Πρόγραμμα "Εξοικονομώ κατ' Oίκον" - Προτάσεις & Σχόλια

Περισσότερα
11 Χρόνια 9 Μήνες πριν #18862 από mourgos
Jnet αν έχεις την τελευταία δήλωση την καταθέσεις. Αλλιώς Ε1. Μάλλον πλέον την εκτύπωση απο το taxis net. Όσο για για τον g.k σε όλες τις μορφές δανείου ακόμα και των επιδοτήσεων που απαιτήται εμφάνιση ακινήτου, υπογράφουν όσοι συμμετέχουν στο ακίνητο. Ιδιοκτήτες με ψιλή κυριότητα, επικαρποτές και ποσοστά συμμετοχής. Ενώ απο την άλλη όσοι συμμετέχουν στο δάνειο δεν χρειάζεται να συμμετέχουν στο ακίνητο.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 9 Μήνες πριν #18863 από G.K.
Την εχω διαβάσει αλλά σε ερώτηση στην τράπεζα και σε ενα μηχανικό η απάντηση τους ήταν ότι μαλλον , δεν ξέρω ίσως θα ρωτήσουμε . γιαυτό και ρωτησα εδώ αν όντως ισχύει ότι μπορεί να υποβάλει μόνο ο επικαρπωτης την αίτηση. και ο εχων την ψιλή κυριοτητα μάλλον με μια υπευθυνη δήλωση ότι συμφωνεί. αυτό δεν το αναφέρει ΤΑΚΗ. πως συμφωνει ο εχων την ψιλή.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 9 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 9 Μήνες πριν #18864 από Τάκης

G.K. έγραψε: ... και ο εχων την ψιλή κυριοτητα μάλλον με μια υπευθυνη δήλωση ότι συμφωνεί. αυτό δεν το αναφέρει ΤΑΚΗ. πως συμφωνει ο εχων την ψιλή.


Διάβασε πάλι καλύτερα τη σχετική απάντηση. Δεν αφήνει καμιά αμφιβολία.
"Σε περίπτωση ύπαρξης συγκύριων θα πρέπει να υπάρξει συμφωνία όλων για την ένταξη στο πρόγραμμα. Αίτηση για υπαγωγή σε μία από τις 3 κατηγορίες κινήτρων του προγράμματος μπορεί να υποβάλλει ένας εκ των συγκύριων που θα πρέπει να πληροί τα εισοδηματικά κριτήρια της αντίστοιχης κατηγορίας".

Για τον κόσμο του κεφαλαίου είμαστε όλοι ξένοι.
Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.
Last edit: 11 Χρόνια 9 Μήνες πριν by Τάκης.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 9 Μήνες πριν #18880 από γιαννης-δραμα
Τρεις εβδομαδες απο την αιτηση για προεγκριση και ακομα τιποτα,μαλλον ειμαστε σε ακαταλληλη εποχη (καρδια του καλοκαιριου),απο σεπτεμβρη και βλεπουμε! :angry:

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 9 Μήνες πριν #18948 από kakos

γιαννης-δραμα έγραψε: Τρεις εβδομαδες απο την αιτηση για προεγκριση και ακομα τιποτα,μαλλον ειμαστε σε ακαταλληλη εποχη (καρδια του καλοκαιριου),απο σεπτεμβρη και βλεπουμε! :angry:


2 μήνες και βάλε......και ακόμη περιμένω :( :( :(

ΚΑΒΑΛΑ - ΚΩΣΤΑΣ

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 8 Μήνες πριν #20934 από γιαννης-δραμα
Πριν λιγο με πηραν απο την τραπεζα και μου ειπαν οτι πηραμε την προεγκριση για το προγραμα και να περασω απο εκει για να μου πουν τι κανουμε απο δω και περα.Αληθεια τι κανουμε απο δω και περα?

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.109 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ