Πρόγραμμα "Εξοικονομώ κατ' Oίκον" - Προτάσεις & Σχόλια

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #38740 από tzistsam
Noμίζω ότι οι σίτες μπαίνουν στο κονδύλιο για την σκίαση μαζί με τις τέντες στα 2500 ευρώ. Αυτό μου είπε ο κουφωματάς μου.

πετρέλαιο? μακρυά και αγαπημένοι.

Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #39149 από argyka

tzistsam έγραψε: Noμίζω ότι οι σίτες μπαίνουν στο κονδύλιο για την σκίαση μαζί με τις τέντες στα 2500 ευρώ. Αυτό μου είπε ο κουφωματάς μου.


Σου έβγαλαν τιμή ανα τ.μ. Για σίτες ή πατζούρια;

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #39154 από Τάκης

argyka έγραψε:

tzistsam έγραψε: Noμίζω ότι οι σίτες μπαίνουν στο κονδύλιο για την σκίαση μαζί με τις τέντες στα 2500 ευρώ. Αυτό μου είπε ο κουφωματάς μου.


Σου έβγαλαν τιμή ανα τ.μ. Για σίτες ή πατζούρια;


Οι σίτες δεν είναι επιλέξιμη δαπάνη. Απλά τις βάζουν οι προμηθευτές μέσα στα κουφώματα αλλά πληρώνονται μόνο τα υαλοστάσια και πατζούρια.

Για τον κόσμο του κεφαλαίου είμαστε όλοι ξένοι.
Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #39189 από DOOM_NX
Εξετάζουμε αν μπορούμε να βάλουμε τον λέβητα pellet της Kiturami σ'αυτό το πρόγραμμα μπας και κάνουμε απόσβεση νωρίτερα. Θα μιλήσουμε με έναν επιθεωρητή σύντομα. Τις προϋποθέσεις τις πληρούμε για 35% επιστροφή. Αρκεί ο λέβητας μπορεί να σταθεί ως επιλέξιμη δαπάνη μόνος του και να μην έχει σημασία που ολοκληρώθηκαν ήδη οι διαδικασίες.

Εχει κανείς καμιά παρόμοια εμπειρία;

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #39197 από Τάκης

DOOM_NX έγραψε: Εξετάζουμε αν μπορούμε να βάλουμε τον λέβητα pellet της Kiturami σ'αυτό το πρόγραμμα μπας και κάνουμε απόσβεση νωρίτερα. Θα μιλήσουμε με έναν επιθεωρητή σύντομα. Τις προϋποθέσεις τις πληρούμε για 35% επιστροφή. Αρκεί ο λέβητας μπορεί να σταθεί ως επιλέξιμη δαπάνη μόνος του και να μην έχει σημασία που ολοκληρώθηκαν ήδη οι διαδικασίες.

Εχει κανείς καμιά παρόμοια εμπειρία;


Αν ο επιθεωρητής κάνει πως δεν είδε τον νέο λέβητα και κανονίσεις με τον προμηθευτή την έκδοση τιμολογίου πώλησης (με επιβάρυνση του ΦΠΑ;) θα μπορούσε να γίνει. Αν είχες ξεκινήσει νωρίτερα με το πρόγραμμα δεν θα είχες τώρα τέτοια ερωτήματα.

Για τον κόσμο του κεφαλαίου είμαστε όλοι ξένοι.
Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": DOOM_NX

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #39237 από niknik
Νομίζω ότι έχει απαντηθεί αλλά έψαξα και δεν το βρήκα.

Αν ο ξυλολέβητας δεν είναι πυρόλυσης είναι στις επιλέξιμες δαπάνες; Έχει επίδραση στην ενεργειακή κλάση του κτιρίου;

niknikΣΤΟautomΤΕΛΕΙΑteitheΤΕΛΕΙΑgr

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.151 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ