Οι τρέχουσες τιμές pellet

Περισσότερα
8 Χρόνια 7 Μήνες πριν #148075 από vag1234
Απαντήθηκε από vag1234 στο θέμα Οι τρέχουσες τιμές pellet
Με 580€ οι 2 τονοι πέλλετ (παράδοση κάρυστο ευβοίας) και 830€ ο 1 τόνος πετρέλαιο αρχίζουν και εξανεμίζονται τα οφέλη του πελλετ.
Προσωπικά αν το πετρέλαιο παίξει στα 83 λεπτά και το πέλλετ μου έρχεται με 0,29 το κιλό λέω να αφήσω τον λέβητα πελλετ να ξεκουραστεί λίγο :P . 125€ στα 500 λίτρα πιστεύω να τα ψιλοβολέψω...

Ομορφάντρα μου ΔΕΝ πειράζει, που πήρες τόσο ακριβό μηχάνημα, τώρα παρακάλα μην ακριβύνει και αλλό το καυσιμό σου!!!
Θέλουμε φθηνό Ελληνικό & ΑΞΙΟΠΙΣΤΟ PELLET!!!!!!!!!...[IMG][/IMG][IMG]...[/IMG]
...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
8 Χρόνια 7 Μήνες πριν #148078 από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ
Απαντήθηκε από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ στο θέμα Οι τρέχουσες τιμές pellet
Vag 1234 σκέψου να δικαιούσαι και την επιδότηση θα σου έρθει ακόμα πιο κάτω και δεν θα χρειαστεί να ψάξεις για τα 125ευρω που σου λείπουν για τα 500 λίτρα!!!!!!!αν τον έχεις κάνει και απόσβεση το λέβητα πελλετ και έχεις και παράλληλα το λέβητα πετρελαίου πούλησε τον διότι μόνο λέβητες πελλετ βλέπω εδώ μέσα να πουλάνε !!!!!!τυχαιο?δεν νομιζω

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
8 Χρόνια 7 Μήνες πριν #148080 από BIOPEL
Απαντήθηκε από BIOPEL στο θέμα Οι τρέχουσες τιμές pellet
Καλησπέρα Κώστα, ερώτηση : έχω διαβάσει όλες σου σχεδόν τις αναρτήσεις από την μέρα που τοποθέτησες τον λέβητα πέλλετ , τις καταγραφές που έκανες, την μεγάλη αστοχία που είχε το μηχάνημα σου, την αλλαγή του, τους αυτοματισμούς που έκανες και πολλά άλλα.
Ήσουν υπέρμαχος του πέλλετ και άκρα ευχαριστημένος.
Τι συνέβη και άλλαξες τόσο πολύ ?????

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
8 Χρόνια 7 Μήνες πριν #148085 από michalisgr
Απαντήθηκε από michalisgr στο θέμα Re:Οι τρέχουσες τιμές pellet
Άσχετο.... Φτηνό Πέλλετ που θα βρούμε;; Είναι πρώτη χρόνια που δεν αγόρασαν από τον Αύγουστο Πέλλετ λόγω πετρελαιου.. Ούτε ξύλα πήρα... Ειμαστε δυστυχώς στη χειρότερη οικονομική καταστασταση οπότε υπομονή.. Παρόλα αυτά ψάχνω φτηνω για αρχή 20-30 τσουβαλακια δεν μπορώ παραπάνω.

Στάλθηκε από το X11 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
8 Χρόνια 7 Μήνες πριν #148089 από BIOPEL
Απαντήθηκε από BIOPEL στο θέμα Re:Οι τρέχουσες τιμές pellet
Καλημέρα Μιχάλη, εάν βρίσκεσαι περιοχή ανατολικά Θεσσαλονίκης ή έστω μέχρι κέντρο υπάρχει προμηθευτής με 200 ευρώ τον τόνο, κουβάλημα και στοίβαγμα από τον ίδιο χωρίς επιπλέον χρέωση.
Εισαγωγή από Λευκορωσία, αλλά χωρίς ΦΠΑ. Εάν θέλεις ΦΠΑ κάτι ολίγο περισσότερο θα πληρώσεις.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
8 Χρόνια 7 Μήνες πριν #148090 από thomas
Απαντήθηκε από thomas στο θέμα Οι τρέχουσες τιμές pellet

Nasikas έγραψε:

BIOPEL έγραψε: Σας ακούσαμε πρίν από 4-5 χρόνια και εμπιστευτήκαμε το πέλλετ και σας κάναμε πλούσιους, έ, δεν είναι τίποτα να γυρίσουμε και πάλι στο πετρέλαιο.
Με εκτίμηση και χωρίς ίχνος κακίας.

Όντως καλόπιστο το σχόλιο, αλλά επαναλαμβάνω ότι οι τιμες ex factory είναι επι 4 χρόνια οι ίδιες.
Για το αν πλουτίσαμε, σίγουρα μπορεί να ισχυριστεί κάποιος οτι οι ισολογισμοί είναι μαγειρεμένοι- όμως δεν είναι.

Επι προσωπικού, ευτυχώς με γνωρίζουν προσωπικά 20-30 φίλοι εδω μέσα (και με βλεπουν συχνά) και ξέρουν ότι είμαι "ο αιώνια πτωχός εργάτης."

πως ειναι ιδιες τιμες κ.Νασικα αφού περισυ μεχρι τον Σεπτεμβριο νομιζω το ΑΛΦΑ Α2 ειχε τιμη 220ευρω και τωρα το καλοκαιρι ειχε 240 ευρω σε ολους τους συνεργατες σας

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.450 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ