Οι τρέχουσες τιμές pellet

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #56290 από ACIDBLACK
Απαντήθηκε από ACIDBLACK στο θέμα Οι τρέχουσες τιμές pellet
στο σχηματαρι ειναι ο κκ λειβιδιωτης το πελλετ αξιζει τα λεφτα του μεχρι τελευταιο σεντ

ο σπιτονοικοκυρης μου με αφησε να βαλω καμιναδα στο μπαλκονι με την προυποθεση οτι θα πληρωσ

βαψιματα κτλ σε πληροφορω οτι δεν θα πληρωσω φραγκο βγαζει μονο ασπρο καπνο

οσο για την σκουπα σταχτςη που πηρα δεν την εχω χρησιμοποιησει ακομα ...ειμαι στα δεκα τσουβαλια

“Καλιά στα όρη άρχοντας, παρά στον κάμπο δούλος – θωρώ τον κόσμο από ψηλά κι είναι δικός μου ούλος”

ΝΕΟ Ε-ΜΑΙΛ το παλιο αρνηται απλα να λειτουργησει
Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #56295 από ACIDBLACK
Απαντήθηκε από ACIDBLACK στο θέμα Οι τρέχουσες τιμές pellet

pratsdim έγραψε:

ACIDBLACK έγραψε: αμα ψαχτεις θα δει οτι τα 1080 κιλα βολευονται δεξια αριστερα στο πι και φι ...θελησ να υπαρχει για ζεστη και ολα γινονται !


Ιδομενέα,
καλημέρα από τα Χανιά!
Θα ήθελα τη βοήθειά σου σχετικά με σημεία πώλησης pellet, καθώς και τιμές, αν γνωρίζεις, στο Ηράκλειο.
Για να γίνω πιο συγκεκριμένος, ενδιαφέρομαι για αγορά κάποιου από τα ακόλουθα (στα Χανιά είτε δεν υπάρχουν, είτε είναι πανάκριβα):

Ameco
RZ-Pellets
Schweighofer
Alfa Wood
Drau Holz

Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

Δημήτρης

Υ.Γ. Έχεις δοκιμάσει, μήπως, τα pellets του Praktiker και του Makro;


εχω νρει drauholz με τιμη εξωφρενικη οπως και ameco και swai ....τιμες που πιανουν στρατοσφαιρα

οποιον αρπαξουν και οπως τον αρπαξουν ....στα ιδια και λιγοετρα χρηματα το φερνω μονος μου

απο Αθηνα Θεσσαλονικη

Ενδεικτικα ζηταν 356 για BIONERGY 400 για alfa ,380 για drau 500 gia swai!

τα πελλετ της μακρο και της πρακτικερ δεν ειναι πελλετ ξυλου αλλα ΑGRO PELLET

και χρησιμοποιοωντας τα παραβιαζω την ΕΓΓΥΗΣΗ της συσκευης μου .η τιμης τους δε ειναι κοροιδια !

“Καλιά στα όρη άρχοντας, παρά στον κάμπο δούλος – θωρώ τον κόσμο από ψηλά κι είναι δικός μου ούλος”

ΝΕΟ Ε-ΜΑΙΛ το παλιο αρνηται απλα να λειτουργησει
Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.
Last edit: 11 Χρόνια 5 Μήνες πριν by ACIDBLACK.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #56301 από KERBEROS
Απαντήθηκε από KERBEROS στο θέμα Οι τρέχουσες τιμές pellet
Λατρεύω τον ελληνικό υγιή ελεύθερο ανταγωνισμό!!!
Όταν λέω ότι πάσχουμε στη νοοτροπία ανεξάρτητα από το τι επάγγελμα ασκούμε σ' αυτό τον τόπο, δε με πιστεύετε.
Όλοι μας υπερασπιζόμαστε την επαγγελματική μας ομάδα, ενώ κατά βάθος γνωρίζουμε ότι η σάπια νοοτροπία έχει χτυπήσει όλους μα όλους τους κλάδους.

Προδότης δεν είναι μόνον αυτός που φανερώνει τα μυστικά της πατρίδος στους εχθρούς,αλλά είναι και εκείνος που, ενώ κατέχει δημόσιο αξίωμα, εν γνώσει του δεν...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #56306 από ACIDBLACK
Απαντήθηκε από ACIDBLACK στο θέμα Οι τρέχουσες τιμές pellet

dimlyk έγραψε: πως εισαι σιγουρος ?
και δεν σου ζηταω να κανεις αποκαλυψεις
αλλα δειχνεις κατηγορηματικος


για ποιο απο ολα ?

παρακαλω διευκρινησε

ευχαριστω

“Καλιά στα όρη άρχοντας, παρά στον κάμπο δούλος – θωρώ τον κόσμο από ψηλά κι είναι δικός μου ούλος”

ΝΕΟ Ε-ΜΑΙΛ το παλιο αρνηται απλα να λειτουργησει
Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #56308 από Nick the Greek
Απαντήθηκε από Nick the Greek στο θέμα Οι τρέχουσες τιμές pellet

ACIDBLACK έγραψε: στο σχηματαρι ειναι ο κκ λειβιδιωτης το πελλετ αξιζει τα λεφτα του μεχρι τελευταιο σεντ

ο σπιτονοικοκυρης μου με αφησε να βαλω καμιναδα στο μπαλκονι με την προυποθεση οτι θα πληρωσ

βαψιματα κτλ σε πληροφορω οτι δεν θα πληρωσω φραγκο βγαζει μονο ασπρο καπνο

οσο για την σκουπα σταχτςη που πηρα δεν την εχω χρησιμοποιησει ακομα ...ειμαι στα δεκα τσουβαλια


Για το Golden μιλάς? Έχω γ..θεί να ψάχνώ αλλά δεν μπορώ να το βρώ κάτω απο 350/τόνο το οποίο πιστεύω πως είναι πολλά. :(

HP60 10,5kw

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #56315 από ACIDBLACK
Απαντήθηκε από ACIDBLACK στο θέμα Οι τρέχουσες τιμές pellet
μιλαω για το rz αμα διαβασεις τις κριτικες που εχει κανει ο κκ Μοσχαλης για το συγκεριμενο

θα καταλαβεις η ποιοτητα πληρωνεται ...εχω ακριβως την ιδια σομπα .

www.energ.gr/j15/index.php?option=com_ku...&id=24175&Itemid=121

“Καλιά στα όρη άρχοντας, παρά στον κάμπο δούλος – θωρώ τον κόσμο από ψηλά κι είναι δικός μου ούλος”

ΝΕΟ Ε-ΜΑΙΛ το παλιο αρνηται απλα να λειτουργησει
Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.468 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ