Πρόγραμμα "Εξοικονομώ κατ' Oίκον" - Προτάσεις & Σχόλια

Περισσότερα
10 Χρόνια 11 Μήνες πριν #101485 από γιαννης-δραμα

gounoman έγραψε: Τελικά εγώ πηρα και έγκριση απο την τ πειραιώς εδώ και 1 μήνα και περιμένω την καταβολή του 40% στους προμηθευτές για να ξεκινήσουμε τις εργασίες. Υπόψιν έιχα και 2 δάνεια ήδη σε άλλεσ τράπεζες (στεγαστικό - καταναλοτικό) αλλά τελικά είμαι τυχερός και περιμένω απο μέρα σε μέρα να ειδοποιηθώ για την καταβολή των χρημάτων.

Αν εισαι στην κατηγορια Α1(70% επιδοτηση)η προκαταβολη ειναι 30%!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 11 Μήνες πριν #101493 από gounoman
οχι είμαι στο 35% επιδότηση και μου είπαν για 40% προκαταβολή.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 11 Μήνες πριν #101911 από vaggelis.alex1968

gounoman έγραψε: Τελικά εγώ πηρα και έγκριση απο την τ πειραιώς εδώ και 1 μήνα και περιμένω την καταβολή του 40% στους προμηθευτές για να ξεκινήσουμε τις εργασίες. Υπόψιν έιχα και 2 δάνεια ήδη σε άλλεσ τράπεζες (στεγαστικό - καταναλοτικό) αλλά τελικά είμαι τυχερός και περιμένω απο μέρα σε μέρα να ειδοποιηθώ για την καταβολή των χρημάτων.


πόσο καιρό περίμενες;εγώ είμαι στο 70%.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 10 Μήνες πριν - 10 Χρόνια 10 Μήνες πριν #102831 από jimopoulos
περιμενω 2 μηνες και 5 μερες να εκταμιευθει το τελικο ποσον στους προμηθευτες,μετα την προσκομιση στην τραπεζα των τιμολογιων..
πηρε κανενας λεφτα ή ακομα υπομονη :unsure: ?

la nordica 600 tondo
Last edit: 10 Χρόνια 10 Μήνες πριν by jimopoulos.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 10 Μήνες πριν #102864 από γιαννης-δραμα

jimopoulos έγραψε: περιμενω 2 μηνες και 5 μερες να εκταμιευθει το τελικο ποσον στους προμηθευτες,μετα την προσκομιση στην τραπεζα των τιμολογιων..
πηρε κανενας λεφτα ή ακομα υπομονη :unsure: ?

Εμενα με πηραν τηλ απο την εθνικη και πηγα και υπεγραψα την τροποποιηση του δανειου(ηταν 1 ευρω λιγοτερα βλεπεται και επρεπε να γινει κι αυτο :blink: ,και τους ειπα οτι τους το χαριζω αλλα δεν γινοταν :P .
Και απο την υπογραφη της τροποποιησης θα μπουνε τα λεφτα σε μια βδομαδα μου ειπαν.
Τα χαρτια τα κατεθεσα 20-25 Απριλιου!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 10 Μήνες πριν #102885 από jnet
Ηρθε η εγκριση από το Υπουργείο για το εξοικονομω που σημαίνει οτι ξεκολήσαν οι αιτήσεις για Κεντρική και Δυτική Μακεδονία που είχαν κολλήσει λογω προυπολογισμών :cheer:

Κοστίζει τόσο να είσαι ειλικρινής όταν είσαι ευφυής! Είναι σαν να είσαι τίμιος όταν είσαι φιλόδοξος.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.225 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ