Πρόγραμμα "Εξοικονομώ κατ' Oίκον" - Προτάσεις & Σχόλια

Περισσότερα
10 Χρόνια 10 Μήνες πριν #103122 από jnet
H τελευταία απόφαση που εντάσει ξανα από Κεντρική και Δυτική Μακεδονία
www.etean.gr/PublicPages/NewsAnnouncement4.aspx?ID=35

Κοστίζει τόσο να είσαι ειλικρινής όταν είσαι ευφυής! Είναι σαν να είσαι τίμιος όταν είσαι φιλόδοξος.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 10 Μήνες πριν #103163 από vag1234
Εγω δεν μπορώ να καταλάβω ακόμα γιατί πρέπει να πάρεις προέγκριση δανείου για να υπαχθείς στο πρόγραμμα.. Αν εγώ έχω στο χέρι το 65% γιατί δεν μου δίνουν το 35% να τελείωνουμε??

Μας έκαψε αυτή η Δυτική και Κεντρική Μακεδονία.. Έχω πελάτες που περιμένουν να υπαχθούν από τον Γενάρη..

Ομορφάντρα μου ΔΕΝ πειράζει, που πήρες τόσο ακριβό μηχάνημα, τώρα παρακάλα μην ακριβύνει και αλλό το καυσιμό σου!!!
Θέλουμε φθηνό Ελληνικό & ΑΞΙΟΠΙΣΤΟ PELLET!!!!!!!!!...[IMG][/IMG][IMG]...[/IMG]
...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 10 Μήνες πριν #103170 από jnet

vag1234 έγραψε: Εγω δεν μπορώ να καταλάβω ακόμα γιατί πρέπει να πάρεις προέγκριση δανείου για να υπαχθείς στο πρόγραμμα.. Αν εγώ έχω στο χέρι το 65% γιατί δεν μου δίνουν το 35% να τελείωνουμε??

Μας έκαψε αυτή η Δυτική και Κεντρική Μακεδονία.. Έχω πελάτες που περιμένουν να υπαχθούν από τον Γενάρη..


Αυτοί περιμέναν πιο πολύ όμως

Κοστίζει τόσο να είσαι ειλικρινής όταν είσαι ευφυής! Είναι σαν να είσαι τίμιος όταν είσαι φιλόδοξος.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 10 Μήνες πριν - 10 Χρόνια 10 Μήνες πριν #103174 από vag1234
Καλά μην νομίζετε ότι δεν παίζει και μέσο.. Ένας πελάτης μου είχε κολλήτο στην ΕΤΑΕΝ και κολλητό τον υπάλληλο της τράπεζας (μιλάμε για την κο..φαρδία B) ). Από την στιγμ'ή που του βγήκε η προέγκριση σε 2,5 μήνες είχε καθαρίσει........ B) B)

Συμφωνώ περίμεναν αρκετά.. Χαριτολογώντας το είπα..

Ομορφάντρα μου ΔΕΝ πειράζει, που πήρες τόσο ακριβό μηχάνημα, τώρα παρακάλα μην ακριβύνει και αλλό το καυσιμό σου!!!
Θέλουμε φθηνό Ελληνικό & ΑΞΙΟΠΙΣΤΟ PELLET!!!!!!!!!...[IMG][/IMG][IMG]...[/IMG]
...
Last edit: 10 Χρόνια 10 Μήνες πριν by vag1234.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 10 Μήνες πριν #103214 από vaggelis.alex1968

THEOJJ έγραψε: Eθνικη ειμαι,αντε να δουμε τι θα γινει,εχει κανενας αντιστοιχη εμπειρια?

Συνήθως η εθνική είναι ποιό γρήγορη απ' τις άλλες. Το λέω αυτό διότι φίλος μου ξεκίνησε πολύ ποιό μετά από εμένα κατά Δύο μήνες και πρίν από 15 ημέρες τον καλέσανε να υπογράψει τα χαρτιά (70%). Τελικά μήπως παίζει κάτι από περιοχή σε περιοχή και από τράπεζα σε τράπεζα;

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 10 Μήνες πριν #103217 από vag1234
Ακόμα και ο εκάστοτε υπάλληλος της Τράπεζας παίζει ρόλο..

Ομορφάντρα μου ΔΕΝ πειράζει, που πήρες τόσο ακριβό μηχάνημα, τώρα παρακάλα μην ακριβύνει και αλλό το καυσιμό σου!!!
Θέλουμε φθηνό Ελληνικό & ΑΞΙΟΠΙΣΤΟ PELLET!!!!!!!!!...[IMG][/IMG][IMG]...[/IMG]
...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.271 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ