Πρόγραμμα "Εξοικονομώ κατ' Oίκον" - Προτάσεις & Σχόλια

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #53074 από foxsat

jimopoulos έγραψε: και τωρα αρχιζει ο γολγοθας..!!
πηγα σους προμηθευτες που ειχα κλεισει συμφωνια,και φυσικα εφαγα ακυρο...
:silly:
θελουν τα λεφτα μπροστα για να κανουν οτιδηποτε..


Τι λετε να εχουμε και τετοια?
Με αυτους που μιλησα εγω κατα την διαρκεια των συζητησεων για την καταθεση της προσφορας ειμασταν σαφεστατοι οτι περνουν το 40 % προκαταβολη απο την τραπεζα και τα υπολοιπα οποτε τα δωσει.Μα σε 3,6 μηνες.Δεν με αφορα.Απο την μερια μου δεν θα δωσω ουτε ενα ευρω προκαταβολη.Αφου ετσι ειναι το προγραμμα.Αμα θελουν.Αλιως ρωταμε αλλου.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #53079 από tzistsam
Μακάρι να έχεις τέτοιους προμηθευτές. Μπορεί να είναι πρωτάρηδες στο πρόγραμμα και να μην ξέρουν, γιατί εγώ φίλε, όπου και να γύρισα και με προμηθευτές έμπειρους στο πρόγραμμα, τα λεφτά αζάν κοντάν, κανένα σκόντο. Τώρα αν εσένα συμφώνησαν να πληρωθούν όπως αναφέρεται στο πρόγραμμα, είσαι πολύ τυχερός.

πετρέλαιο? μακρυά και αγαπημένοι.

Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #53146 από foxsat
Μα ειναι ξεκαθαρο το προγραμμα.Δεν ειναι δυνατον να τους προσφερεις μια δουλεια με ξεκαθαρους ορους και να εχουν να λαμβαινουν απο την τραπεζα και μαλιστα σε κοστος αρκετα υπεροκοστολογισμενο.Αλωστε λαμβανουν το 40 % μπροστα.Οποτε δεν ειναι τελειος ακαλυπτοι.
Υστερα ειναι και παραλογο να τους δωσουμε εμεις ολα τα χρηματα και μετα να κρεμομαστε απο τα ,,,,,
να περιμενουμε ποτε θα τα παρουμε εμεις απο αυτους.Εγω προσωπικα δεν υπαρχει περιπτωση να προχωρισω ετσι.Αυτα δεν γινονται.
Ψαξτε παιδια να βρειτε αλους που θα δεχονται την νομιμη διαδικασια.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #53315 από tzistsam
To πρόγραμμα μια χαρά ξεκάθαρο είναι, οι προμηθευτές (τουλάχιστον αυτοί που το έχουν τρέξει και άλλη φορά το πρόγραμμα) θέλουν τα λεφτά μπροστά. Ουτε 40%, ούτε 60%. Τα λεφτά με το πέρας των εργασιών στην τσέπη τους. Γ' αυτό λέω αν βρήκες προμηθευτές που συμφωνούν να πληρωθούν βάσει προγράμματος είσαι τυχερός. Γιατί η εξόφληση μπορεί να πιάσει και έναν χρόνο, απ' ότι μου έχουν πει κάποιοι :blink: Οσο για τις υπερτιμολογήσεις, αυτό είναι άλλο ζήτημα.

πετρέλαιο? μακρυά και αγαπημένοι.

Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": χρηστος8

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #53430 από γιαννης-δραμα
Εγω σημερα μιλησα με την τραπεζα και μου ειπαν οτι ακομα δεν εχουν τις λιστες(αναμενουμε),οσο για τους προμηθευτες μιλησα και μαζι τους και μου ειπαν θα τηρηθει οτι συμφωνησαμε(να πληρωθουν απο το προγραμα και μολις μπουν οι προκαταβολες ξεκιναν η εργασιες).Μαλλον απο πολη σε πολη αλλαζουν τα πραγματα αναλογα με τι κινηση υπαρχει στην αγορα!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #53462 από theoilia
Εδώ μόνο ένα συνεργείο μπόρεσα να βρω που δεχόταν με τους όρους του προγράμματος να μου κάνει την θερμοπροσοψη και την μονοση της ταράτσας. Για κουφώματα δεν βρήκα κανέναν, έχω την αίσθηση ότι όλοι οι κουφωματαδες συνεννοήθηκαν μεταξύ τους και όλοι απαιτούν την πληρωμή από τον πελάτη και μετά να του επιστρέψουν το ποσό όταν γίνει η εκταμίευση από την τράπεζα

φέτος καίμε πετρέλαιο...


Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.111 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ