Σκούπα στάχτης

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #43046 από DOOM_NX
Απαντήθηκε από DOOM_NX στο θέμα Απ: Σκούπα στάχτης

giabritsos έγραψε: Ποιος ξερει για δευτερο φιλτρο τυπου καλτσας που μπαινει πανω απο το κυριο που βρισκουμε;


Sent from my iPhone using Tapatalk

Παίρνει τέτοιο η σκούπα σου; Γιατί δε ρωτάς από κει που την πήρες;

Ή μπορείς να αγοράσεις το φίλτρο της Ribitech και να κάνεις καμιά πατέντα ξέρω 'γω...

www.omarket.gr/sssss-4049.html?ref=bestprice.gr

Εμείς πάντως παραγγείλαμε τη Cenehot. Πήραν την παραγγελία. Για αποστολή δεν ήρθε ακόμη τίποτα. 3 μέρες θέλουν για να την αποστείλουν γράφει, οπότε περιμένω μέχρι και τη Δευτέρα.
Last edit: 11 Χρόνια 6 Μήνες πριν by DOOM_NX.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #44925 από DOOM_NX
Απαντήθηκε από DOOM_NX στο θέμα Απ: Σκούπα στάχτης

DragonHD έγραψε: www.plus4u.gr/showitem.php?Cat=120&ID=12...nner=0184120Ribitech
δειτε και αυτην απο Ελλαδα!!Διπλασια τιμη απο την Ιταλια

Σήμερα λήγουν οι 3 εργάσιμες που απαιτούνται για την αποστολή της σκούπας. Ωστόσο ούτε φωνή ούτε ακρόαση από την Ιταλία. Έχω την εντύπωση ότι δεν αποστέλλουν Ελλάδα τελικά, αλλά δεν απαντάνε και στα email μου. Αύριο θα δοκιμάσω να τους πάρω τηλέφωνο κι αν δε βγάλω άκρη, θα ανοίξω υπόθεση στο resolution center στο Paypal να πάρω τα χρήματά μου πίσω.

Κάποιος με έχει γκαντεμιάσει δεν εξηγείται αλλιώς. Μα στην Ελλάδα, μα στην Ιταλία, όλο σε περιπτώσεις πέφτω.
Last edit: 11 Χρόνια 5 Μήνες πριν by DOOM_NX.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #45901 από lef
Απαντήθηκε από lef στο θέμα Απ: Σκούπα στάχτης
Δεν υπάρχει ebay APP ID ορισμένο στις ρυθμίσεις του KunenaΒρήκα την Cenehot στα 74,90 (με τα μεταφορικά) εδώ
και την έδωσα παραγγελία. Ήταν το μοναδικό μαγαζί από ebay.it που έστελνε Ελλάδα. Ο τύπος που την πουλάει έχει 99.9% θετική αξιολόγηση και η συναλλαγή μέσω paypalείναι (σχετικά) εγγυημένη. Οπότε όποιος ενδιαφέρεται ...
Πάντως είναι εξοργιστικό, ο Ιταλός την πουλάει 60 και ο Έλληνας 130-135. Μετά αναρωτιόμαστε γιατί φτάσαμε εδώ που φτάσαμε.
Last edit: 11 Χρόνια 5 Μήνες πριν by lef.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #46040 από stefar
Απαντήθηκε από stefar στο θέμα Απ: Σκούπα στάχτης
Μήπως δεν στέλνουν στην Ελλάδα; Διάβασες τα ψιλά γράμματα; Κι εμένα μου έτυχε παρόμοια περίπτωση για άλλο προϊόν από το Amazon.de. Έστελναν σε όλη την Ε.Ε. εκτός από Ελλάδα και μια - δυο άλλες χώρες.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #46042 από stefar
Απαντήθηκε από stefar στο θέμα Απ: Σκούπα στάχτης

DOOM_NX έγραψε:

DragonHD έγραψε: www.plus4u.gr/showitem.php?Cat=120&ID=12...nner=0184120Ribitech
δειτε και αυτην απο Ελλαδα!!Διπλασια τιμη απο την Ιταλια

Σήμερα λήγουν οι 3 εργάσιμες που απαιτούνται για την αποστολή της σκούπας. Ωστόσο ούτε φωνή ούτε ακρόαση από την Ιταλία. Έχω την εντύπωση ότι δεν αποστέλλουν Ελλάδα τελικά, αλλά δεν απαντάνε και στα email μου. Αύριο θα δοκιμάσω να τους πάρω τηλέφωνο κι αν δε βγάλω άκρη, θα ανοίξω υπόθεση στο resolution center στο Paypal να πάρω τα χρήματά μου πίσω.

Κάποιος με έχει γκαντεμιάσει δεν εξηγείται αλλιώς. Μα στην Ελλάδα, μα στην Ιταλία, όλο σε περιπτώσεις πέφτω.


Μήπως δεν στέλνουν στην Ελλάδα; Διάβασες τα ψιλά γράμματα; Κι εμένα μου έτυχε παρόμοια περίπτωση για άλλο προϊόν από το Amazon.de. Έστελναν σε όλη την Ε.Ε. εκτός από Ελλάδα και μια - δυο άλλες χώρες.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #46066 από Μπάμπης
Απαντήθηκε από Μπάμπης στο θέμα Απ: Σκούπα στάχτης
Έχει δοκιμάσει κανείς φίλτρο στάχτης? Είναι ποιο οικονομικό από το να αγοράσεις όλη τη σκούπα.


Συνημμένα:

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.196 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ