Οι τρέχουσες τιμές pellet

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #56421 από theoilia
Απαντήθηκε από theoilia στο θέμα Οι τρέχουσες τιμές pellet
στην όμορφα δομημένη ελληνική αγορά κάποιοι ψάχνουν δικαιολογία για να δικαιολογήσουν τα αδικαιολόγητα...Για αυτούς μιλάω που σίγουρα θα βρουν την ευκαιρία να μας πουλήσουν ακριβότερα ένα προϊόν που έχουν ήδη στις αποθήκες τους με την πρόφαση των κακών καιρικών συνθηκών στην βαλκανική. Μακάρι να κάνω λάθος.

φέτος καίμε πετρέλαιο...


Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #56431 από giogud
Απαντήθηκε από giogud στο θέμα Οι τρέχουσες τιμές pellet

N1k0s έγραψε: γνωρίζω ότι στην περιοχή της Θεσσαλονίκης έχουν μεταφερθεί τουλάχιστον 10.000 τόννοι για φέτος από ένα έμπορα ...


Για ποιο πέλλετ μιλάμε;

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #56465 από valsam
Απαντήθηκε από valsam στο θέμα Οι τρέχουσες τιμές pellet

theoilia έγραψε: στην όμορφα δομημένη ελληνική αγορά κάποιοι ψάχνουν δικαιολογία για να δικαιολογήσουν τα αδικαιολόγητα...Για αυτούς μιλάω που σίγουρα θα βρουν την ευκαιρία να μας πουλήσουν ακριβότερα ένα προϊόν που έχουν ήδη στις αποθήκες τους με την πρόφαση των κακών καιρικών συνθηκών στην βαλκανική. Μακάρι να κάνω λάθος.

Αυτο ειναι αυτονοητο ρε φιλε και δεν κανεις κανενα λαθος οποιος εχει το χρημα κοβει και ραβει η αλλιος μας μαμαει και μας δερνει,ο φιλος μου αγορασε 2500 τονους το καλοκιρι στην καλυτερη τιμη και καθε μηνας που περναει τσιμπαει τις τιμες,δεν υπαρχει ουτε ενας εμπορας που να μην το κανει αυτη ειναι και η ομορφια της Ελληνικης ανταγωνιστικοτητας!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #56479 από valsam
Απαντήθηκε από valsam στο θέμα Οι τρέχουσες τιμές pellet

N1k0s έγραψε: γνωρίζω ότι στην περιοχή της Θεσσαλονίκης έχουν μεταφερθεί τουλάχιστον 10.000 τόννοι για φέτος από ένα έμπορα ... Επίσης γνωρίζω ότι από την δική μου σόμπα τον μήνα Αυγουστο 2011 και τους μεταφορείς που μου την έφεραν , ότι ήδη είχαν μοιράσει 100 σόμπες τον ίδιο μήνα ... άρα πάνω κάτω πιστεύω ότι υπάρχουν 4.000 σόμπες εντός Θεσσαλονίκης ...
Ο κ.Μόσχαλης πιστεύω ότι τα νούμερα αυτά τα γνωρίζει.
Αυτό που ελπίζω είναι να μην ξαναγίνει το περσινό φιάσκο του Ιανουαρίου που για 2 βδομάδες δεν υπήρχε πέλλετ ... Εγώ δεν το χρειάστηκα τότε , άλλοι όμως το χρειάστηκαν ...

ΥΓ για τον κ.Μόσχαλη , ελπίζω να μην σας έθιξα , απλά ως κατασκευαστής θερμικών συστημάτων πελλέτ , ξέρετε πάνω κάτω πόσα μηχανήματα υπάρχουν εντός πόλεως , και απλά θα ήθελα να μου πείτε αν πέφτω έξω ή όχι , ευχαριστώ

Μηπως κανεις καποιο λαθος φιλε για τον κ.Μόσχαλη οτι ειναι κατασκευαστής θερμικών συστημάτων πελλέτ ,γιατι εγω αλλα ακουσα και διαβασα ,ας με διορθωσει καποιος αν κανω λαθος αλλα ενα πουλακι μου ειπε οτι οι σομπες πελλετ ειναι κινεζικες με ορισμενες τροποποιησεις κατοπιν εντολης αυτου που κανει την παραγγελια,οπως εκανε δηλ. φιλος μου που παραγγειλε ηλεκτρικα μοτερ για ποδηλατα ,πηγε στην Κινα και τους ειπε αν γινετε αυτο και αυτο στο ηδη υπαρχον μοντελο!
Πριν 2 χρονια ειχα στειλει email σε εναν κινεζο στο alibaba για σομπες πελλετ και με επρηξε στην κυριολεξια κοιταω πρινα κατι μηνες τις σομπες του κ.Μόσχαλη και μετα του κινεζου και ειναι η ιδια ,ακομη και την ιδια ονομασια εχουν ΗΡ60!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #56483 από Grecu_
Απαντήθηκε από Grecu_ στο θέμα Οι τρέχουσες τιμές pellet
Το πουλακι μηπως ηταν ο ιδιος ο Μοσχαλης?
Ποτε δεν υπονοηθηκε καν οτι οι σομπες δεν ειναι κινεζικες, απλα ειναι συμφωνες με καποιες συγκεκριμενες απαιτησεις τις Μοσχαλης αβετε
Last edit: 11 Χρόνια 5 Μήνες πριν by Grecu_.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #56507 από valsam
Απαντήθηκε από valsam στο θέμα Οι τρέχουσες τιμές pellet
Καπου το διαβασα τελος παντων,ωραια λοιπον σωστα τοτε διορθωσα τον φιλο N1k0s που νομιζε οτι ο
κ.Μόσχαλης ειναι κατασκευαστής θερμικών συστημάτων πελλέτ!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.563 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ