Οι τρέχουσες τιμές pellet

Περισσότερα
10 Χρόνια 3 Μήνες πριν #124827 από akapsali
Απαντήθηκε από akapsali στο θέμα Οι τρέχουσες τιμές pellet

akapsali έγραψε:

stergiosbik έγραψε: Oh yes my friend. :)

Μήπως θέλει κουπόνι σπο το "ΘΕΜΑ"?



Αν και μπορεί να είναι off topic το θέμα συμεχίζω και αν χρειάζετε οι διαχεισριστές μπορουν να το μεταφέρουν εκει που πρέπει.

Πήγα σήμερα στο carefour Μαρινοπουλος στα Γιάννενα να ρωτήσω γατί δεν μου εδωσαν τις 2 δωροεπιταγές των 5 € εκαστη που "κανονικά" θα επρεπε να μου δώσουν αφου εκανα αγορές 44,5€ προ εκπτώσεως
Μου ειπαν οτι δεν "τρέχει" κάποια τετοια προσφορά και οταν τους αναφερα ενας φιλος μου ειπε οτι στην Λάρισα ισχυει αυτό ισχυριστηκαν οτι κάνω λάθος

Στην κριση αυτή πανε να μας τρελάνουν?
Τι γινετε λοιπόν? Δεν υπάρχει ενιαια πολιτική στην αλυσίδα αυτή.

Δεν ειναι θεμα μόνο χρημάτων αν και το "γαμωτό" Στην κριση αυτή πανε να μας τρελάνουν?

@stergiosbik γράφει καποου πάνω στην αποδειξη οτι πήρες τις δωροεπιταγές ώστε να τις σκανάρεις και να τις ¨ανεβάχεις¨ώστε να τιε τυπωσω και τους τις δείξω

Ευχαριστώ

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 3 Μήνες πριν #124836 από lefterismega
Απαντήθηκε από lefterismega στο θέμα Οι τρέχουσες τιμές pellet
Μόλις ΤΩΡΑ τηλεφώνησα στον Μαρινόπουλο της περιοχής μου (Κόρινθο) και μου είπαν ότι ισχύει προσφορά για σήμερα -20% για το πέλλετ ΧΩΡΙΣ ΚΑΜΙΑ δωροεπιταγή κλπ ...
δλδ έχει 4,45€ το τσουβάλι και με την έκπτωση έρχεται στα 3,56€ ... πάω να χτυπήσω καμιά 20ρια τσουβαλακια ;)

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 3 Μήνες πριν #124837 από Fokion
Απαντήθηκε από Fokion στο θέμα Οι τρέχουσες τιμές pellet
Ακομα εκει εισαι????????

ENERGY GP 8000 (X2) εφυγαν - απολυτα ευχαριστημενος
www.energ.gr/index.php?option=com_kunena...mid=144&limitstart=0
ECOSPAR AUGIRA 23KW NEW ENTRY....
www.energ.gr/index.php?option=com_kunena...&id=59591&Itemid=384

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 3 Μήνες πριν #124863 από kyriazisg
Απαντήθηκε από kyriazisg στο θέμα Οι τρέχουσες τιμές pellet
Πρόλαβα τα τελευταία 10 τσουβαλάκια στην Ελευσίνα . Στην τιμή 3,56 χωρίς δωροεπιταγή .

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 3 Μήνες πριν #124879 από dimlyk
Απαντήθηκε από dimlyk στο θέμα Οι τρέχουσες τιμές pellet

akapsali έγραψε:

akapsali έγραψε:

stergiosbik έγραψε: Oh yes my friend. :)

Μήπως θέλει κουπόνι σπο το "ΘΕΜΑ"?



Αν και μπορεί να είναι off topic το θέμα συμεχίζω και αν χρειάζετε οι διαχεισριστές μπορουν να το μεταφέρουν εκει που πρέπει.

Πήγα σήμερα στο carefour Μαρινοπουλος στα Γιάννενα να ρωτήσω γατί δεν μου εδωσαν τις 2 δωροεπιταγές των 5 € εκαστη που "κανονικά" θα επρεπε να μου δώσουν αφου εκανα αγορές 44,5€ προ εκπτώσεως
Μου ειπαν οτι δεν "τρέχει" κάποια τετοια προσφορά και οταν τους αναφερα ενας φιλος μου ειπε οτι στην Λάρισα ισχυει αυτό ισχυριστηκαν οτι κάνω λάθος

Στην κριση αυτή πανε να μας τρελάνουν?
Τι γινετε λοιπόν? Δεν υπάρχει ενιαια πολιτική στην αλυσίδα αυτή.

Δεν ειναι θεμα μόνο χρημάτων αν και το "γαμωτό" Στην κριση αυτή πανε να μας τρελάνουν?

@stergiosbik γράφει καποου πάνω στην αποδειξη οτι πήρες τις δωροεπιταγές ώστε να τις σκανάρεις και να τις ¨ανεβάχεις¨ώστε να τιε τυπωσω και τους τις δείξω

Ευχαριστώ


μπορεις να βρισκεις εδω τι επισημες προσφορες ...αλλα και τους ορους
ξεκαθαρα αναφερει ,,,και σε οσους συμμετεχουν (μια και η αλυσιδα ειναι και φρανσαιζ)
κι επιπλεον καθε καταστημα μπορει να κανει και δικες του προσφορες
οσο αφορα το πελλετ ουτε το λερου εχει σταθερη τιμη στα καταστηματ του ανα τη ελλαδα αλλα ουτε και τα ιδια πελλετ παντα


Η δυστυχία αυτού του κόσμου είναι ότι οι ηλίθιοι είναι γεμάτοι αυτοπεποίθηση
Αγάπα τους εχθρούς σου - αυτό θα τους τρελάνει

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 3 Μήνες πριν #124882 από vag1234
Απαντήθηκε από vag1234 στο θέμα Οι τρέχουσες τιμές pellet

akapsali έγραψε:

akapsali έγραψε:

stergiosbik έγραψε: Oh yes my friend. :)

Μήπως θέλει κουπόνι σπο το "ΘΕΜΑ"?



Αν και μπορεί να είναι off topic το θέμα συμεχίζω και αν χρειάζετε οι διαχεισριστές μπορουν να το μεταφέρουν εκει που πρέπει.

Πήγα σήμερα στο carefour Μαρινοπουλος στα Γιάννενα να ρωτήσω γατί δεν μου εδωσαν τις 2 δωροεπιταγές των 5 € εκαστη που "κανονικά" θα επρεπε να μου δώσουν αφου εκανα αγορές 44,5€ προ εκπτώσεως
Μου ειπαν οτι δεν "τρέχει" κάποια τετοια προσφορά και οταν τους αναφερα ενας φιλος μου ειπε οτι στην Λάρισα ισχυει αυτό ισχυριστηκαν οτι κάνω λάθος

Στην κριση αυτή πανε να μας τρελάνουν?
Τι γινετε λοιπόν? Δεν υπάρχει ενιαια πολιτική στην αλυσίδα αυτή.

Δεν ειναι θεμα μόνο χρημάτων αν και το "γαμωτό" Στην κριση αυτή πανε να μας τρελάνουν?

@stergiosbik γράφει καποου πάνω στην αποδειξη οτι πήρες τις δωροεπιταγές ώστε να τις σκανάρεις και να τις ¨ανεβάχεις¨ώστε να τιε τυπωσω και τους τις δείξω

Ευχαριστώ


Μην το ψάχνεις, με τα francsize παίζει πουσ..., στο carrefur Καρύστου που μένω το ίδιο πέλλετ έχει €5,69 / τσουβάλι.. :woohoo: Ασάλιωτο :P

Ομορφάντρα μου ΔΕΝ πειράζει, που πήρες τόσο ακριβό μηχάνημα, τώρα παρακάλα μην ακριβύνει και αλλό το καυσιμό σου!!!
Θέλουμε φθηνό Ελληνικό & ΑΞΙΟΠΙΣΤΟ PELLET!!!!!!!!!...[IMG][/IMG][IMG]...[/IMG]
...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.521 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ