Πρόγραμμα "Εξοικονομώ κατ' Oίκον" - Προτάσεις & Σχόλια

Περισσότερα
10 Χρόνια 10 Μήνες πριν #102901 από trelos_panos

jimopoulos έγραψε: περιμενω 2 μηνες και 5 μερες να εκταμιευθει το τελικο ποσον στους προμηθευτες,μετα την προσκομιση στην τραπεζα των τιμολογιων..
πηρε κανενας λεφτα ή ακομα υπομονη :unsure: ?


συγχωριανός μου μπήκε στο πρόγραμμα πριν 13 μήνες.....έκανε συμφωνητικό μέσω δικηγόρου με τον έμπορο και τον προπλήρωσε κι όταν λάβει τα λεφτά ο έμπορος θα του τα επιστρέψει.Ο άνθρωπος δεν έχει πληρωθεί ακόμα και στην τράπεζα του είπαν ότι δε γνωρίζουν πότε θα πληρωθεί ο "έμπορος"!! (τη προπληρωμή την έκαναν μεταξύ τους όπως κάνουν και οι περισσότεροι πλέον μιας και ρώτησα και για τους γονείς μου)

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 10 Μήνες πριν #102909 από vaggelis.alex1968

jimopoulos έγραψε: περιμενω 2 μηνες και 5 μερες να εκταμιευθει το τελικο ποσον στους προμηθευτες,μετα την προσκομιση στην τραπεζα των τιμολογιων..
πηρε κανενας λεφτα ή ακομα υπομονη :unsure: ?

Eσένα σου βγήκε σχετικά γρήγορα, σου εύχομαι καλή συνέχεια.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 10 Μήνες πριν #102955 από THEOJJ
Και εμενα με ειδοποιησαν οτι εχω γινει δεκτος στο προγραμμα ,απο θεσσαλονικη, ωραια λεω παω στην τραπεζα και δεν μπορουσε να με βρει στο δυκτιο τελικα με βρηκε με ενα λαθος γραμμα στο επιθετο και ολα τα αλλα στοιχεια κανονικα ....αντε παλι στο περιμενε να δουμε πως θα τα διορθωσουμε ειμαι γκαντεμης τελικα,θα μας βγαλουν την ψυχη στο τελος.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 10 Μήνες πριν #103015 από vaggelis.alex1968

THEOJJ έγραψε: Και εμενα με ειδοποιησαν οτι εχω γινει δεκτος στο προγραμμα ,απο θεσσαλονικη, ωραια λεω παω στην τραπεζα και δεν μπορουσε να με βρει στο δυκτιο τελικα με βρηκε με ενα λαθος γραμμα στο επιθετο και ολα τα αλλα στοιχεια κανονικα ....αντε παλι στο περιμενε να δουμε πως θα τα διορθωσουμε ειμαι γκαντεμης τελικα,θα μας βγαλουν την ψυχη στο τελος.

καλή δύναμη, σε ποιά τράπεζα είσαι;

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 10 Μήνες πριν #103029 από THEOJJ
Eθνικη ειμαι,αντε να δουμε τι θα γινει,εχει κανενας αντιστοιχη εμπειρια?

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 10 Μήνες πριν #103083 από trelos_panos
Εθνική είναι ο συγχωριανός που γράφω πιο πάνω και είναι 13 μήνες απλήρωτος

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.257 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ