Οι τρέχουσες τιμές pellet

Περισσότερα
10 Χρόνια 3 Μήνες πριν - 10 Χρόνια 3 Μήνες πριν #128461 από XAALAARAA
Απαντήθηκε από XAALAARAA στο θέμα Οι τρέχουσες τιμές pellet

Nasikas έγραψε:

XAALAARAA έγραψε: Με 3,12 η 208 ευρώ ο τόνος
ποιος μπαίνει μέσα ο carrefour η o karipidis
όχι ότι μας νοιάζει εμείς να αγοράζουμε φτηνά θέλουμε άλλα να ξέρουν ποιοι
θα μείνουν χωρίς δουλειά :ohmy:

Πολιτικη αυξησης επισκεψιμότητας λέγεται.
Καθε Δευτερα και Τρίτη τα Καρφουρ πουλάνε το γαλα ΕΠΙΛΕΓΜΕΝΟ ΟΛΥΜΠΟΣ με 0,99 &*ολα τα γαλατα- ενω το αγοραζουν 1,36-1,40 περίπου.
Θα πουλησουν 400 συνολικα γαλατα με ζημιά 70 ευρω, αλλα θα μπουν 200 επι πλέον πελατες στο μαγαζί.
Ε,.. μαθαινουν την πόρτα, κατι θα παρουν, εστω καποια άλλη φορά.
{{ Ειναι σημαντικο να μαθαινεις - να συνηθίζεις να μπαινεις σε ενα μαγαζί.
Για παραδειγμα: Προσωπικά στον Βερόπουλο δεν έτυχε να παω ποτε και με φοβίζει η ιδέα ότι θα μπω μεσα και θα ψαχνομαι. Αν μπω 1-2 φορες για πέλλετ, θα συνηθίσω- και ίσως να ξαναπηγαίνω.}}


μα κάποιος που θα πάει για αυτήν την προσφορά του φτηνού πελλετ εννοώ θα πάρει μόνο πελλετ και θα φύγει άρα τον βάζει μόνο μέσα υπάρχει περίπτωση να βάλεις τίποτα άλλο στο καρότσι μαζί με τα πελλετ ??

Και μου ρχοντε κατι ατακες ωρες ωρες αλλα δεν κανει να τις πω :P

ΡΕ ΟΥΣΤΤΤΤΤ
Last edit: 10 Χρόνια 3 Μήνες πριν by XAALAARAA.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 3 Μήνες πριν #128463 από stergiosbik
Απαντήθηκε από stergiosbik στο θέμα Οι τρέχουσες τιμές pellet

Nasikas έγραψε:

stergiosbik έγραψε: Εγω παντως σημερα το πρωιπου πηγα carrefour δε μπορεσα ν αντισταθω στην τιμη προκληση κ πηρα 12 τσουβαλια αν κ δεν το χρειαζομουν.
12 χ 3.12euro=37.44
Ομως εγω πληρωσα μονο 17,44 ευρω!!! :evil:
Γιατι;
Ειχα μια δωροεπιταγη των 10 ευρω κ αλλη μια 10ευρω που πηρα γιατι τρεχει ακομα η προσφορα εδω στη Λαρισα,συνολο 20 ευρω.
Δηλαδη 1.45 ευρω το σακκι!!!! :woohoo: :woohoo: :woohoo:
Προκαλω οποιον εχει αγορασει πιο φθηνα απο εμενα,να το πει! :lol:

Να δουμε όμως αν μεινει τιποτα μεχρι το βραδακι που θα παει ο αδελφός μου---- που εχει δωροεπιταγη 25 ευρω απο παλια, οποτε θα παρει 12 σακια δωρεαν----δηλαδη πιο φτηνα απο σένα. :evil:
Απο καυση πως παει Στεργιο ;


Mε εφαγε ο καρντασης στη γωνια! :lol: :lol: :lol:
Kωστα το σημερινο δεν το δοκιμασα ακομα αλλα ειναι απολυτα ιδιο εμφανισιακα με το προηγουμενο,το "αριστερο" στην φωτογραφια.
Εκεινο ηταν εξαιρετικο.
Τωρα καιω ακομα το "δεξιο" στην φωτο που κ αυτο ειναι μια χαρα.Λιγο χειροτερο θα ελεγα.
Βεβαια εχει μια μυρωδια αλλα κ πολυ λιγη σταχτη.
Σημερα εχει 23 ο μηνας κι εγω εχω καθαρισει την σομπα μονο 2 φορες απο την Πρωτοχρονια μεχρι σημερα!!! :cheer: :cheer:
Θα την αφησω την ρημαδα επιτηδες για να δω μεχρι ποτε θα δουλευει χωρις καθαρισμα. :lol:

Δεν είναι ότι δεν είμαστε επαναστάτες. Απλά είμαστε άτυχοι που δεν είναι όπλο ο καναπές!!!


Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 3 Μήνες πριν #128464 από XAALAARAA
Απαντήθηκε από XAALAARAA στο θέμα Οι τρέχουσες τιμές pellet

stergiosbik έγραψε:

Nasikas έγραψε:

stergiosbik έγραψε: Εγω παντως σημερα το πρωιπου πηγα carrefour δε μπορεσα ν αντισταθω στην τιμη προκληση κ πηρα 12 τσουβαλια αν κ δεν το χρειαζομουν.
12 χ 3.12euro=37.44
Ομως εγω πληρωσα μονο 17,44 ευρω!!! :evil:
Γιατι;
Ειχα μια δωροεπιταγη των 10 ευρω κ αλλη μια 10ευρω που πηρα γιατι τρεχει ακομα η προσφορα εδω στη Λαρισα,συνολο 20 ευρω.
Δηλαδη 1.45 ευρω το σακκι!!!! :woohoo: :woohoo: :woohoo:
Προκαλω οποιον εχει αγορασει πιο φθηνα απο εμενα,να το πει! :lol:

Να δουμε όμως αν μεινει τιποτα μεχρι το βραδακι που θα παει ο αδελφός μου---- που εχει δωροεπιταγη 25 ευρω απο παλια, οποτε θα παρει 12 σακια δωρεαν----δηλαδη πιο φτηνα απο σένα. :evil:
Απο καυση πως παει Στεργιο ;


Mε εφαγε ο καρντασης στη γωνια! :lol: :lol: :lol:
Kωστα το σημερινο δεν το δοκιμασα ακομα αλλα ειναι απολυτα ιδιο εμφανισιακα με το προηγουμενο,το "αριστερο" στην φωτογραφια.
Εκεινο ηταν εξαιρετικο.
Τωρα καιω ακομα το "δεξιο" στην φωτο που κ αυτο ειναι μια χαρα.Λιγο χειροτερο θα ελεγα.
Βεβαια εχει μια μυρωδια αλλα κ πολυ λιγη σταχτη.
Σημερα εχει 23 ο μηνας κι εγω εχω καθαρισει την σομπα μονο 2 φορες απο την Πρωτοχρονια μεχρι σημερα!!! :cheer: :cheer:
Θα την αφησω την ρημαδα επιτηδες για να δω μεχρι ποτε θα δουλευει χωρις καθαρισμα. :lol:


ναι αλλα θα λες και ποσες ωρες την εκαψες και ποσα τσουβαλια εκαψες αυτες τις καλοκαιρινες μερες

ΡΕ ΟΥΣΤΤΤΤΤ

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 3 Μήνες πριν #128466 από kosi
Απαντήθηκε από kosi στο θέμα Οι τρέχουσες τιμές pellet
ναι ενα καρφ.μαριν.και δυο μικρα καρφουρ που δεν εχουν φερει τετοια πραγματα.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 3 Μήνες πριν #128468 από XAALAARAA
Απαντήθηκε από XAALAARAA στο θέμα Οι τρέχουσες τιμές pellet

stergiosbik έγραψε: Εγω παντως σημερα το πρωιπου πηγα carrefour δε μπορεσα ν αντισταθω στην τιμη προκληση κ πηρα 12 τσουβαλια αν κ δεν το χρειαζομουν.
12 χ 3.12euro=37.44
Ομως εγω πληρωσα μονο 17,44 ευρω!!! :evil:
Γιατι;
Ειχα μια δωροεπιταγη των 10 ευρω κ αλλη μια 10ευρω που πηρα γιατι τρεχει ακομα η προσφορα εδω στη Λαρισα,συνολο 20 ευρω.
Δηλαδη 1.45 ευρω το σακκι!!!! :woohoo: :woohoo: :woohoo:
Προκαλω οποιον εχει αγορασει πιο φθηνα απο εμενα,να το πει! :lol:


Εγώ από τον Βούλγαρο που μοίραζε πόρτα πόρτα όπου έβλεπε μπουριά από σόμπα πελλετ και άφηνε ΔΩΡΕΑΝ από 2 τσουβάλια πελλετ λεγοντας πουλαω πελλετ 180€ στην πορτα σου

ΡΕ ΟΥΣΤΤΤΤΤ

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 3 Μήνες πριν #128469 από stergiosbik
Απαντήθηκε από stergiosbik στο θέμα Οι τρέχουσες τιμές pellet
Γιατι να μην πω,κρυφο το εχω;
Μεσο ορο 1 σακι την ημερα.
Βοηθαει κ ο καιρος βλεπεις.
Εμενα προσωπικα το καθαρισμα με αφηνει αδιαφορο.Κ καθε 2 μερες να καθαριζω δε με νοιαζει.
Στο τασακι δεν εχω βρει ιχνος ακαυτου πελλετ η κλινκερ αυτες τις μερες.
Εγω θελω φθηνο κ αξιοπιστο πελλετ.Τα υπολοιπα ειναι αμπελοφιλοσοφιες απαιδευτων κ βολεμενων ανθρωπων! ;)

Δεν είναι ότι δεν είμαστε επαναστάτες. Απλά είμαστε άτυχοι που δεν είναι όπλο ο καναπές!!!


Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": Nasikas

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.499 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ