Σκούπα στάχτης

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #50035 από kosmidis80
Απαντήθηκε από kosmidis80 στο θέμα Απ: Σκούπα στάχτης

valsam έγραψε: Υπαρχει τελος παντων καμια σκουπα που να ρουφαει αναμενα καρβουνα ναι η οχι?


Αν θες τοσο πολυ να παρεις σκουπα να σου δωσω την δικια μου να την δοκιμασεις πρωτα και αν θες μετα αγορασε.

Δυο φορες σκουπισα (μια τον λεβητα και μια το τζακι) και εμενα δεν με βολεψε καθολου η σκουπα...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #50042 από DOOM_NX
Απαντήθηκε από DOOM_NX στο θέμα Απ: Σκούπα στάχτης

valsam έγραψε: Υπαρχει τελος παντων καμια σκουπα που να ρουφαει αναμενα καρβουνα ναι η οχι?

Οχι δεν υπάρχει απ'όσο ξέρω... Καλά κι εσύ, τα αναμμένα τα φυσάμε να φουντώσουν να ζεσταθούμε, δεν τα ρουφάμε :Ρ

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #50048 από valsam
Απαντήθηκε από valsam στο θέμα Απ: Σκούπα στάχτης
Ρε συ Θοδωρε δεν καιγομαι και ιδιαιτερα την δουλεια μου την κανω και με την κανονικη σκουπα με το κονταρι,την χωνω μεσα και σπρωχνω τις σταχτες να πεσουν στο τασακι κατω και μετα απλα το αδειαζω ,αλλα και 50 ευρω που κανει μια οπως αυτη του leroy δεν ειναι δα και μεγαλο ποσο ,περισοτερο για φυσιμα την θελω για να φευγουν τα υπολοιματα τις ξεραμενης πισσας μετα το ξυσιμο,απλα αναρωτιομουν αν υπαρχει καμια που να ρουφαει αναμενα καρβουνα.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #50056 από kosmidis80
Απαντήθηκε από kosmidis80 στο θέμα Απ: Σκούπα στάχτης

valsam έγραψε: Ρε συ Θοδωρε δεν καιγομαι και ιδιαιτερα την δουλεια μου την κανω και με την κανονικη σκουπα με το κονταρι,την χωνω μεσα και σπρωχνω τις σταχτες να πεσουν στο τασακι κατω και μετα απλα το αδειαζω ,αλλα και 50 ευρω που κανει μια οπως αυτη του leroy δεν ειναι δα και μεγαλο ποσο ,περισοτερο για φυσιμα την θελω για να φευγουν τα υπολοιματα τις ξεραμενης πισσας μετα το ξυσιμο,απλα αναρωτιομουν αν υπαρχει καμια που να ρουφαει αναμενα καρβουνα.



Συνεχισε την δουλεια οπως ακριβως την κανεις... Δεν ειναι τοσο για το 50αρικο, απλα στο τελος θα την εχεις και θα την βλεπεις!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #50064 από valsam
Απαντήθηκε από valsam στο θέμα Απ: Σκούπα στάχτης
Eχεις δικαιο,ουτος η αλλος εξω απο το σπιτι τον εχω τον λεβητα και δεν εχω κανενα προβλημα με την κλασικη σκουπα χερουλι-φαρασι!
Καλυτερα το 50ρικο να παει σε πολυκαρβουνικο για τα Βορεια τζαμια,μιλαμε οτι εβαλε στα κουφωματα απο τις σιτες(δικια μου ιδεα ηταν)πολυκαρβουνικο φυλο (με σιλικονη για να βγαινουν το καλοκαιρι)ο αδελφος μου και στα τζαμια απο 2 συρομενα κουφωματα αλουμινιου (με λιγα λογια τα εκανε τριπλα τα τζαμιακαι διπλες τις εξωπορτες)και το σπιτι εχει γινει σουπερ ενεργειακο(του επανω οροφου ειχαν μπει τριπλα με αργκον περυσι)!
Last edit: 11 Χρόνια 5 Μήνες πριν by valsam.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": hunters1977

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #50101 από APNEAS30
Απαντήθηκε από APNEAS30 στο θέμα Απ: Σκούπα στάχτης
ΦΙΛΕ δεν εβαλες σωστα το φιλτρο ειναι λιγο στενο...αμα σε βγαινει βαλε 4-5 σιλοτειπ να το κρατησεις στην θεση του και να παρει σχημα....εμενα δουλευει σφαιρα.....

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.405 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ