Πρόγραμμα "Εξοικονομώ κατ' Oίκον" - Προτάσεις & Σχόλια

Περισσότερα
10 Χρόνια 5 Μήνες πριν #117502 από vag1234
Φίλε, όλα εξαρτώνται απο τον μηχανικό . Αν δεν κάνει τον συντονισμό και δεν συμβουλεύψει-βοηθήσει τον ιδιώτη είναι σίγουρο οτι ο ιδιώτης θα χάσει την μπάλα . Το άσχημο είναι οτι πολλοί συνάδελφοι δεν ασχολούνται , τους ενδιαφέρει η αρπαχτή του 1ου ενεργειακού πιστοποιητικού . Ενώ αν εγκριθεί και υλοποιηθεί η επένδυση θα πληρωθεί και το 2ο ενεργειακό πιστοποιητικό + την αμοιβή συμβούλου .

Ομορφάντρα μου ΔΕΝ πειράζει, που πήρες τόσο ακριβό μηχάνημα, τώρα παρακάλα μην ακριβύνει και αλλό το καυσιμό σου!!!
Θέλουμε φθηνό Ελληνικό & ΑΞΙΟΠΙΣΤΟ PELLET!!!!!!!!!...[IMG][/IMG][IMG]...[/IMG]
...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 5 Μήνες πριν #117532 από erimitis
Κατσε ρε παιδια χαλαρωστε.
Εγω εκανα τον φακελο και ολα τα χαρτια μονος μου τι μηχανικους και σαχλαμαρες.Αγραμματοι ειμαστε?
Μαστορια ενα σωρο αμα ψαχτεις θα την βρεις την λυση το θεμα ειναι ομως να ξερεις τι θελεις να κανεις και απο πριν να εχεις βρει πως θα το κανεις.Αν ειναι να ξεκινησεις το εξοικονομω και να τα βρεις στην πορεια τοτε φιλε μου την πατησες.
Οσον αφορα το εξοικονομω τα ποιο τζαμπα λεφτα ειναι του επιθεωρητη για να μην πω τα 250 του συμβουλου.Πατε καλα σιγα να μην του δωσω 250 ευρω.Παραπανω δεν λεω καταλαβαινετε.
Ξυπνατε ωρε και μην ειστε ακομα σε εποχες προ κρισης.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 5 Μήνες πριν #117534 από vag1234
Η αμοιβή συμβούλου πληρώνετε απο το προγράμμα . Οι περισσότεροι πελάτες μου είναι αγρότες και συνταξιούχοι . Θεωρείς δηλαδή οτι αυτοί δεν χρειάζονται βοήθεια ;

Ομορφάντρα μου ΔΕΝ πειράζει, που πήρες τόσο ακριβό μηχάνημα, τώρα παρακάλα μην ακριβύνει και αλλό το καυσιμό σου!!!
Θέλουμε φθηνό Ελληνικό & ΑΞΙΟΠΙΣΤΟ PELLET!!!!!!!!!...[IMG][/IMG][IMG]...[/IMG]
...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 5 Μήνες πριν #117706 από vaggelis.alex1968
Έχω άσχημα νέα για εμάς Όλους που περιμένουμε να μπει η προκαταβολή.
Το υπουργείο λέει δεν έχει χρήματα να διαθέσει. :unsure:
Όοοταν βρει; θα......

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 5 Μήνες πριν #117709 από vag1234
Μάλλον κρατάνε τα χρηματα για να τους βγει το πρωτογενές πλεόνασμα για το 2013 . :whistle:

Ομορφάντρα μου ΔΕΝ πειράζει, που πήρες τόσο ακριβό μηχάνημα, τώρα παρακάλα μην ακριβύνει και αλλό το καυσιμό σου!!!
Θέλουμε φθηνό Ελληνικό & ΑΞΙΟΠΙΣΤΟ PELLET!!!!!!!!!...[IMG][/IMG][IMG]...[/IMG]
...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 5 Μήνες πριν #117719 από theoilia
Έχουμε μια έκφραση εδώ στα μερη μου που κολάει γάντι.Στο αγελαδοκούρεμα θα πληρωθείς :angry:

φέτος καίμε πετρέλαιο...


Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.121 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ