Πρόγραμμα "Εξοικονομώ κατ' Oίκον" - Προτάσεις & Σχόλια

Περισσότερα
11 Χρόνια 7 Μήνες πριν #24450 από vag1234
ΕΘΝΙΚΗ ή ΠΕΙΡΑΙΩΣ

Ομορφάντρα μου ΔΕΝ πειράζει, που πήρες τόσο ακριβό μηχάνημα, τώρα παρακάλα μην ακριβύνει και αλλό το καυσιμό σου!!!
Θέλουμε φθηνό Ελληνικό & ΑΞΙΟΠΙΣΤΟ PELLET!!!!!!!!!...[IMG][/IMG][IMG]...[/IMG]
...
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": erimitis

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 7 Μήνες πριν #24452 από Τάκης

erimitis έγραψε: Καμια προταση σε ποια τραπεζα να παω για να αντιμετωπισω λιγοτερα προβληματα?


Στην Πειραιώς συνάντησα τους περισσότερους με τα λιγότερα προβλήματα.

Για τον κόσμο του κεφαλαίου είμαστε όλοι ξένοι.
Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 7 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 7 Μήνες πριν #24463 από mastoras
Η Πειραιώς νομίζω δεν θέλει να είναι συνδεδεμένη με τον Τηρεσία :)

Οπότε νομίζω πως μπορεί και ο κάθε πικραμένος να γελάσει λίγο ζεσταίνοντας την οικογένεια, με έναν λέβητα καυστήρα πέλλετ σε λεβητοστάσιο, και όχι στην λύση ανάγκης της αερόθερμης πελλετόσομπας.

Τρέξτε για προ εγκρίσεις και βούρ στου μηχανικούς παίδες. ;)
Last edit: 11 Χρόνια 7 Μήνες πριν by mastoras.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 7 Μήνες πριν #24486 από jimopoulos

mastoras έγραψε: Η Πειραιώς νομίζω δεν θέλει να είναι συνδεδεμένη με τον Τηρεσία :)

Οπότε νομίζω πως μπορεί και ο κάθε πικραμένος να γελάσει λίγο ζεσταίνοντας την οικογένεια, με έναν λέβητα καυστήρα πέλλετ σε λεβητοστάσιο, και όχι στην λύση ανάγκης της αερόθερμης πελλετόσομπας.

Τρέξτε για προ εγκρίσεις και βούρ στου μηχανικούς παίδες. ;)

για να δουμε ρε παιδια,μπαινω καθε μερα να δω κανενα αποτελεσμα εδω
μπας και βαλουμε κανενα ενεργειακο τζακι φετος.περιμενω την εγκριση απο ιουλιο....ειδωμεν :lol: :cheer: :) :unsure: :( :angry:

la nordica 600 tondo

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 7 Μήνες πριν #24510 από γιαννης-δραμα
Εγω πηρα προσφορες για τεντα,μονωση,ηλιακο και σομπα πελλετ κανενας δεν μου ζητησε λεφτα(θα τα παρουν απευθειας απο το προγραμα)χωρις ουτε καν να μουρμουριζουν!Απλα το μονο που ρωτουσαν ηταν σε ποια τραπεζα πηγα,και μολις ακουγαν εθνικη λεγαν προχωραμε κανονικα!Ο ενεργειακος επιθεωρητης μου ειπε οτι και η πειραιως ειναι καλη για το προγραμμα και οσο αφορα τις σομπες και τα τζακια(ενεργειακα παντα)μπαινουν κανονικα οταν ειναι για κυρια θερμανση.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 7 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 7 Μήνες πριν #24531 από vag1234
Εγώ πάλι απορώ πως δεν έχει καταλάβει κανένας ακόμα, το σαμποτάρισμα που κάνουν οι τράπεζες στο εξοικονομώ..

Αντί να βοηθήσουν τον κοσμάκη να ζεσταθεί, κάνουν ότι είναι δυνατόν για να τον αποτρέψουν και να κρατάνε 'καβάτζα' τα πιστωμένα χρήματα του προγράμματος ώστε να τα ''παίζουν''. Δηλαδή πριν 3 χρόνια πως έβγαζαν τις προεγκρίσεις αυθημερόν και τώρα τους παίρνει 4 μήνες.. Πλάκα μας κάνουν..

Που είσαι ρε χαρδαβέλλα, χίο και τριανταφυλλόπουλε...

Δείτε και αυτό: ''Καταληκτική ημερομηνία επιλεξιμότητας τόκων ορίζεται η 31-12-2015.''

Ενα άλλο σενάριο είναι ότι πάνε να τα πάρουν έντοκα..

Ομορφάντρα μου ΔΕΝ πειράζει, που πήρες τόσο ακριβό μηχάνημα, τώρα παρακάλα μην ακριβύνει και αλλό το καυσιμό σου!!!
Θέλουμε φθηνό Ελληνικό & ΑΞΙΟΠΙΣΤΟ PELLET!!!!!!!!!...[IMG][/IMG][IMG]...[/IMG]
...
Last edit: 11 Χρόνια 7 Μήνες πριν by vag1234.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": γιαννης-δραμα

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.125 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ