5 Μήνες πριν by dimlyk.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #58429 από Grecu_
Απαντήθηκε από Grecu_ στο θέμα Οι τρέχουσες τιμές pellet
Μ'αρέσει που ακούγεται γενικά "αυστριακό", "βαλκανικό" ή "ρουμάνικο". Το πρώτο είναι σίγουρα καλό και το δεύτερο/τρίτο είναι άγνωστο...
Για παράδειγμα το Schweighofer και το EcoLemn. Το πρώτο φτιάχνεται στο Sebes, ενώ το δεύτερο στο...Sebes :lol:

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.661 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ