Θερμομόνωση

Περισσότερα
11 Χρόνια 7 Μήνες πριν #31004 από filosofos
Απαντήθηκε από filosofos στο θέμα Απ: Θερμομόνωση
Παιδια μια θεωρητικη-οικονομικη αναλυση καναμε στις παγιδες που μπορει να συναντησουν οι μελλοντικοι ενδιαφερομενοι με αφορμη την περιπτωση του dmtr.εννοειται πως οτι γεγονε εγενετο και πως θα εχει διαφορα ο φιλος μας φετος στην θερμοκρασια του χωρου του.Απο κει και περα ας προσεχουν οι υπολοιποι με βαση τα φωτα που μας εδωσε ο φιλος μας

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 7 Μήνες πριν #31026 από mastoras
Απαντήθηκε από mastoras στο θέμα Απ: Θερμομόνωση

dmtr έγραψε: Νομίζω το είπα και σε προηγούμενο ποστ μου ότι η εταιρεία είναι πολύ καλή.


Οι καλές οι εταιρίες φίλε Δημήτρη δεν συστήνουν στους πελάτες τους κοπρόσκυλα, και μάλιστα Αλβανικά. :angry:

Οι καλές εταιρίες δεν κοιτάζουν να βρούνε φτηνιάριδες μαστόρους, για να πωλούν αυτοί ακριβά τα υλικά τους. :angry:

Οι καλές εταιρίες.....απλά δεν χρειάζεται να τρέχουν....όπως τρέχουν αυτοί τώρα μην τυχόν και γίνουν "ρόμπες ξεκούμπωτες".... και αυτοί, και τα υλικά που εμπορεύονται. :lol:

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 7 Μήνες πριν #31027 από dmtr
Απαντήθηκε από dmtr στο θέμα Απ: Θερμομόνωση

mastoras έγραψε:
Οι καλές οι εταιρίες φίλε Δημήτρη δεν συστήνουν στους πελάτες τους κοπρόσκυλα.....


Μάστορα θα επιμείνω ότι η εταιρεία είναι καλή, μιλώντας πάντα για τα ελληνικά δεδομένα. Από ότι έμαθα ο τύπος πήρε βίζα για Καναδά και σε κάνα μήνα φεύγει. Ενώ είχε κάνει αρκετές δουλιές σωστά, χωρίς παράπονα, ξαφνικά άλλαξε και το έριξε στο ντιρλαντά. Ασφαλώς η εταιρεία θα μπορούσε να είναι πολύ καλύτερη, απλά για τα ελληνικά δεδομένα εγώ την χαρακτηρίζω καλή.
Μπορεί και να κάνω λάθος! εσύ σαν μάστορας ξέρεις καλύτερα!!

Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 7 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 7 Μήνες πριν #31036 από Τάκης
Απαντήθηκε από Τάκης στο θέμα Απ: Θερμομόνωση

mastoras έγραψε:
Οι καλές οι εταιρίες φίλε Δημήτρη δεν συστήνουν στους πελάτες τους κοπρόσκυλα, και μάλιστα Αλβανικά. :angry:

...


Αμάν ρε Μάστορα, δεν μπορείς να εκφρασθείς σαν κανονικός άνθρωπος; Τι τις θέλεις τις ρατσιστικές αναφορές; Είναι αντιαισθητικό!!!

Για τον κόσμο του κεφαλαίου είμαστε όλοι ξένοι.
Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.
Last edit: 11 Χρόνια 7 Μήνες πριν by Τάκης.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 7 Μήνες πριν #31224 από tazakos
Απαντήθηκε από tazakos στο θέμα Απ: Θερμομόνωση
+1 για το αντιαισθητικό.

Τώρα στο θέμα μας, κ εμένα με επισκέφτηκαν η ίδια εταιρία (την κατάλαβα) για προσφορά. μου ήρθε ο μαστορας από Αλβανία κ είδε το σπίτι για προσφορά.

1η παρατήρηση: μου φάνηκε λίγο λαμογάκος αλλά όχι τρελά, απλά πονηρούλης.
2η παρατήρηση: μου έβγαλε τα μέτρα παραπάνω περίπου 20%, ήξερα ακριβώς πόσα είναι.
3η παρατήρηση: όντως κόλα διαθέτουν με ένα ευρώ διαφορά το κιλό σκούρη κ λευκή για μέσα κ έξω.
4η παρατήρηση: DMTR σκέψου λίγο το ενδεχόμενο η εταιρία να σου χαϊδεύει τα αφτιά μην τους κάνεις χοντρό θέμα για όσα συνέβηκαν, να είσαι σίγουρος ότι δεν ήσουν ο πρώτος κ επίσης το συνεργείο που συνεργάζεται με μια εταιρία εφαρμογών είναι έστω κ σαν εξωτερικοί συνεργάτες μέλη του συνόλου της εταιρίας. Για μένα σου λέω απλά αποστασιοποιούνται όταν τους κάνουν τσακωτούς.
Με εξοργίζει η ύπαρξη "αντιστάθμισης" τόσο προκλητικά κ το ότι προσπαθούνε κ να το εκπολιτίσουν με επισκευές κτλ. Για μένα όπως είπε κ ο φιλόσοφος, αν είναι τόσο μακάκες στα εξωτερικά σκέψου πόσες παρακάμψεις μπορεί να έχουν γίνει μέσα από τον χρωμοσοβά όταν δεν έβλεπες.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 7 Μήνες πριν #31239 από filosofos
Απαντήθηκε από filosofos στο θέμα Απ: Θερμομόνωση
tazakos φιλε αν θες πες μας την προσφορα τους σε υλικα και σε εργατικα το μετρο

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.178 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ