Θερμομόνωση

Περισσότερα
11 Χρόνια 7 Μήνες πριν #31257 από tazakos
Απαντήθηκε από tazakos στο θέμα Απ: Θερμομόνωση

filosofos έγραψε: tazakos φιλε αν θες πες μας την προσφορα τους σε υλικα και σε εργατικα το μετρο


6ρα διογκωμένη κ όλα κομπλέ υαλονήματα,γωνιοκρανα,χρωμοσοβάδες,βίσματα κτλ κτλ, δουλειά χωρίς σκαλωσιά, μπαλκόνι γύρω γύρω 70μέτρα και καλά (50 με το ζόρι 55 είναι)μου δώσαν προσφορά σε υλικά 20ευρώ το μέτρο κ εργατικά αρχικά 13 κ μετά από πίεση 12 το μέτρο.

Μετά βέβαια βρήκα τα thermothorax κ θα βάλω μόνος μου αυτά.φαίνεται πολύ καλή λύση για όποιον θέλει να τα βάλει μόνος του κ τα βρήκα 12 το μέτρο + κόλλα ή αφρό πολυουρεθάνης που θα βάλω εγώ

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 7 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 7 Μήνες πριν #31264 από pantelis1973
Απαντήθηκε από pantelis1973 στο θέμα Απ: Θερμομόνωση

tazakos έγραψε:

filosofos έγραψε: tazakos φιλε αν θες πες μας την προσφορα τους σε υλικα και σε εργατικα το μετρο


6ρα διογκωμένη κ όλα κομπλέ υαλονήματα,γωνιοκρανα,χρωμοσοβάδες,βίσματα κτλ κτλ, δουλειά χωρίς σκαλωσιά, μπαλκόνι γύρω γύρω 70μέτρα και καλά (50 με το ζόρι 55 είναι)μου δώσαν προσφορά σε υλικά 20ευρώ το μέτρο κ εργατικά αρχικά 13 κ μετά από πίεση 12 το μέτρο.

Μετά βέβαια βρήκα τα thermothorax κ θα βάλω μόνος μου αυτά.φαίνεται πολύ καλή λύση για όποιον θέλει να τα βάλει μόνος του κ τα βρήκα 12 το μέτρο + κόλλα ή αφρό πολυουρεθάνης που θα βάλω εγώ


Aυτό το thermothorax εαν καταλαβα καλά αφου τοποθετηθεί στον τοιχο,μενει μονο ο τελικός σοβας;
η τιμη που το βρηκες που βρισκετε;

Δεν κανει κρυο στην Ελλάδα...
Last edit: 11 Χρόνια 7 Μήνες πριν by pantelis1973.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 7 Μήνες πριν #31265 από filosofos
Απαντήθηκε από filosofos στο θέμα Απ: Θερμομόνωση
τι ακριβως ειναι τα thermothorax?δες την προσφορα που ειχα εγω σελ 26-27 σε υλικα και εργατικα και πες μου την γνωμη σου

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #31331 από jnet
Απαντήθηκε από jnet στο θέμα Απ: Θερμομόνωση
Χτες είχα το πρώτο ραντεβού για να πάρουν μέτρα από το σπίτι για να γίνει η προσφορά για κέλυφος.
Το υλικό που μου πρότειναν είναι XPS 5cm. τους είπα να δούμε και λύση με 6,7cm.

Δεν εχω προλάβει να διαβάσω όλες τις σελίδες εδώ μέσα θα το κάνω μάλλον το Σαββατοκύριακο αν μου το επιτρέψουν τα πιτσιρίκια.

Κοστίζει τόσο να είσαι ειλικρινής όταν είσαι ευφυής! Είναι σαν να είσαι τίμιος όταν είσαι φιλόδοξος.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #31338 από panos78
Απαντήθηκε από panos78 στο θέμα Απ: Θερμομόνωση
Καλημέρα και από εμένα. Νέο μέλος στο forum και ενδιαφέρομαι για εξωτερική θερμομόνωση σε μονοκατοικία στην Αττική (Λαγονήσι). Έχει κάποιος χρήστης κάποιο αξιόπιστο συνεργείο να μου προτείνει είτε στο topic είτε μέσω pm?

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #31358 από dmtr
Απαντήθηκε από dmtr στο θέμα Απ: Θερμομόνωση
Jnet,
Νομίζω το EPS είναι καλύτερο από το XPS. Ψάξτο λίγο.

Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.195 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ