Πρόγραμμα "Εξοικονομώ κατ' Oίκον" - Προτάσεις & Σχόλια

Περισσότερα
11 Χρόνια 7 Μήνες πριν #24418 από erimitis

eliasger έγραψε:

Τάκης έγραψε:

erimitis έγραψε: μας δουλευεις ρε φιλος 7200 λεβητας ποιοι ειμαστε.και γω εχω σταθει σε αυτον τον λεβητα 5 λεπτα και μολις ειδα την τιμη τον προσπερασα.
Ρε κοψτε τα χαπια τα παιρνει ολα η κυβερνηση μην λετε και σεις βλακειες


Μη γίνεσαι τόσο απόλυτος. Αν έπαιρνες τον λέβητα με επιδότηση 70% ή και 35% και το υπόλοιπο σε εξόφληση σε 4 χρόνια άτοκα, μέσω του "εξοικονομώ" πχ, το ίδιο θα σκεπτόσουν; Απο την άλλη βλέπουμε εδώ πολλούς χρήστες να θέλουν να θερμάνουν το σπίτι τους που είναι 200 ή 300 ή και περισσότερα μ2. Τι σκέπτεσαι, ότι αυτό είναι κάτι φυσιολογικό και το αφύσικο είναι να κοιτάζει κάποιος λέβητα των 7 χιλιάδων;



Τάκη εάν σκεφτείς λίγο ακόμα θα δείς ότι είναι φυσιολογικό και αυτό .
Στην Ελλάδα του 2009 και μετά όλα είναι λογικά και όλα είναι παράλογα ανάλογα πως τα βλέπεις .


Παιδια δικιο εχεται σε ολα οσα ειπατε αλλα οταν ψαχνεις ενα λεβητα μεχρι 3000 ευρω και ακους για 7200 χτυπαει το καμπανακι.Οσον αφορα το εξοικονομω μου ειπαν κανε τα χαρτια σου και μετα απο ενα χρονο υπολογιζε να εχεις παρει φραγκα.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 7 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 7 Μήνες πριν #24423 από Τάκης

erimitis έγραψε:
....Οσον αφορα το εξοικονομω μου ειπαν κανε τα χαρτια σου και μετα απο ενα χρονο υπολογιζε να εχεις παρει φραγκα.


Παραμύθια!!! Αν μπορείς να ενταχθείς να το κάνεις. Τα χρήματα θα τα πάρεις 40% προκαταβολικά, πριν ξεκινήσεις, και τα υπόλοιπα σε κανένα 4 ή 5μηνο. Θα κάνεις ανάλογη συμφωνία με τον προμηθευτή σου και θα σου βγει τζάμπα. Και ίσως έτσι θάχεις την ευκαιρία να πάρεις κάποιο μηχάνημα περισσότερο αποδοτικό.

Για τον κόσμο του κεφαλαίου είμαστε όλοι ξένοι.
Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.
Last edit: 11 Χρόνια 7 Μήνες πριν by Τάκης.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 7 Μήνες πριν #24437 από stergiosbik

Τάκης έγραψε:

erimitis έγραψε:
....Οσον αφορα το εξοικονομω μου ειπαν κανε τα χαρτια σου και μετα απο ενα χρονο υπολογιζε να εχεις παρει φραγκα.


Παραμύθια!!! Αν μπορείς να ενταχθείς να το κάνεις. Τα χρήματα θα τα πάρεις 40% προκαταβολικά, πριν ξεκινήσεις, και τα υπόλοιπα σε κανένα 4 ή 5μηνο. Θα κάνεις ανάλογη συμφωνία με τον προμηθευτή σου και θα σου βγει τζάμπα. Και ίσως έτσι θάχεις την ευκαιρία να πάρεις κάποιο μηχάνημα περισσότερο αποδοτικό.


Τακη υπαρχουν εμποροι που το δεχονται αυτο?
Οσους ξερω κ εχω ρωτησει ΚΑΝΕΝΑΣ δεν το κανει.Πληρωνονται κανονικα κ μολις μπουν τα χρηματα στον λογαριασμο τους στα επιστρεφουν.
Εσυ εισαι της δουλειας βεβαια κ μπορει λογω γνωριμιας να σε εξυπηρετουν.
Μιλαω για τον υπολοιπο κοσμο που δεν εχει γνωριμιες.

Δεν είναι ότι δεν είμαστε επαναστάτες. Απλά είμαστε άτυχοι που δεν είναι όπλο ο καναπές!!!


Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 7 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 7 Μήνες πριν #24440 από Τάκης

stergiosbik έγραψε:

Τάκης έγραψε:

erimitis έγραψε:
....Οσον αφορα το εξοικονομω μου ειπαν κανε τα χαρτια σου και μετα απο ενα χρονο υπολογιζε να εχεις παρει φραγκα.


Παραμύθια!!! Αν μπορείς να ενταχθείς να το κάνεις. Τα χρήματα θα τα πάρεις 40% προκαταβολικά, πριν ξεκινήσεις, και τα υπόλοιπα σε κανένα 4 ή 5μηνο. Θα κάνεις ανάλογη συμφωνία με τον προμηθευτή σου και θα σου βγει τζάμπα. Και ίσως έτσι θάχεις την ευκαιρία να πάρεις κάποιο μηχάνημα περισσότερο αποδοτικό.


Τακη υπαρχουν εμποροι που το δεχονται αυτο?
Οσους ξερω κ εχω ρωτησει ΚΑΝΕΝΑΣ δεν το κανει.Πληρωνονται κανονικα κ μολις μπουν τα χρηματα στον λογαριασμο τους στα επιστρεφουν.
Εσυ εισαι της δουλειας βεβαια κ μπορει λογω γνωριμιας να σε εξυπηρετουν.
Μιλαω για τον υπολοιπο κοσμο που δεν εχει γνωριμιες.


Καμιά δουλειά δεν είχα με μηχανολογικούς εξοπλισμούς. Δίνοντας 40% προκαταβολή έχεις δυνατότητες να συμφωνήσεις για την καταβολή του υπολοίπου μέσα σε εύλογο διάστημα πχ τρίμηνο ή 4μηνο. Στη νέα έκδοση του προγράμματος προβλέπεται η εκταμίευση του συνόλου να γίνει εντός μηνός από την ολοκλήρωση των εργασιών. Στη χειρότερη περίπτωση τα δίνεις απο τη τσέπη σου και σου τα επιστρέφει.
ΥΓ Αν σε ενδιαφέρει μπορώ να σου υποδείξω κάποιος προμηθευτές. Θα πεις βέβαια ότι είσαι αριστερών πεποιθήσεων, τους άλλους δεν τους εμπιστεύονται όπως είναι φυσικό. Διάβασε και λίγο Μαρξ, Ένγκελς, Λένιν, μη σε πιάσουν και αδιάβαστο!!!

Για τον κόσμο του κεφαλαίου είμαστε όλοι ξένοι.
Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.
Last edit: 11 Χρόνια 7 Μήνες πριν by Τάκης.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 7 Μήνες πριν #24443 από stergiosbik

Τάκης έγραψε:

stergiosbik έγραψε:

Τάκης έγραψε:

erimitis έγραψε:
....Οσον αφορα το εξοικονομω μου ειπαν κανε τα χαρτια σου και μετα απο ενα χρονο υπολογιζε να εχεις παρει φραγκα.


Παραμύθια!!! Αν μπορείς να ενταχθείς να το κάνεις. Τα χρήματα θα τα πάρεις 40% προκαταβολικά, πριν ξεκινήσεις, και τα υπόλοιπα σε κανένα 4 ή 5μηνο. Θα κάνεις ανάλογη συμφωνία με τον προμηθευτή σου και θα σου βγει τζάμπα. Και ίσως έτσι θάχεις την ευκαιρία να πάρεις κάποιο μηχάνημα περισσότερο αποδοτικό.


Τακη υπαρχουν εμποροι που το δεχονται αυτο?
Οσους ξερω κ εχω ρωτησει ΚΑΝΕΝΑΣ δεν το κανει.Πληρωνονται κανονικα κ μολις μπουν τα χρηματα στον λογαριασμο τους στα επιστρεφουν.
Εσυ εισαι της δουλειας βεβαια κ μπορει λογω γνωριμιας να σε εξυπηρετουν.
Μιλαω για τον υπολοιπο κοσμο που δεν εχει γνωριμιες.


Καμιά δουλειά δεν είχα με μηχανολογικούς εξοπλισμούς. Δίνοντας 40% προκαταβολή έχεις δυνατότητες να συμφωνήσεις για την καταβολή του υπολοίπου μέσα σε εύλογο διάστημα πχ τρίμηνο ή 4μηνο. Στη νέα έκδοση του προγράμματος προβλέπεται η εκταμίευση του συνόλου να γίνει εντός μηνός από την ολοκλήρωση των εργασιών. Στη χειρότερη περίπτωση τα δίνεις απο τη τσέπη σου και σου τα επιστρέφει.
ΥΓ Αν σε ενδιαφέρει μπορώ να σου υποδείξω κάποιος προμηθευτές. Θα πεις βέβαια ότι είσαι αριστερών πεποιθήσεων, τους άλλους δεν τους εμπιστεύονται όπως είναι φυσικό. Διάβασε και λίγο Μαρξ, Ένγκελς, Λένιν, μη σε πιάσουν και αδιάβαστο!!!


Τωρα διαβαζω το Mein Camph του Αδολφου!!! :evil: :evil: :evil:
Μολις τελειωσω θα ξεκινησω τα δικα σου. :lol:

Δεν είναι ότι δεν είμαστε επαναστάτες. Απλά είμαστε άτυχοι που δεν είναι όπλο ο καναπές!!!


Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 7 Μήνες πριν #24449 από erimitis
Καμια προταση σε ποια τραπεζα να παω για να αντιμετωπισω λιγοτερα προβληματα?

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.116 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ